Súhrn
- Vznik
- 20. 01. 20224 roky 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 417 622 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Loyal-M s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54364311
- daňové identifikačné číslo
- 2121640169
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121640169
- Sídlo
- Osloboditeľov 133/20, 976 67 Závadka nad Hronom, Slovenská republika
- Územie
- Závadka nad Hronomokres BreznoBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 01. 2022
- V registri
- 4 roky 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 42855/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16094874
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 20. 01. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 20. 01. 2022 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 20. 01. 2022 | — |
| Faktoring a forfaiting | 20. 01. 2022 | — |
| Finančný lízing | 20. 01. 2022 | — |
| Administratívne služby | 20. 01. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 01. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 01. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 01. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 20. 01. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 20. 01. 2022 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 20. 01. 2022 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 20. 01. 2022 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 20. 01. 2022 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 01. 2022 | — |
| Vedenie účtovníctva | 20. 01. 2022 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 20. 01. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121640169 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121640169 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené | 18. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 4 853 € a zvýšila tržby o ▲40 % na 417,6 tisíc eur.
Tržby
417 622 €
▲ 39,5 %Výsledok hospodárenia
4 853 €
▲ 581,0 %Aktíva
50 988 €
▼ 0,7 %Vlastné imanie
10 179 €
▲ 91,1 %Zadlženosť
80,0 %
Hrubá marža
1,7 %
Čistá marža
1,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 248,6 tis. | 373,3 tis. | 299,3 tis. | 417,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 139 | 1,2 tis. | −1 tis. | 4,9 tis. |
| Aktíva | 7,6 tis. | 33,8 tis. | 51,4 tis. | 51 tis. |
| Vlastné imanie | 5,1 tis. | 6,3 tis. | 5,3 tis. | 10,2 tis. |
| Daň z príjmu | 372 | 1,1 tis. | 1,9 tis. | 2,1 tis. |
| Zadlženosť | 32,1 % | 81,2 % | 89,6 % | 80,0 % |
2025
- Tržby
- 417,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,9 tis.
- Aktíva
- 51 tis.
- Vlastné imanie
- 10,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 80,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 299,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1 tis.
- Aktíva
- 51,4 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 89,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 373,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 33,8 tis.
- Vlastné imanie
- 6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 81,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 248,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 139
- Aktíva
- 7,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 372
- Zadlženosť
- 32,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.