prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Jacmil, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54395194aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 03. 20224 roky 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
563 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Jacmil, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54395194
daňové identifikačné číslo
2121686116
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Gen. M. R. Štefánika 16, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 03. 2022
V registri
4 roky 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 43303/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16160565
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 03. 2022—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 03. 2022—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu08. 03. 2022—
prevádzkovanie výdajne stravy08. 03. 2022—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok08. 03. 2022—
výroba nápojov08. 03. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121686116: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121686116Obdobia daňových registráciíDIČ 2121686116: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121686116Obdobia daňových registráciíDIČ 2121686116: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121686116
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212168611610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −871 € a znížila tržby o ▼73 % na 563 €.

Tržby

563 €

▼ 73,4 %

Výsledok hospodárenia

−871 €

▼ 464,4 %

Aktíva

5 595 €

▼ 4,0 %

Vlastné imanie

3 670 €

▼ 19,2 %

Zadlženosť

34,4 %

Hrubá marža

−41,4 %

Čistá marža

−154,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 61 095 €. 2023: tržby 8 556 €. 2024: tržby 2 120 €. 2025: tržby 563 €.100 tis.50 tis.061,1 tis.8,6 tis.2,1 tis.5632022202320242025Tržby2022: tržby 61 095 €. 2023: tržby 8 556 €. 2024: tržby 2 120 €. 2025: tržby 563 €.100 tis.50 tis.061,1 tis.8,6 tis.2,1 tis.5632022202320242025Tržby2022: tržby 61 095 €. 2023: tržby 8 556 €. 2024: tržby 2 120 €. 2025: tržby 563 €.100 tis.50 tis.056320232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 359 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 057 €. 2024: výsledok hospodárenia 239 €. 2025: výsledok hospodárenia −871 €.5000−2 tis.+359−1,1 tis.+239−8712022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 359 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 057 €. 2024: výsledok hospodárenia 239 €. 2025: výsledok hospodárenia −871 €.5000−2 tis.+359−1,1 tis.+239−8712022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 359 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 057 €. 2024: výsledok hospodárenia 239 €. 2025: výsledok hospodárenia −871 €.5000−2 tis.−87120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 7 055 €, vlastné imanie 5 359 €. 2023: aktíva 5 547 €, vlastné imanie 4 302 €. 2024: aktíva 5 828 €, vlastné imanie 4 541 €. 2025: aktíva 5 595 €, vlastné imanie 3 670 €.10 tis.5 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 7 055 €, vlastné imanie 5 359 €. 2023: aktíva 5 547 €, vlastné imanie 4 302 €. 2024: aktíva 5 828 €, vlastné imanie 4 541 €. 2025: aktíva 5 595 €, vlastné imanie 3 670 €.10 tis.5 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 7 055 €, vlastné imanie 5 359 €. 2023: aktíva 5 547 €, vlastné imanie 4 302 €. 2024: aktíva 5 828 €, vlastné imanie 4 541 €. 2025: aktíva 5 595 €, vlastné imanie 3 670 €.10 tis.5 tis.02022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 84 €, pohľadávky 2 334 €, finančné účty 4 637 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 294 €, finančné účty 2 253 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 291 €, finančné účty 2 537 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 291 €, finančné účty 2 304 €.10 tis.5 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 84 €, pohľadávky 2 334 €, finančné účty 4 637 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 294 €, finančné účty 2 253 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 291 €, finančné účty 2 537 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 291 €, finančné účty 2 304 €.10 tis.5 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 84 €, pohľadávky 2 334 €, finančné účty 4 637 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 294 €, finančné účty 2 253 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 291 €, finančné účty 2 537 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 291 €, finančné účty 2 304 €.10 tis.5 tis.02022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 5 359 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 696 €. 2023: vlastné imanie 4 302 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 245 €. 2024: vlastné imanie 4 541 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 287 €. 2025: vlastné imanie 3 670 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 925 €.10 tis.5 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 5 359 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 696 €. 2023: vlastné imanie 4 302 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 245 €. 2024: vlastné imanie 4 541 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 287 €. 2025: vlastné imanie 3 670 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 925 €.10 tis.5 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 5 359 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 696 €. 2023: vlastné imanie 4 302 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 245 €. 2024: vlastné imanie 4 541 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 287 €. 2025: vlastné imanie 3 670 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 925 €.10 tis.5 tis.02022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 96 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 42 €. 2025: daň z príjmu 638 €.1 tis.5000960426382022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 96 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 42 €. 2025: daň z príjmu 638 €.1 tis.5000960426382022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 96 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 42 €. 2025: daň z príjmu 638 €.1 tis.5000960426382022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby61,1 tis.8,6 tis.2,1 tis.563
Výsledok hospodárenia359−1,1 tis.239−871
Aktíva7,1 tis.5,5 tis.5,8 tis.5,6 tis.
Vlastné imanie5,4 tis.4,3 tis.4,5 tis.3,7 tis.
Daň z príjmu96042638
Zadlženosť24,0 %22,4 %22,1 %34,4 %

2025

Tržby
563
Výsledok hospodárenia
−871
Aktíva
5,6 tis.
Vlastné imanie
3,7 tis.
Daň z príjmu
638
Zadlženosť
34,4 %

2024

Tržby
2,1 tis.
Výsledok hospodárenia
239
Aktíva
5,8 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
42
Zadlženosť
22,1 %

2023

Tržby
8,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
5,5 tis.
Vlastné imanie
4,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
22,4 %

2022

Tržby
61,1 tis.
Výsledok hospodárenia
359
Aktíva
7,1 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
96
Zadlženosť
24,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API