prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Complet Facility Services s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 54589681aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 06. 20224 roky 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
130 695 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Complet Facility Services s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
54589681
daňové identifikačné číslo
2121753502
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Istrijská 6079/18, 841 07 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 06. 2022
V registri
4 roky 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 161620/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16339957
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Čistiace a upratovacie služby15. 06. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 06. 2022—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 06. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby15. 06. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby15. 06. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 06. 2022—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok15. 06. 2022—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických15. 06. 2022—
Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení15. 06. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121753502: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121753502Obdobia daňových registráciíDIČ 2121753502: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121753502Obdobia daňových registráciíDIČ 2121753502: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121753502
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212175350210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼62 % na 5 861 € a zvýšila tržby o ▲111 % na 130,7 tisíc eur.

Tržby

130 695 €

▲ 111,0 %

Výsledok hospodárenia

5 861 €

▼ 62,0 %

Aktíva

65 980 €

▲ 7,6 %

Vlastné imanie

26 275 €

▲ 28,7 %

Zadlženosť

60,2 %

Hrubá marža

6,8 %

Čistá marža

4,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby06/2022 — 12/2022: tržby 61 938 €. 2023: tržby 130 695 €.200 tis.100 tis.061,9 tis.130,7 tis.06/2022 — 12/20222023Tržby06/2022 — 12/2022: tržby 61 938 €. 2023: tržby 130 695 €.200 tis.100 tis.061,9 tis.130,7 tis.06/2022 — 12/20222023Tržby06/2022 — 12/2022: tržby 61 938 €. 2023: tržby 130 695 €.200 tis.100 tis.0130,7 tis.2023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia06/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 15 413 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 861 €.20 tis.10 tis.0+15,4 tis.+5,9 tis.06/2022 — 12/20222023Výsledok hospodárenia06/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 15 413 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 861 €.20 tis.10 tis.0+15,4 tis.+5,9 tis.06/2022 — 12/20222023Výsledok hospodárenia06/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 15 413 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 861 €.20 tis.10 tis.0+5,9 tis.2023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie06/2022 — 12/2022: aktíva 61 295 €, vlastné imanie 20 413 €. 2023: aktíva 65 980 €, vlastné imanie 26 275 €.100 tis.50 tis.006/2022 — 12/20222023Aktíva a vlastné imanie06/2022 — 12/2022: aktíva 61 295 €, vlastné imanie 20 413 €. 2023: aktíva 65 980 €, vlastné imanie 26 275 €.100 tis.50 tis.006/2022 — 12/20222023Aktíva a vlastné imanie06/2022 — 12/2022: aktíva 61 295 €, vlastné imanie 20 413 €. 2023: aktíva 65 980 €, vlastné imanie 26 275 €.100 tis.50 tis.02023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív06/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 759 €, finančné účty 5 536 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 737 €, finančné účty 1 243 €.100 tis.50 tis.006/2022 — 12/20222023Štruktúra aktív06/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 759 €, finančné účty 5 536 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 737 €, finančné účty 1 243 €.100 tis.50 tis.006/2022 — 12/20222023Štruktúra aktív06/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 759 €, finančné účty 5 536 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 737 €, finančné účty 1 243 €.100 tis.50 tis.02023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív06/2022 — 12/2022: vlastné imanie 20 413 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 882 €. 2023: vlastné imanie 26 275 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 705 €.100 tis.50 tis.006/2022 — 12/20222023Štruktúra pasív06/2022 — 12/2022: vlastné imanie 20 413 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 882 €. 2023: vlastné imanie 26 275 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 705 €.100 tis.50 tis.006/2022 — 12/20222023Štruktúra pasív06/2022 — 12/2022: vlastné imanie 20 413 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 882 €. 2023: vlastné imanie 26 275 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 705 €.100 tis.50 tis.02023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu06/2022 — 12/2022: daň z príjmu 4 445 €. 2023: daň z príjmu 2 981 €.5 tis.2,5 tis.04,4 tis.3 tis.06/2022 — 12/20222023Daň z príjmu06/2022 — 12/2022: daň z príjmu 4 445 €. 2023: daň z príjmu 2 981 €.5 tis.2,5 tis.04,4 tis.3 tis.06/2022 — 12/20222023Daň z príjmu06/2022 — 12/2022: daň z príjmu 4 445 €. 2023: daň z príjmu 2 981 €.5 tis.2,5 tis.03 tis.2023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)06/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby61,9 tis.130,7 tis.
Výsledok hospodárenia15,4 tis.5,9 tis.
Aktíva61,3 tis.66 tis.
Vlastné imanie20,4 tis.26,3 tis.
Daň z príjmu4,4 tis.3 tis.
Zadlženosť66,7 %60,2 %

2023

Tržby
130,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
66 tis.
Vlastné imanie
26,3 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
60,2 %

06/2022 — 12/2022

Tržby
61,9 tis.
Výsledok hospodárenia
15,4 tis.
Aktíva
61,3 tis.
Vlastné imanie
20,4 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
66,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API