prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Gi Gi Services s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 54573441aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 04. 20224 roky 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
210 579 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Gi Gi Services s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
54573441
daňové identifikačné číslo
2121721756
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Devínska cesta 54, 841 04 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 04. 2022
V registri
4 roky 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 177159/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16236804
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 04. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby28. 04. 2022—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov28. 04. 2022—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky28. 04. 2022—
Administratívne služby28. 04. 2022—
Prenájom hnuteľných vecí28. 04. 2022—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov28. 04. 2022—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok28. 04. 2022—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce28. 04. 2022—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti28. 04. 2022—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení28. 04. 2022—
Poskytovanie služieb osobného charakteru28. 04. 2022—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla28. 04. 2022—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave28. 04. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 04. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby28. 04. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 04. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121721756: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121721756Obdobia daňových registráciíDIČ 2121721756: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121721756Obdobia daňových registráciíDIČ 2121721756: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121721756
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212172175610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −233 520 € a znížila tržby o ▼65 % na 210,6 tisíc eur.

Tržby

210 579 €

▼ 65,2 %

Výsledok hospodárenia

−233 520 €

▼ 7 868,5 %

Aktíva

305 085 €

▼ 43,1 %

Vlastné imanie

−225 514 €

▼ 2 916,8 %

Zadlženosť

173,9 %

Hrubá marža

−110,9 %

Čistá marža

−110,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 605 175 €. 2023: tržby 210 579 €.1 mil.500 tis.0605,2 tis.210,6 tis.20222023Tržby2022: tržby 605 175 €. 2023: tržby 210 579 €.1 mil.500 tis.0605,2 tis.210,6 tis.20222023Tržby2022: tržby 605 175 €. 2023: tržby 210 579 €.1 mil.500 tis.0605,2 tis.210,6 tis.20222023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 3 006 €. 2023: výsledok hospodárenia −233 520 €.5 tis.0−250 tis.+3 tis.−233,5 tis.20222023Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 3 006 €. 2023: výsledok hospodárenia −233 520 €.5 tis.0−250 tis.+3 tis.−233,5 tis.20222023Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 3 006 €. 2023: výsledok hospodárenia −233 520 €.5 tis.0−250 tis.+3 tis.−233,5 tis.20222023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 536 337 €, vlastné imanie 8 006 €. 2023: aktíva 305 085 €, vlastné imanie −225 514 €.1 mil.0−250 tis.20222023Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 536 337 €, vlastné imanie 8 006 €. 2023: aktíva 305 085 €, vlastné imanie −225 514 €.1 mil.0−250 tis.20222023Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 536 337 €, vlastné imanie 8 006 €. 2023: aktíva 305 085 €, vlastné imanie −225 514 €.1 mil.0−250 tis.20222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 297 765 €, pohľadávky 220 995 €, finančné účty 17 531 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 279 903 €, finančné účty 25 126 €.1 mil.500 tis.020222023Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 297 765 €, pohľadávky 220 995 €, finančné účty 17 531 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 279 903 €, finančné účty 25 126 €.1 mil.500 tis.020222023Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 297 765 €, pohľadávky 220 995 €, finančné účty 17 531 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 279 903 €, finančné účty 25 126 €.1 mil.500 tis.020222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 8 006 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 528 331 €. 2023: vlastné imanie −225 514 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 530 599 €.1 mil.0−250 tis.20222023Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 8 006 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 528 331 €. 2023: vlastné imanie −225 514 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 530 599 €.1 mil.0−250 tis.20222023Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 8 006 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 528 331 €. 2023: vlastné imanie −225 514 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 530 599 €.1 mil.0−250 tis.20222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 892 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000892020222023Daň z príjmu2022: daň z príjmu 892 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000892020222023Daň z príjmu2022: daň z príjmu 892 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000892020222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby605,2 tis.210,6 tis.
Výsledok hospodárenia3 tis.−233,5 tis.
Aktíva536,3 tis.305,1 tis.
Vlastné imanie8 tis.−225,5 tis.
Daň z príjmu8920
Zadlženosť98,5 %173,9 %

2023

Tržby
210,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−233,5 tis.
Aktíva
305,1 tis.
Vlastné imanie
−225,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
173,9 %

2022

Tržby
605,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
536,3 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
892
Zadlženosť
98,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API