prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Jakub Berezňanin s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54331226aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 01. 20224 roky 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
92 163 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Jakub Berezňanin s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54331226
daňové identifikačné číslo
2121634900
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121634900
Sídlo
36, 06771 Ladomirov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 01. 2022
V registri
4 roky 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 43429/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16083963
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve13. 01. 2022—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 09. 10. 2024
Oprávnená osoba
Tužilová & partners, s.r.o. · od 09. 10. 2024

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121634900: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121634900: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121634900IČ DPH SK2121634900Obdobia daňových registráciíDIČ 2121634900: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121634900: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121634900IČ DPH SK2121634900Obdobia daňových registráciíDIČ 2121634900: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121634900: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121634900IČ DPH SK2121634900
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212163490011. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2022
daňové identifikačné číslo212163490010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −15 614 € a zvýšila tržby o ▲43 % na 92,2 tisíc eur.

Tržby

92 163 €

▲ 42,7 %

Výsledok hospodárenia

−15 614 €

▲ 9,1 %

Aktíva

25 720 €

▼ 23,6 %

Vlastné imanie

−35 264 €

▼ 98,9 %

Zadlženosť

237,1 %

Hrubá marža

−15,9 %

Čistá marža

−16,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 71 772 €. 2023: tržby 53 832 €. 2024: tržby 64 585 €. 2025: tržby 92 163 €.100 tis.50 tis.071,8 tis.53,8 tis.64,6 tis.92,2 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 71 772 €. 2023: tržby 53 832 €. 2024: tržby 64 585 €. 2025: tržby 92 163 €.100 tis.50 tis.071,8 tis.53,8 tis.64,6 tis.92,2 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 71 772 €. 2023: tržby 53 832 €. 2024: tržby 64 585 €. 2025: tržby 92 163 €.100 tis.50 tis.020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 1 587 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 056 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 181 €. 2025: výsledok hospodárenia −15 614 €.2 tis.0−20 tis.+1,6 tis.−12,1 tis.−17,2 tis.−15,6 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 1 587 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 056 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 181 €. 2025: výsledok hospodárenia −15 614 €.2 tis.0−20 tis.+1,6 tis.−12,1 tis.−17,2 tis.−15,6 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 1 587 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 056 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 181 €. 2025: výsledok hospodárenia −15 614 €.2 tis.0−20 tis.20232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 10 362 €, vlastné imanie 9 587 €. 2023: aktíva 31 454 €, vlastné imanie −2 469 €. 2024: aktíva 33 659 €, vlastné imanie −17 730 €. 2025: aktíva 25 720 €, vlastné imanie −35 264 €.50 tis.0−50 tis.2022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 10 362 €, vlastné imanie 9 587 €. 2023: aktíva 31 454 €, vlastné imanie −2 469 €. 2024: aktíva 33 659 €, vlastné imanie −17 730 €. 2025: aktíva 25 720 €, vlastné imanie −35 264 €.50 tis.0−50 tis.2022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 10 362 €, vlastné imanie 9 587 €. 2023: aktíva 31 454 €, vlastné imanie −2 469 €. 2024: aktíva 33 659 €, vlastné imanie −17 730 €. 2025: aktíva 25 720 €, vlastné imanie −35 264 €.50 tis.0−50 tis.2022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 755 €, finančné účty 5 607 €. 2023: dlhodobý majetok 28 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 2 664 €. 2024: dlhodobý majetok 21 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 628 €, finančné účty 781 €. 2025: dlhodobý majetok 13 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 970 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 755 €, finančné účty 5 607 €. 2023: dlhodobý majetok 28 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 2 664 €. 2024: dlhodobý majetok 21 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 628 €, finančné účty 781 €. 2025: dlhodobý majetok 13 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 970 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 755 €, finančné účty 5 607 €. 2023: dlhodobý majetok 28 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 2 664 €. 2024: dlhodobý majetok 21 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 628 €, finančné účty 781 €. 2025: dlhodobý majetok 13 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 970 €.50 tis.25 tis.02022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 9 587 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 775 €. 2023: vlastné imanie −2 469 €, dlhodobé záväzky 29 778 €, krátkodobé záväzky 4 145 €. 2024: vlastné imanie −17 730 €, dlhodobé záväzky 27 224 €, krátkodobé záväzky 24 165 €. 2025: vlastné imanie −35 264 €, dlhodobé záväzky 21 156 €, krátkodobé záväzky 39 828 €.100 tis.0−50 tis.2022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 9 587 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 775 €. 2023: vlastné imanie −2 469 €, dlhodobé záväzky 29 778 €, krátkodobé záväzky 4 145 €. 2024: vlastné imanie −17 730 €, dlhodobé záväzky 27 224 €, krátkodobé záväzky 24 165 €. 2025: vlastné imanie −35 264 €, dlhodobé záväzky 21 156 €, krátkodobé záväzky 39 828 €.100 tis.0−50 tis.2022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 9 587 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 775 €. 2023: vlastné imanie −2 469 €, dlhodobé záväzky 29 778 €, krátkodobé záväzky 4 145 €. 2024: vlastné imanie −17 730 €, dlhodobé záväzky 27 224 €, krátkodobé záväzky 24 165 €. 2025: vlastné imanie −35 264 €, dlhodobé záväzky 21 156 €, krátkodobé záväzky 39 828 €.100 tis.0−50 tis.2022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 450 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500045009609602022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 450 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500045009609602022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 450 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500045009609602022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby71,8 tis.53,8 tis.64,6 tis.92,2 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.−12,1 tis.−17,2 tis.−15,6 tis.
Aktíva10,4 tis.31,5 tis.33,7 tis.25,7 tis.
Vlastné imanie9,6 tis.−2,5 tis.−17,7 tis.−35,3 tis.
Daň z príjmu4500960960
Zadlženosť7,5 %107,8 %152,7 %237,1 %

2025

Tržby
92,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,6 tis.
Aktíva
25,7 tis.
Vlastné imanie
−35,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
237,1 %

2024

Tržby
64,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,2 tis.
Aktíva
33,7 tis.
Vlastné imanie
−17,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
152,7 %

2023

Tržby
53,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,1 tis.
Aktíva
31,5 tis.
Vlastné imanie
−2,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,8 %

2022

Tržby
71,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
10,4 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
450
Zadlženosť
7,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API