Súhrn
- Vznik
- 18. 03. 20224 roky 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 638 046 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KATARÍNA TRANS s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54507952
- daňové identifikačné číslo
- 2121697842
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121697842
- Sídlo
- Mlynárska 37/28, 92601 Sereď, Slovenská republika
- Územie
- Sereďokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 03. 2022
- V registri
- 4 roky 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 51244/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16178008
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 03. 2022 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 18. 03. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 18. 03. 2022 | — |
| Informačná činnosť | 18. 03. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 18. 03. 2022 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 18. 03. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 18. 03. 2022 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 18. 03. 2022 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 18. 03. 2022 | — |
| Prevádzkovanie jaslí | 18. 03. 2022 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 18. 03. 2022 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 18. 03. 2022 | — |
| Služby požičovní | 18. 03. 2022 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 18. 03. 2022 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 18. 03. 2022 | — |
| Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 18. 03. 2022 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 18. 03. 2022 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 18. 03. 2022 | — |
| Faktoring a forfaiting | 18. 03. 2022 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 18. 03. 2022 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 18. 03. 2022 | — |
| Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy | 03. 12. 2022 | — |
| Administratívne služby | 18. 03. 2022 | — |
| Kuriérske služby | 18. 03. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 03. 2022 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 18. 03. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 18. 03. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121697842 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 10. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121697842 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Union zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | 25. 09. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené | 11. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲2 % na 9 455 € a zvýšila tržby o ▲77 % na 638 tisíc eur.
Tržby
638 046 €
▲ 76,9 %Výsledok hospodárenia
9 455 €
▲ 2,3 %Aktíva
318 885 €
▲ 99,1 %Vlastné imanie
50 032 €
▲ 26,7 %Zadlženosť
84,3 %
Hrubá marža
2,1 %
Čistá marža
1,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 18,8 tis. | 193,5 tis. | 360,6 tis. | 638 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,5 tis. | 3,7 tis. | 9,2 tis. | 9,5 tis. |
| Aktíva | 30,5 tis. | 101,6 tis. | 160,2 tis. | 318,9 tis. |
| Vlastné imanie | 20,6 tis. | 27 tis. | 39,5 tis. | 50 tis. |
| Daň z príjmu | 535 | 1,6 tis. | 3,1 tis. | 4,2 tis. |
| Zadlženosť | 32,4 % | 73,4 % | 75,3 % | 84,3 % |
2025
- Tržby
- 638 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,5 tis.
- Aktíva
- 318,9 tis.
- Vlastné imanie
- 50 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 84,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 360,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,2 tis.
- Aktíva
- 160,2 tis.
- Vlastné imanie
- 39,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 75,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 193,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 101,6 tis.
- Vlastné imanie
- 27 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 73,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 18,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 30,5 tis.
- Vlastné imanie
- 20,6 tis.
- Daň z príjmu
- 535
- Zadlženosť
- 32,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.