Súhrn
- Vznik
- 01. 01. 20224 roky 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 269 621 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- aLta s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54310164
- daňové identifikačné číslo
- 2121637408
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121637408
- Sídlo
- Urbárska 92, 03261 Važec, Slovenská republika
- Územie
- Važecokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 01. 2022
- V registri
- 4 roky 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 78730/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16043465
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 01. 01. 2022 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 01. 01. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 01. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 01. 01. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 01. 2022 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 01. 01. 2022 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 01. 01. 2022 | — |
| Administratívne služby | 01. 01. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 01. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 01. 2022 | — |
| Sťahovacie služby | 01. 01. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 01. 01. 2022 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 01. 01. 2022 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 01. 01. 2022 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 01. 01. 2022 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosť | 01. 01. 2022 | — |
| Manikúra | 01. 01. 2022 | — |
| Murárstvo | 01. 01. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121637408 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 12. 09. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121637408 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené | 19. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 1 399 € a zvýšila tržby o ▲127 % na 269,6 tisíc eur.
Tržby
269 621 €
▲ 126,8 %Výsledok hospodárenia
1 399 €
▲ 120,5 %Aktíva
92 796 €
▲ 125,1 %Vlastné imanie
15 638 €
▲ 9,8 %Zadlženosť
83,1 %
Hrubá marža
1,4 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 108,3 tis. | 74,8 tis. | 118,9 tis. | 269,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 13,4 tis. | 2,6 tis. | −6,8 tis. | 1,4 tis. |
| Aktíva | 39 tis. | 40,4 tis. | 41,2 tis. | 92,8 tis. |
| Vlastné imanie | 18,4 tis. | 21,1 tis. | 14,2 tis. | 15,6 tis. |
| Daň z príjmu | 4,2 tis. | 382 | 2,3 tis. | 2,5 tis. |
| Zadlženosť | 52,8 % | 47,9 % | 65,5 % | 83,1 % |
2025
- Tržby
- 269,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 92,8 tis.
- Vlastné imanie
- 15,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 83,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 118,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,8 tis.
- Aktíva
- 41,2 tis.
- Vlastné imanie
- 14,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 65,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 74,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 40,4 tis.
- Vlastné imanie
- 21,1 tis.
- Daň z príjmu
- 382
- Zadlženosť
- 47,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 108,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,4 tis.
- Aktíva
- 39 tis.
- Vlastné imanie
- 18,4 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 52,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).