prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

LG MONTAGE s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54375495aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 03. 20224 roky 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
49 020 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LG MONTAGE s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54375495
daňové identifikačné číslo
2121684004
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121684004
Sídlo
464, 02964 Oravská Jasenica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 03. 2022
V registri
4 roky 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 79249/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16154424
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 03. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby03. 03. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 03. 2022—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení03. 03. 2022—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly03. 03. 2022—
Dizajnérske činnosti03. 03. 2022—
Čistiace a upratovacie služby03. 03. 2022—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 03. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 03. 2022—
Prenájom hnuteľných vecí03. 03. 2022—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva03. 03. 2022—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba03. 03. 2022—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu03. 03. 2022—
Administratívne služby03. 03. 2022—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3.5 t vrátane prípojného vozidla03. 03. 2022—
Sťahovacie služby03. 03. 2022—
Kuriérske služby03. 03. 2022—
Vedenie účtovníctva03. 03. 2022—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť03. 03. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121684004: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121684004: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121684004IČ DPH SK2121684004Obdobia daňových registráciíDIČ 2121684004: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121684004: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121684004IČ DPH SK2121684004Obdobia daňových registráciíDIČ 2121684004: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121684004: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121684004IČ DPH SK2121684004
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212168400411. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2022
daňové identifikačné číslo212168400410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲69 % na 14 587 € a znížila tržby o ▼74 % na 49 tisíc eur.

Tržby

49 020 €

▼ 73,8 %

Výsledok hospodárenia

14 587 €

▲ 68,6 %

Aktíva

93 277 €

▲ 3,4 %

Vlastné imanie

39 959 €

▲ 57,5 %

Zadlženosť

57,2 %

Hrubá marža

32,3 %

Čistá marža

29,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 627 284 €. 2023: tržby 550 182 €. 2024: tržby 187 140 €. 2025: tržby 49 020 €.1 mil.500 tis.0627,3 tis.550,2 tis.187,1 tis.49 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 627 284 €. 2023: tržby 550 182 €. 2024: tržby 187 140 €. 2025: tržby 49 020 €.1 mil.500 tis.0627,3 tis.550,2 tis.187,1 tis.49 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 627 284 €. 2023: tržby 550 182 €. 2024: tržby 187 140 €. 2025: tržby 49 020 €.1 mil.500 tis.020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 4 172 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 547 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 652 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 587 €.20 tis.10 tis.0+4,2 tis.+7,5 tis.+8,7 tis.+14,6 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 4 172 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 547 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 652 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 587 €.20 tis.10 tis.0+4,2 tis.+7,5 tis.+8,7 tis.+14,6 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 4 172 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 547 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 652 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 587 €.20 tis.10 tis.020232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 127 149 €, vlastné imanie 9 172 €. 2023: aktíva 102 900 €, vlastné imanie 16 720 €. 2024: aktíva 90 245 €, vlastné imanie 25 372 €. 2025: aktíva 93 277 €, vlastné imanie 39 959 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 127 149 €, vlastné imanie 9 172 €. 2023: aktíva 102 900 €, vlastné imanie 16 720 €. 2024: aktíva 90 245 €, vlastné imanie 25 372 €. 2025: aktíva 93 277 €, vlastné imanie 39 959 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 127 149 €, vlastné imanie 9 172 €. 2023: aktíva 102 900 €, vlastné imanie 16 720 €. 2024: aktíva 90 245 €, vlastné imanie 25 372 €. 2025: aktíva 93 277 €, vlastné imanie 39 959 €.200 tis.100 tis.02022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 35 338 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 612 €, finančné účty 39 199 €. 2023: dlhodobý majetok 60 727 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 477 €, finančné účty 17 696 €. 2024: dlhodobý majetok 47 281 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 676 €, finančné účty 41 288 €. 2025: dlhodobý majetok 33 836 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 762 €, finančné účty 53 679 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 35 338 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 612 €, finančné účty 39 199 €. 2023: dlhodobý majetok 60 727 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 477 €, finančné účty 17 696 €. 2024: dlhodobý majetok 47 281 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 676 €, finančné účty 41 288 €. 2025: dlhodobý majetok 33 836 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 762 €, finančné účty 53 679 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 35 338 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 612 €, finančné účty 39 199 €. 2023: dlhodobý majetok 60 727 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 477 €, finančné účty 17 696 €. 2024: dlhodobý majetok 47 281 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 676 €, finančné účty 41 288 €. 2025: dlhodobý majetok 33 836 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 762 €, finančné účty 53 679 €.200 tis.100 tis.02022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 9 172 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 977 €. 2023: vlastné imanie 16 720 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 180 €. 2024: vlastné imanie 25 372 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 64 873 €. 2025: vlastné imanie 39 959 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 318 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 9 172 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 977 €. 2023: vlastné imanie 16 720 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 180 €. 2024: vlastné imanie 25 372 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 64 873 €. 2025: vlastné imanie 39 959 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 318 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 9 172 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 977 €. 2023: vlastné imanie 16 720 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 180 €. 2024: vlastné imanie 25 372 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 64 873 €. 2025: vlastné imanie 39 959 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 318 €.200 tis.100 tis.02022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 888 €. 2023: daň z príjmu 1 203 €. 2024: daň z príjmu 1 318 €. 2025: daň z príjmu 1 240 €.2 tis.1 tis.08881,2 tis.1,3 tis.1,2 tis.2022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 888 €. 2023: daň z príjmu 1 203 €. 2024: daň z príjmu 1 318 €. 2025: daň z príjmu 1 240 €.2 tis.1 tis.08881,2 tis.1,3 tis.1,2 tis.2022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 888 €. 2023: daň z príjmu 1 203 €. 2024: daň z príjmu 1 318 €. 2025: daň z príjmu 1 240 €.2 tis.1 tis.020232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby627,3 tis.550,2 tis.187,1 tis.49 tis.
Výsledok hospodárenia4,2 tis.7,5 tis.8,7 tis.14,6 tis.
Aktíva127,1 tis.102,9 tis.90,2 tis.93,3 tis.
Vlastné imanie9,2 tis.16,7 tis.25,4 tis.40 tis.
Daň z príjmu8881,2 tis.1,3 tis.1,2 tis.
Zadlženosť92,8 %83,8 %71,9 %57,2 %

2025

Tržby
49 tis.
Výsledok hospodárenia
14,6 tis.
Aktíva
93,3 tis.
Vlastné imanie
40 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
57,2 %

2024

Tržby
187,1 tis.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
90,2 tis.
Vlastné imanie
25,4 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
71,9 %

2023

Tržby
550,2 tis.
Výsledok hospodárenia
7,5 tis.
Aktíva
102,9 tis.
Vlastné imanie
16,7 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
83,8 %

2022

Tržby
627,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
127,1 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
888
Zadlženosť
92,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API