prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

DOOS SK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 54338573aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 01. 20224 roky 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
65 433 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DOOS SK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
54338573
daňové identifikačné číslo
2121636825
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121636825
Sídlo
Rúbanisko II/ 29, 98403 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 01. 2022
V registri
4 roky 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 42827/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16088599
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 01. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby15. 01. 2022—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve15. 01. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 01. 2022—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí15. 01. 2022—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok15. 01. 2022—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov15. 01. 2022—
Administratívne služby15. 01. 2022—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 01. 2022—
Vedenie účtovníctva15. 01. 2022—
Prenájom hnuteľných vecí15. 01. 2022—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom15. 01. 2022—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave15. 01. 2022—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky15. 01. 2022—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu15. 01. 2022—
Poskytovanie služieb osobného charakteru15. 01. 2022—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok15. 01. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121636825: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121636825: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121636825IČ DPH SK2121636825Obdobia daňových registráciíDIČ 2121636825: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121636825: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121636825IČ DPH SK2121636825Obdobia daňových registráciíDIČ 2121636825: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121636825: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121636825IČ DPH SK2121636825
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212163682511. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2023
daňové identifikačné číslo212163682510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 06. 01. 2024, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 29. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 29. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 29. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 29. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −18 577 € a znížila tržby o ▼37 % na 65,4 tisíc eur.

Tržby

65 433 €

▼ 37,1 %

Výsledok hospodárenia

−18 577 €

▲ 46,0 %

Aktíva

56 152 €

▼ 2,5 %

Vlastné imanie

−21 556 €

▲ 7,6 %

Zadlženosť

138,4 %

Hrubá marža

−26,9 %

Čistá marža

−28,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 48 719 €. 2023: tržby 220 944 €. 2024: tržby 104 098 €. 2025: tržby 65 433 €.250 tis.125 tis.048,7 tis.220,9 tis.104,1 tis.65,4 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 48 719 €. 2023: tržby 220 944 €. 2024: tržby 104 098 €. 2025: tržby 65 433 €.250 tis.125 tis.048,7 tis.220,9 tis.104,1 tis.65,4 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 48 719 €. 2023: tržby 220 944 €. 2024: tržby 104 098 €. 2025: tržby 65 433 €.250 tis.125 tis.020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 4 149 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 897 €. 2024: výsledok hospodárenia −34 373 €. 2025: výsledok hospodárenia −18 577 €.5 tis.0−50 tis.+4,1 tis.+1,9 tis.−34,4 tis.−18,6 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 4 149 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 897 €. 2024: výsledok hospodárenia −34 373 €. 2025: výsledok hospodárenia −18 577 €.5 tis.0−50 tis.+4,1 tis.+1,9 tis.−34,4 tis.−18,6 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 4 149 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 897 €. 2024: výsledok hospodárenia −34 373 €. 2025: výsledok hospodárenia −18 577 €.5 tis.0−50 tis.20232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 25 563 €, vlastné imanie 9 149 €. 2023: aktíva 68 786 €, vlastné imanie 11 046 €. 2024: aktíva 57 610 €, vlastné imanie −23 328 €. 2025: aktíva 56 152 €, vlastné imanie −21 556 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 25 563 €, vlastné imanie 9 149 €. 2023: aktíva 68 786 €, vlastné imanie 11 046 €. 2024: aktíva 57 610 €, vlastné imanie −23 328 €. 2025: aktíva 56 152 €, vlastné imanie −21 556 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 25 563 €, vlastné imanie 9 149 €. 2023: aktíva 68 786 €, vlastné imanie 11 046 €. 2024: aktíva 57 610 €, vlastné imanie −23 328 €. 2025: aktíva 56 152 €, vlastné imanie −21 556 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 18 342 €, zásoby 4 135 €, pohľadávky 1 638 €, finančné účty 1 448 €. 2023: dlhodobý majetok 55 767 €, zásoby 3 659 €, pohľadávky 1 758 €, finančné účty 7 602 €. 2024: dlhodobý majetok 47 271 €, zásoby 5 685 €, pohľadávky 1 582 €, finančné účty 3 072 €. 2025: dlhodobý majetok 49 261 €, zásoby 2 958 €, pohľadávky 2 050 €, finančné účty 1 883 €.100 tis.50 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 18 342 €, zásoby 4 135 €, pohľadávky 1 638 €, finančné účty 1 448 €. 2023: dlhodobý majetok 55 767 €, zásoby 3 659 €, pohľadávky 1 758 €, finančné účty 7 602 €. 2024: dlhodobý majetok 47 271 €, zásoby 5 685 €, pohľadávky 1 582 €, finančné účty 3 072 €. 2025: dlhodobý majetok 49 261 €, zásoby 2 958 €, pohľadávky 2 050 €, finančné účty 1 883 €.100 tis.50 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 18 342 €, zásoby 4 135 €, pohľadávky 1 638 €, finančné účty 1 448 €. 2023: dlhodobý majetok 55 767 €, zásoby 3 659 €, pohľadávky 1 758 €, finančné účty 7 602 €. 2024: dlhodobý majetok 47 271 €, zásoby 5 685 €, pohľadávky 1 582 €, finančné účty 3 072 €. 2025: dlhodobý majetok 49 261 €, zásoby 2 958 €, pohľadávky 2 050 €, finančné účty 1 883 €.100 tis.50 tis.02022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 9 149 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 414 €. 2023: vlastné imanie 11 046 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 740 €. 2024: vlastné imanie −23 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 938 €. 2025: vlastné imanie −21 556 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 708 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 9 149 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 414 €. 2023: vlastné imanie 11 046 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 740 €. 2024: vlastné imanie −23 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 938 €. 2025: vlastné imanie −21 556 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 708 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 9 149 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 414 €. 2023: vlastné imanie 11 046 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 740 €. 2024: vlastné imanie −23 328 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 938 €. 2025: vlastné imanie −21 556 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 708 €.100 tis.0−25 tis.2022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 732 €. 2023: daň z príjmu 1 164 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.07321,2 tis.9609602022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 732 €. 2023: daň z príjmu 1 164 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.07321,2 tis.9609602022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 732 €. 2023: daň z príjmu 1 164 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.096020232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby48,7 tis.220,9 tis.104,1 tis.65,4 tis.
Výsledok hospodárenia4,1 tis.1,9 tis.−34,4 tis.−18,6 tis.
Aktíva25,6 tis.68,8 tis.57,6 tis.56,2 tis.
Vlastné imanie9,1 tis.11 tis.−23,3 tis.−21,6 tis.
Daň z príjmu7321,2 tis.960960
Zadlženosť64,2 %83,9 %140,5 %138,4 %

2025

Tržby
65,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,6 tis.
Aktíva
56,2 tis.
Vlastné imanie
−21,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
138,4 %

2024

Tržby
104,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−34,4 tis.
Aktíva
57,6 tis.
Vlastné imanie
−23,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
140,5 %

2023

Tržby
220,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
68,8 tis.
Vlastné imanie
11 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
83,9 %

2022

Tržby
48,7 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
25,6 tis.
Vlastné imanie
9,1 tis.
Daň z príjmu
732
Zadlženosť
64,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API