Súhrn
- Vznik
- 09. 02. 20224 roky 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 104 357 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Peter.Gallas s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54405131
- daňové identifikačné číslo
- 2121655162
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121655162
- Sídlo
- Spiežová 355/60, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
- Územie
- Tvrdošínokres TvrdošínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 02. 2022
- V registri
- 4 roky 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 79062/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16122911
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 09. 02. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 02. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 09. 02. 2022 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 09. 02. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 09. 02. 2022 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 09. 02. 2022 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 09. 02. 2022 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 09. 02. 2022 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 09. 02. 2022 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 09. 02. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 09. 02. 2022 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 09. 02. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 09. 02. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 09. 02. 2022 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 09. 02. 2022 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 09. 02. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 09. 02. 2022 | — |
| Sťahovacie služby | 09. 02. 2022 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 09. 02. 2022 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 09. 02. 2022 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 09. 02. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 09. 02. 2022 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 09. 02. 2022 | — |
| Administratívne služby | 09. 02. 2022 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 09. 02. 2022 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 09. 02. 2022 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 09. 02. 2022 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 09. 02. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 09. 02. 2022 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 09. 02. 2022 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 09. 02. 2022 | — |
| Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok | 30. 09. 2023 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 30. 09. 2023 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 30. 09. 2023 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 30. 09. 2023 | — |
| Kozmetické služby | 30. 09. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121655162 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 10. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121655162 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 02. 07. 2026, rok porušenia 2026).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −16 093 € a znížila tržby o ▼75 % na 104,4 tisíc eur.
Tržby
104 357 €
▼ 74,7 %Výsledok hospodárenia
−16 093 €
▼ 308,3 %Aktíva
99 731 €
▼ 29,5 %Vlastné imanie
6 188 €
▼ 69,9 %Zadlženosť
93,8 %
Hrubá marža
−14,5 %
Čistá marža
−15,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 02/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 161,5 tis. | 413 tis. | 104,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 7,8 tis. | 7,7 tis. | −16,1 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 34,3 tis. | 141,4 tis. | 99,7 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 12,8 tis. | 20,5 tis. | 6,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 2,1 tis. | 2,5 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 62,7 % | 85,5 % | 93,8 % |
2025
- Tržby
- 104,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,1 tis.
- Aktíva
- 99,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 93,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 413 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,7 tis.
- Aktíva
- 141,4 tis.
- Vlastné imanie
- 20,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 85,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 161,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,8 tis.
- Aktíva
- 34,3 tis.
- Vlastné imanie
- 12,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 62,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
02/2022 — 12/2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.