prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

B13 s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54589550aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 05. 20224 roky 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
6 224 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
B13 s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54589550
daňové identifikačné číslo
2121725078
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121725078
Sídlo
Pokroku 184/13, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 05. 2022
V registri
4 roky 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 54127/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16244924
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 05. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 05. 2022—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach03. 05. 2022—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 05. 2022—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 09. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave10. 09. 2024—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky10. 09. 2024—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla10. 09. 2024—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy10. 09. 2024—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky10. 09. 2024—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí10. 09. 2024—
Čistiace a upratovacie služby10. 09. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121725078: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121725078: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121725078IČ DPH SK2121725078Obdobia daňových registráciíDIČ 2121725078: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121725078: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121725078IČ DPH SK2121725078Obdobia daňových registráciíDIČ 2121725078: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121725078: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121725078IČ DPH SK2121725078
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212172507811. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 05. 2022
daňové identifikačné číslo212172507810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −8 108 € a zvýšila tržby o ▲246 % na 6,2 tisíc eur.

Tržby

6 224 €

▲ 245,8 %

Výsledok hospodárenia

−8 108 €

▼ 750,8 %

Aktíva

53 223 €

▲ 119,1 %

Vlastné imanie

−21 437 €

▼ 60,8 %

Zadlženosť

140,3 %

Hrubá marža

−124,8 %

Čistá marža

−130,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 60 288 €. 2023: tržby 42 596 €. 2024: tržby 1 800 €. 2025: tržby 6 224 €.100 tis.50 tis.060,3 tis.42,6 tis.1,8 tis.6,2 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 60 288 €. 2023: tržby 42 596 €. 2024: tržby 1 800 €. 2025: tržby 6 224 €.100 tis.50 tis.060,3 tis.42,6 tis.1,8 tis.6,2 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 60 288 €. 2023: tržby 42 596 €. 2024: tržby 1 800 €. 2025: tržby 6 224 €.100 tis.50 tis.020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −7 905 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 472 €. 2024: výsledok hospodárenia −953 €. 2025: výsledok hospodárenia −8 108 €.0−10 tis.−7,9 tis.−9,5 tis.−953−8,1 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −7 905 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 472 €. 2024: výsledok hospodárenia −953 €. 2025: výsledok hospodárenia −8 108 €.0−10 tis.−7,9 tis.−9,5 tis.−953−8,1 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −7 905 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 472 €. 2024: výsledok hospodárenia −953 €. 2025: výsledok hospodárenia −8 108 €.0−10 tis.20232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 19 577 €, vlastné imanie −2 905 €. 2023: aktíva 5 363 €, vlastné imanie −12 377 €. 2024: aktíva 24 294 €, vlastné imanie −13 330 €. 2025: aktíva 53 223 €, vlastné imanie −21 437 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 19 577 €, vlastné imanie −2 905 €. 2023: aktíva 5 363 €, vlastné imanie −12 377 €. 2024: aktíva 24 294 €, vlastné imanie −13 330 €. 2025: aktíva 53 223 €, vlastné imanie −21 437 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 19 577 €, vlastné imanie −2 905 €. 2023: aktíva 5 363 €, vlastné imanie −12 377 €. 2024: aktíva 24 294 €, vlastné imanie −13 330 €. 2025: aktíva 53 223 €, vlastné imanie −21 437 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 14 629 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 009 €, finančné účty 2 939 €. 2023: dlhodobý majetok 4 955 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 408 €. 2024: dlhodobý majetok 20 705 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 266 €, finančné účty 323 €. 2025: dlhodobý majetok 46 966 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 160 €, finančné účty 4 097 €.100 tis.50 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 14 629 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 009 €, finančné účty 2 939 €. 2023: dlhodobý majetok 4 955 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 408 €. 2024: dlhodobý majetok 20 705 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 266 €, finančné účty 323 €. 2025: dlhodobý majetok 46 966 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 160 €, finančné účty 4 097 €.100 tis.50 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 14 629 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 009 €, finančné účty 2 939 €. 2023: dlhodobý majetok 4 955 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 408 €. 2024: dlhodobý majetok 20 705 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 266 €, finančné účty 323 €. 2025: dlhodobý majetok 46 966 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 160 €, finančné účty 4 097 €.100 tis.50 tis.02022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie −2 905 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 482 €. 2023: vlastné imanie −12 377 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 740 €. 2024: vlastné imanie −13 330 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 624 €. 2025: vlastné imanie −21 437 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 74 660 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie −2 905 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 482 €. 2023: vlastné imanie −12 377 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 740 €. 2024: vlastné imanie −13 330 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 624 €. 2025: vlastné imanie −21 437 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 74 660 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie −2 905 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 482 €. 2023: vlastné imanie −12 377 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 740 €. 2024: vlastné imanie −13 330 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 624 €. 2025: vlastné imanie −21 437 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 74 660 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500003403402022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500003403402022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500003403402022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby60,3 tis.42,6 tis.1,8 tis.6,2 tis.
Výsledok hospodárenia−7,9 tis.−9,5 tis.−953−8,1 tis.
Aktíva19,6 tis.5,4 tis.24,3 tis.53,2 tis.
Vlastné imanie−2,9 tis.−12,4 tis.−13,3 tis.−21,4 tis.
Daň z príjmu00340340
Zadlženosť114,8 %330,8 %154,9 %140,3 %

2025

Tržby
6,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,1 tis.
Aktíva
53,2 tis.
Vlastné imanie
−21,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
140,3 %

2024

Tržby
1,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−953
Aktíva
24,3 tis.
Vlastné imanie
−13,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
154,9 %

2023

Tržby
42,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,5 tis.
Aktíva
5,4 tis.
Vlastné imanie
−12,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
330,8 %

2022

Tržby
60,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,9 tis.
Aktíva
19,6 tis.
Vlastné imanie
−2,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API