prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Klima Trading s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 54364655aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 01. 20224 roky 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
186 191 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Klima Trading s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
54364655
daňové identifikačné číslo
2121647407
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121647407
Sídlo
Okulka 24/11, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 01. 2022
V registri
4 roky 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 43509/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16101929
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 01. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby25. 01. 2022—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 01. 2022—
Prenájom hnuteľných vecí25. 01. 2022—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 01. 2022—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave25. 01. 2022—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky25. 01. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 01. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 01. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 01. 2022—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely25. 01. 2022—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok25. 01. 2022—
Výroba sviečok a tieniacej techniky25. 01. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121647407: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121647407: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121647407IČ DPH SK2121647407Obdobia daňových registráciíDIČ 2121647407: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121647407: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121647407IČ DPH SK2121647407Obdobia daňových registráciíDIČ 2121647407: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121647407: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121647407IČ DPH SK2121647407
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212164740711. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2022
daňové identifikačné číslo212164740710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲147 % na 4 916 € a znížila tržby o ▼1 % na 186,2 tisíc eur.

Tržby

186 191 €

▼ 1,2 %

Výsledok hospodárenia

4 916 €

▲ 146,8 %

Aktíva

60 687 €

▲ 35,9 %

Vlastné imanie

9 311 €

▲ 111,9 %

Zadlženosť

84,7 %

Hrubá marža

3,7 %

Čistá marža

2,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 1 181 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 188 453 €. 2025: tržby 186 191 €.200 tis.100 tis.01,2 tis.0188,5 tis.186,2 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 1 181 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 188 453 €. 2025: tržby 186 191 €.200 tis.100 tis.01,2 tis.0188,5 tis.186,2 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 1 181 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 188 453 €. 2025: tržby 186 191 €.200 tis.100 tis.0020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −2 281 €. 2023: výsledok hospodárenia −317 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 992 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 916 €.5 tis.0−2,5 tis.−2,3 tis.−317+2 tis.+4,9 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −2 281 €. 2023: výsledok hospodárenia −317 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 992 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 916 €.5 tis.0−2,5 tis.−2,3 tis.−317+2 tis.+4,9 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −2 281 €. 2023: výsledok hospodárenia −317 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 992 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 916 €.5 tis.0−2,5 tis.−31720232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 23 677 €, vlastné imanie 2 719 €. 2023: aktíva 22 236 €, vlastné imanie 2 402 €. 2024: aktíva 44 670 €, vlastné imanie 4 394 €. 2025: aktíva 60 687 €, vlastné imanie 9 311 €.100 tis.50 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 23 677 €, vlastné imanie 2 719 €. 2023: aktíva 22 236 €, vlastné imanie 2 402 €. 2024: aktíva 44 670 €, vlastné imanie 4 394 €. 2025: aktíva 60 687 €, vlastné imanie 9 311 €.100 tis.50 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 23 677 €, vlastné imanie 2 719 €. 2023: aktíva 22 236 €, vlastné imanie 2 402 €. 2024: aktíva 44 670 €, vlastné imanie 4 394 €. 2025: aktíva 60 687 €, vlastné imanie 9 311 €.100 tis.50 tis.02022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 480 €, pohľadávky 2 260 €, finančné účty 4 937 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 480 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 756 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 540 €, pohľadávky 7 602 €, finančné účty 29 528 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 052 €, finančné účty 35 635 €.100 tis.50 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 480 €, pohľadávky 2 260 €, finančné účty 4 937 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 480 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 756 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 540 €, pohľadávky 7 602 €, finančné účty 29 528 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 052 €, finančné účty 35 635 €.100 tis.50 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 480 €, pohľadávky 2 260 €, finančné účty 4 937 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 480 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 756 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 7 540 €, pohľadávky 7 602 €, finančné účty 29 528 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 052 €, finančné účty 35 635 €.100 tis.50 tis.02022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 2 719 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 958 €. 2023: vlastné imanie 2 402 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 834 €. 2024: vlastné imanie 4 394 €, dlhodobé záväzky 19 800 €, krátkodobé záväzky 20 476 €. 2025: vlastné imanie 9 311 €, dlhodobé záväzky 31 480 €, krátkodobé záväzky 19 896 €.100 tis.50 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 2 719 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 958 €. 2023: vlastné imanie 2 402 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 834 €. 2024: vlastné imanie 4 394 €, dlhodobé záväzky 19 800 €, krátkodobé záväzky 20 476 €. 2025: vlastné imanie 9 311 €, dlhodobé záväzky 31 480 €, krátkodobé záväzky 19 896 €.100 tis.50 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 2 719 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 958 €. 2023: vlastné imanie 2 402 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 834 €. 2024: vlastné imanie 4 394 €, dlhodobé záväzky 19 800 €, krátkodobé záväzky 20 476 €. 2025: vlastné imanie 9 311 €, dlhodobé záväzky 31 480 €, krátkodobé záväzky 19 896 €.100 tis.50 tis.02022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 598 €. 2025: daň z príjmu 1 911 €.2 tis.1 tis.0001,6 tis.1,9 tis.2022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 598 €. 2025: daň z príjmu 1 911 €.2 tis.1 tis.0001,6 tis.1,9 tis.2022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 598 €. 2025: daň z príjmu 1 911 €.2 tis.1 tis.0020232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,2 tis.0188,5 tis.186,2 tis.
Výsledok hospodárenia−2,3 tis.−3172 tis.4,9 tis.
Aktíva23,7 tis.22,2 tis.44,7 tis.60,7 tis.
Vlastné imanie2,7 tis.2,4 tis.4,4 tis.9,3 tis.
Daň z príjmu001,6 tis.1,9 tis.
Zadlženosť88,5 %89,2 %90,2 %84,7 %

2025

Tržby
186,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,9 tis.
Aktíva
60,7 tis.
Vlastné imanie
9,3 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
84,7 %

2024

Tržby
188,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
44,7 tis.
Vlastné imanie
4,4 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
90,2 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−317
Aktíva
22,2 tis.
Vlastné imanie
2,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,2 %

2022

Tržby
1,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
23,7 tis.
Vlastné imanie
2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API