prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

MARZEL s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54551145aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 05. 20224 roky 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
2 520 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MARZEL s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54551145
daňové identifikačné číslo
2121726838
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121726838
Sídlo
Jilemnického 1021/29, 059 21 Svit, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 05. 2022
V registri
4 roky 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 44043/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16247528
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 05. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 05. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 05. 2022—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 05. 2022—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 05. 2022—
Sťahovacie služby04. 05. 2022—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave04. 05. 2022—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok04. 05. 2022—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 05. 2022—
Služby požičovní04. 05. 2022—
Prenájom hnuteľných vecí04. 05. 2022—
Čistiace a upratovacie služby04. 05. 2022—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve04. 05. 2022—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť04. 05. 2022—
Administratívne služby04. 05. 2022—
Murárstvo04. 05. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121726838: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121726838: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121726838IČ DPH SK2121726838Obdobia daňových registráciíDIČ 2121726838: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121726838: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121726838IČ DPH SK2121726838Obdobia daňových registráciíDIČ 2121726838: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121726838: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121726838IČ DPH SK2121726838
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212172683811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 08. 07. 2022
daňové identifikačné číslo212172683810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −20 058 € a znížila tržby o ▼87 % na 2,5 tisíc eur.

Tržby

2 520 €

▼ 87,5 %

Výsledok hospodárenia

−20 058 €

▼ 145,6 %

Aktíva

7 385 €

▼ 62,6 %

Vlastné imanie

6 197 €

▲ 127,8 %

Zadlženosť

16,1 %

Hrubá marža

−782,5 %

Čistá marža

−796,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby05/2022 — 12/2022: tržby 12 882 €. 2023: tržby 33 904 €. 2024: tržby 20 141 €. 2025: tržby 2 520 €.50 tis.25 tis.012,9 tis.33,9 tis.20,1 tis.2,5 tis.05/2022 — 12/2022202320242025Tržby05/2022 — 12/2022: tržby 12 882 €. 2023: tržby 33 904 €. 2024: tržby 20 141 €. 2025: tržby 2 520 €.50 tis.25 tis.033,9 tis.2,5 tis.20232025Tržby05/2022 — 12/2022: tržby 12 882 €. 2023: tržby 33 904 €. 2024: tržby 20 141 €. 2025: tržby 2 520 €.50 tis.25 tis.005/2022 — 12/20222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia05/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia −11 433 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 721 €. 2024: výsledok hospodárenia −8 166 €. 2025: výsledok hospodárenia −20 058 €.0−25 tis.−11,4 tis.−7,7 tis.−8,2 tis.−20,1 tis.05/2022 — 12/2022202320242025Výsledok hospodárenia05/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia −11 433 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 721 €. 2024: výsledok hospodárenia −8 166 €. 2025: výsledok hospodárenia −20 058 €.0−25 tis.−7,7 tis.−20,1 tis.20232025Výsledok hospodárenia05/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia −11 433 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 721 €. 2024: výsledok hospodárenia −8 166 €. 2025: výsledok hospodárenia −20 058 €.0−25 tis.05/2022 — 12/20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie05/2022 — 12/2022: aktíva 31 691 €, vlastné imanie −6 433 €. 2023: aktíva 36 999 €, vlastné imanie −14 154 €. 2024: aktíva 19 737 €, vlastné imanie −22 321 €. 2025: aktíva 7 385 €, vlastné imanie 6 197 €.50 tis.0−25 tis.05/2022 — 12/2022202320242025Aktíva a vlastné imanie05/2022 — 12/2022: aktíva 31 691 €, vlastné imanie −6 433 €. 2023: aktíva 36 999 €, vlastné imanie −14 154 €. 2024: aktíva 19 737 €, vlastné imanie −22 321 €. 2025: aktíva 7 385 €, vlastné imanie 6 197 €.50 tis.0−25 tis.20232025Aktíva a vlastné imanie05/2022 — 12/2022: aktíva 31 691 €, vlastné imanie −6 433 €. 2023: aktíva 36 999 €, vlastné imanie −14 154 €. 2024: aktíva 19 737 €, vlastné imanie −22 321 €. 2025: aktíva 7 385 €, vlastné imanie 6 197 €.50 tis.0−25 tis.05/2022 — 12/20222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív05/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 24 262 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 623 €, finančné účty 5 806 €. 2023: dlhodobý majetok 17 491 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 572 €, finančné účty 10 936 €. 2024: dlhodobý majetok 10 720 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 322 €, finančné účty 7 695 €. 2025: dlhodobý majetok 3 949 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 €, finančné účty 3 259 €.50 tis.25 tis.005/2022 — 12/2022202320242025Štruktúra aktív05/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 24 262 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 623 €, finančné účty 5 806 €. 2023: dlhodobý majetok 17 491 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 572 €, finančné účty 10 936 €. 2024: dlhodobý majetok 10 720 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 322 €, finančné účty 7 695 €. 2025: dlhodobý majetok 3 949 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 €, finančné účty 3 259 €.50 tis.25 tis.020232025Štruktúra aktív05/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 24 262 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 623 €, finančné účty 5 806 €. 2023: dlhodobý majetok 17 491 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 572 €, finančné účty 10 936 €. 2024: dlhodobý majetok 10 720 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 322 €, finančné účty 7 695 €. 2025: dlhodobý majetok 3 949 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 €, finančné účty 3 259 €.50 tis.25 tis.005/2022 — 12/20222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív05/2022 — 12/2022: vlastné imanie −6 433 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 124 €. 2023: vlastné imanie −14 154 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 153 €. 2024: vlastné imanie −22 321 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 058 €. 2025: vlastné imanie 6 197 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 188 €.100 tis.0−25 tis.05/2022 — 12/2022202320242025Štruktúra pasív05/2022 — 12/2022: vlastné imanie −6 433 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 124 €. 2023: vlastné imanie −14 154 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 153 €. 2024: vlastné imanie −22 321 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 058 €. 2025: vlastné imanie 6 197 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 188 €.100 tis.0−25 tis.20232025Štruktúra pasív05/2022 — 12/2022: vlastné imanie −6 433 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 124 €. 2023: vlastné imanie −14 154 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 153 €. 2024: vlastné imanie −22 321 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 058 €. 2025: vlastné imanie 6 197 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 188 €.100 tis.0−25 tis.05/2022 — 12/20222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu05/2022 — 12/2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000034034005/2022 — 12/2022202320242025Daň z príjmu05/2022 — 12/2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500034020232025Daň z príjmu05/2022 — 12/2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500034005/2022 — 12/20222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)05/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby12,9 tis.33,9 tis.20,1 tis.2,5 tis.
Výsledok hospodárenia−11,4 tis.−7,7 tis.−8,2 tis.−20,1 tis.
Aktíva31,7 tis.37 tis.19,7 tis.7,4 tis.
Vlastné imanie−6,4 tis.−14,2 tis.−22,3 tis.6,2 tis.
Daň z príjmu00340340
Zadlženosť120,3 %138,3 %213,1 %16,1 %

2025

Tržby
2,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,1 tis.
Aktíva
7,4 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
16,1 %

2024

Tržby
20,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,2 tis.
Aktíva
19,7 tis.
Vlastné imanie
−22,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
213,1 %

2023

Tržby
33,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,7 tis.
Aktíva
37 tis.
Vlastné imanie
−14,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
138,3 %

05/2022 — 12/2022

Tržby
12,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,4 tis.
Aktíva
31,7 tis.
Vlastné imanie
−6,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API