prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Static - solution s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 54319439aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 01. 20224 roky 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
49 860 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Static - solution s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
54319439
daňové identifikačné číslo
2121639696
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121639696
Sídlo
Športová 494/24, 91105 Zamarovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 01. 2022
V registri
4 roky 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 43031/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16095773
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb – stavebná časť20. 01. 2022—
Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien20. 01. 2022—
Vykonávanie odborných činností vo výstavbe podľa zákona SNR č.138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení zákona č. 236/2000 Z.z. v kategórii Inžinier pre statiku stavieb20. 01. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 01. 2022—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo20. 01. 2022—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 01. 2022—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov20. 01. 2022—
Administratívne služby20. 01. 2022—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 01. 2022—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 01. 2022—
Prenájom hnuteľných vecí20. 01. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121639696: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121639696: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121639696IČ DPH SK2121639696Obdobia daňových registráciíDIČ 2121639696: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121639696: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121639696IČ DPH SK2121639696Obdobia daňových registráciíDIČ 2121639696: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121639696: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121639696IČ DPH SK2121639696
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212163969611. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 03. 2022
daňové identifikačné číslo212163969610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −3 916 € a znížila tržby o ▼5 % na 49,9 tisíc eur.

Tržby

49 860 €

▼ 5,2 %

Výsledok hospodárenia

−3 916 €

▼ 431,6 %

Aktíva

48 460 €

▲ 60,3 %

Vlastné imanie

10 306 €

▼ 27,5 %

Zadlženosť

78,7 %

Hrubá marža

−7,2 %

Čistá marža

−7,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 46 017 €. 2023: tržby 42 316 €. 2024: tržby 52 605 €. 2025: tržby 49 860 €.100 tis.50 tis.046 tis.42,3 tis.52,6 tis.49,9 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 46 017 €. 2023: tržby 42 316 €. 2024: tržby 52 605 €. 2025: tržby 49 860 €.100 tis.50 tis.046 tis.42,3 tis.52,6 tis.49,9 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 46 017 €. 2023: tržby 42 316 €. 2024: tržby 52 605 €. 2025: tržby 49 860 €.100 tis.50 tis.020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 7 365 €. 2023: výsledok hospodárenia 677 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 181 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 916 €.10 tis.0−5 tis.+7,4 tis.+677+1,2 tis.−3,9 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 7 365 €. 2023: výsledok hospodárenia 677 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 181 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 916 €.10 tis.0−5 tis.+7,4 tis.+677+1,2 tis.−3,9 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 7 365 €. 2023: výsledok hospodárenia 677 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 181 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 916 €.10 tis.0−5 tis.+67720232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 23 372 €, vlastné imanie 12 365 €. 2023: aktíva 37 837 €, vlastné imanie 13 042 €. 2024: aktíva 30 232 €, vlastné imanie 14 223 €. 2025: aktíva 48 460 €, vlastné imanie 10 306 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 23 372 €, vlastné imanie 12 365 €. 2023: aktíva 37 837 €, vlastné imanie 13 042 €. 2024: aktíva 30 232 €, vlastné imanie 14 223 €. 2025: aktíva 48 460 €, vlastné imanie 10 306 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 23 372 €, vlastné imanie 12 365 €. 2023: aktíva 37 837 €, vlastné imanie 13 042 €. 2024: aktíva 30 232 €, vlastné imanie 14 223 €. 2025: aktíva 48 460 €, vlastné imanie 10 306 €.50 tis.25 tis.02022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 13 432 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 435 €, finančné účty 5 505 €. 2023: dlhodobý majetok 19 996 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 523 €, finančné účty 14 318 €. 2024: dlhodobý majetok 15 613 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 339 €, finančné účty 6 280 €. 2025: dlhodobý majetok 31 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 418 €, finančné účty 8 624 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 13 432 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 435 €, finančné účty 5 505 €. 2023: dlhodobý majetok 19 996 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 523 €, finančné účty 14 318 €. 2024: dlhodobý majetok 15 613 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 339 €, finančné účty 6 280 €. 2025: dlhodobý majetok 31 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 418 €, finančné účty 8 624 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 13 432 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 435 €, finančné účty 5 505 €. 2023: dlhodobý majetok 19 996 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 523 €, finančné účty 14 318 €. 2024: dlhodobý majetok 15 613 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 339 €, finančné účty 6 280 €. 2025: dlhodobý majetok 31 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 418 €, finančné účty 8 624 €.50 tis.25 tis.02022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 12 365 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 007 €. 2023: vlastné imanie 13 042 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 795 €. 2024: vlastné imanie 14 223 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 009 €. 2025: vlastné imanie 10 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 154 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 12 365 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 007 €. 2023: vlastné imanie 13 042 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 795 €. 2024: vlastné imanie 14 223 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 009 €. 2025: vlastné imanie 10 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 154 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 12 365 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 007 €. 2023: vlastné imanie 13 042 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 795 €. 2024: vlastné imanie 14 223 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 009 €. 2025: vlastné imanie 10 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 154 €.50 tis.25 tis.02022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 1 348 €. 2023: daň z príjmu 398 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.3989603402022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 1 348 €. 2023: daň z príjmu 398 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.3989603402022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 1 348 €. 2023: daň z príjmu 398 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.039834020232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby46 tis.42,3 tis.52,6 tis.49,9 tis.
Výsledok hospodárenia7,4 tis.6771,2 tis.−3,9 tis.
Aktíva23,4 tis.37,8 tis.30,2 tis.48,5 tis.
Vlastné imanie12,4 tis.13 tis.14,2 tis.10,3 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.398960340
Zadlženosť47,1 %65,5 %53,0 %78,7 %

2025

Tržby
49,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
48,5 tis.
Vlastné imanie
10,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
78,7 %

2024

Tržby
52,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
30,2 tis.
Vlastné imanie
14,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
53,0 %

2023

Tržby
42,3 tis.
Výsledok hospodárenia
677
Aktíva
37,8 tis.
Vlastné imanie
13 tis.
Daň z príjmu
398
Zadlženosť
65,5 %

2022

Tržby
46 tis.
Výsledok hospodárenia
7,4 tis.
Aktíva
23,4 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
47,1 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API