Súhrn
- Vznik
- 20. 05. 20224 roky 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 46 160 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TopSys s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54633460
- daňové identifikačné číslo
- 2121742095
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Záhumenice 215/114, 951 48 Jarok, Slovenská republika
- Územie
- Jarokokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 05. 2022
- V registri
- 4 roky 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 57483/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16280906
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 15. 07. 2023 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 15. 07. 2023 | — |
| Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov | 15. 07. 2023 | — |
| Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov | 15. 07. 2023 | — |
| Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov | 15. 07. 2023 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy | 15. 07. 2023 | — |
| Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov | 15. 07. 2023 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 15. 07. 2023 | — |
| Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok | 15. 07. 2023 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 15. 07. 2023 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 15. 07. 2023 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 15. 07. 2023 | — |
| Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia | 15. 07. 2023 | — |
| Výroba zdravotníckych pomôcok | 15. 07. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 15. 07. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 15. 07. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 15. 07. 2023 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 15. 07. 2023 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 15. 07. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 15. 07. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 15. 07. 2023 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 15. 07. 2023 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 15. 07. 2023 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 15. 07. 2023 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 15. 07. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 15. 07. 2023 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 15. 07. 2023 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 15. 07. 2023 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 15. 07. 2023 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 15. 07. 2023 | — |
| Verejné obstarávanie | 15. 07. 2023 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 15. 07. 2023 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 15. 07. 2023 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 15. 07. 2023 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 15. 07. 2023 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 15. 07. 2023 | — |
| Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 15. 07. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 15. 07. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 15. 07. 2023 | — |
| Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 15. 07. 2023 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 15. 07. 2023 | — |
| Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 15. 07. 2023 | — |
| Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu | 15. 07. 2023 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 15. 07. 2023 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 15. 07. 2023 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 15. 07. 2023 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 15. 07. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121742095 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼3 % na 14 496 € a zvýšila tržby o ▲91 % na 46,2 tisíc eur.
Tržby
46 160 €
▲ 90,7 %Výsledok hospodárenia
14 496 €
▼ 2,9 %Aktíva
46 036 €
▲ 52,2 %Vlastné imanie
34 625 €
▲ 72,0 %Zadlženosť
24,8 %
Hrubá marža
34,9 %
Čistá marža
31,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 05/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 20,7 tis. | 24,2 tis. | 46,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4 | 203 | 14,9 tis. | 14,5 tis. |
| Aktíva | 7 tis. | 24,2 tis. | 30,2 tis. | 46 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 5,2 tis. | 20,1 tis. | 34,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 42 | 2,6 tis. | 1,6 tis. |
| Zadlženosť | 28,6 % | 78,6 % | 33,4 % | 24,8 % |
2025
- Tržby
- 46,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,5 tis.
- Aktíva
- 46 tis.
- Vlastné imanie
- 34,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 24,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 24,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,9 tis.
- Aktíva
- 30,2 tis.
- Vlastné imanie
- 20,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 33,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 20,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 203
- Aktíva
- 24,2 tis.
- Vlastné imanie
- 5,2 tis.
- Daň z príjmu
- 42
- Zadlženosť
- 78,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05/2022 — 12/2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4
- Aktíva
- 7 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 28,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.