prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Centavra s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 54323291aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 01. 20224 roky 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
162 602 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Centavra s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
54323291
daňové identifikačné číslo
2121632469
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121632469
Sídlo
Pri Vápenickom potoku 9213/63, 841 06 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 01. 2022
V registri
4 roky 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 160563/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16077426
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 01. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby11. 01. 2022—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 01. 2022—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky11. 01. 2022—
Administratívne služby11. 01. 2022—
Prenájom hnuteľných vecí11. 01. 2022—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov11. 01. 2022—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok11. 01. 2022—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce11. 01. 2022—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti11. 01. 2022—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení11. 01. 2022—
Poskytovanie služieb osobného charakteru11. 01. 2022—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla11. 01. 2022—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave11. 01. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 01. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby11. 01. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 01. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121632469: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121632469: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121632469IČ DPH SK2121632469Obdobia daňových registráciíDIČ 2121632469: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121632469: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121632469IČ DPH SK2121632469Obdobia daňových registráciíDIČ 2121632469: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121632469: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121632469IČ DPH SK2121632469
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212163246911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2022
daňové identifikačné číslo212163246910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 03. 07. 2026, rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 1 798 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 162,6 tisíc eur.

Tržby

162 602 €

▲ 14,5 %

Výsledok hospodárenia

1 798 €

▲ 109,2 %

Aktíva

422 893 €

▲ 24,5 %

Vlastné imanie

−12 913 €

▲ 12,2 %

Zadlženosť

103,1 %

Hrubá marža

1,7 %

Čistá marža

1,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 142 000 €. 2025: tržby 162 602 €.200 tis.100 tis.000142 tis.162,6 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 142 000 €. 2025: tržby 162 602 €.200 tis.100 tis.000142 tis.162,6 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 142 000 €. 2025: tržby 162 602 €.200 tis.100 tis.0020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −38 €. 2023: výsledok hospodárenia −121 €. 2024: výsledok hospodárenia −19 553 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 798 €.2 tis.0−20 tis.−38−121−19,6 tis.+1,8 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −38 €. 2023: výsledok hospodárenia −121 €. 2024: výsledok hospodárenia −19 553 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 798 €.2 tis.0−20 tis.−38−121−19,6 tis.+1,8 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −38 €. 2023: výsledok hospodárenia −121 €. 2024: výsledok hospodárenia −19 553 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 798 €.2 tis.0−20 tis.−12120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 312 783 €, vlastné imanie 4 962 €. 2023: aktíva 459 698 €, vlastné imanie 4 842 €. 2024: aktíva 339 607 €, vlastné imanie −14 712 €. 2025: aktíva 422 893 €, vlastné imanie −12 913 €.500 tis.0−20 tis.2022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 312 783 €, vlastné imanie 4 962 €. 2023: aktíva 459 698 €, vlastné imanie 4 842 €. 2024: aktíva 339 607 €, vlastné imanie −14 712 €. 2025: aktíva 422 893 €, vlastné imanie −12 913 €.500 tis.0−20 tis.2022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 312 783 €, vlastné imanie 4 962 €. 2023: aktíva 459 698 €, vlastné imanie 4 842 €. 2024: aktíva 339 607 €, vlastné imanie −14 712 €. 2025: aktíva 422 893 €, vlastné imanie −12 913 €.500 tis.0−20 tis.2022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 286 303 €, pohľadávky 14 452 €, finančné účty 12 028 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 452 312 €, pohľadávky 1 556 €, finančné účty 5 830 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 311 446 €, pohľadávky 4 518 €, finančné účty 23 643 €. 2025: dlhodobý majetok 4 225 €, zásoby 190 080 €, pohľadávky 202 962 €, finančné účty 25 626 €.500 tis.250 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 286 303 €, pohľadávky 14 452 €, finančné účty 12 028 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 452 312 €, pohľadávky 1 556 €, finančné účty 5 830 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 311 446 €, pohľadávky 4 518 €, finančné účty 23 643 €. 2025: dlhodobý majetok 4 225 €, zásoby 190 080 €, pohľadávky 202 962 €, finančné účty 25 626 €.500 tis.250 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 286 303 €, pohľadávky 14 452 €, finančné účty 12 028 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 452 312 €, pohľadávky 1 556 €, finančné účty 5 830 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 311 446 €, pohľadávky 4 518 €, finančné účty 23 643 €. 2025: dlhodobý majetok 4 225 €, zásoby 190 080 €, pohľadávky 202 962 €, finančné účty 25 626 €.500 tis.250 tis.02022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 4 962 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 307 821 €. 2023: vlastné imanie 4 842 €, dlhodobé záväzky 97 709 €, krátkodobé záväzky 357 147 €. 2024: vlastné imanie −14 712 €, dlhodobé záväzky 97 709 €, krátkodobé záväzky 256 610 €. 2025: vlastné imanie −12 913 €, dlhodobé záväzky 97 709 €, krátkodobé záväzky 338 097 €.500 tis.0−20 tis.2022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 4 962 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 307 821 €. 2023: vlastné imanie 4 842 €, dlhodobé záväzky 97 709 €, krátkodobé záväzky 357 147 €. 2024: vlastné imanie −14 712 €, dlhodobé záväzky 97 709 €, krátkodobé záväzky 256 610 €. 2025: vlastné imanie −12 913 €, dlhodobé záväzky 97 709 €, krátkodobé záväzky 338 097 €.500 tis.0−20 tis.2022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 4 962 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 307 821 €. 2023: vlastné imanie 4 842 €, dlhodobé záväzky 97 709 €, krátkodobé záväzky 357 147 €. 2024: vlastné imanie −14 712 €, dlhodobé záväzky 97 709 €, krátkodobé záväzky 256 610 €. 2025: vlastné imanie −12 913 €, dlhodobé záväzky 97 709 €, krátkodobé záväzky 338 097 €.500 tis.0−20 tis.2022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000009609602022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000009609602022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000009609602022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00142 tis.162,6 tis.
Výsledok hospodárenia−38−121−19,6 tis.1,8 tis.
Aktíva312,8 tis.459,7 tis.339,6 tis.422,9 tis.
Vlastné imanie5 tis.4,8 tis.−14,7 tis.−12,9 tis.
Daň z príjmu00960960
Zadlženosť98,4 %98,9 %104,3 %103,1 %

2025

Tržby
162,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
422,9 tis.
Vlastné imanie
−12,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
103,1 %

2024

Tržby
142 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,6 tis.
Aktíva
339,6 tis.
Vlastné imanie
−14,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
104,3 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−121
Aktíva
459,7 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,9 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−38
Aktíva
312,8 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API