Súhrn
- Vznik
- 07. 05. 20224 roky 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 796 382 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FOREST - JM s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54593492
- daňové identifikačné číslo
- 2121729434
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121729434
- Sídlo
- 70, 08601 Zlaté, Slovenská republika
- Územie
- Zlatéokres BardejovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 05. 2022
- V registri
- 4 roky 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 44065/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16254784
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 05. 2022 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 07. 05. 2022 | — |
| Administratívne služby | 07. 05. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 07. 05. 2022 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 07. 05. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 05. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 07. 05. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 05. 2022 | — |
| Vedenie účtovníctva | 07. 05. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 07. 05. 2022 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 07. 05. 2022 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 07. 05. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 07. 05. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121729434 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 19. 05. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121729434 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼19 % na 43 899 € a znížila tržby o ▼22 % na 796,4 tisíc eur.
Tržby
796 382 €
▼ 22,0 %Výsledok hospodárenia
43 899 €
▼ 18,6 %Aktíva
218 910 €
▼ 2,1 %Vlastné imanie
131 212 €
▲ 22,3 %Zadlženosť
40,1 %
Hrubá marža
7,0 %
Čistá marža
5,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 356,7 tis. | 654,6 tis. | 1,02 mil. | 796,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 18,2 tis. | 30,2 tis. | 53,9 tis. | 43,9 tis. |
| Aktíva | 128,3 tis. | 217,5 tis. | 223,6 tis. | 218,9 tis. |
| Vlastné imanie | 23,2 tis. | 53,4 tis. | 107,3 tis. | 131,2 tis. |
| Daň z príjmu | 5,1 tis. | 8,3 tis. | 14,8 tis. | 12,2 tis. |
| Zadlženosť | 81,9 % | 75,5 % | 52,0 % | 40,1 % |
2025
- Tržby
- 796,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 43,9 tis.
- Aktíva
- 218,9 tis.
- Vlastné imanie
- 131,2 tis.
- Daň z príjmu
- 12,2 tis.
- Zadlženosť
- 40,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,02 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 53,9 tis.
- Aktíva
- 223,6 tis.
- Vlastné imanie
- 107,3 tis.
- Daň z príjmu
- 14,8 tis.
- Zadlženosť
- 52,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 654,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 30,2 tis.
- Aktíva
- 217,5 tis.
- Vlastné imanie
- 53,4 tis.
- Daň z príjmu
- 8,3 tis.
- Zadlženosť
- 75,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 356,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,2 tis.
- Aktíva
- 128,3 tis.
- Vlastné imanie
- 23,2 tis.
- Daň z príjmu
- 5,1 tis.
- Zadlženosť
- 81,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.