Súhrn
- Vznik
- 24. 11. 20214 roky 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 81 739 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Cíbik Legal s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54256160
- daňové identifikačné číslo
- 2121615650
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121615650
- Sídlo
- Seberíniho 6C, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 11. 2021
- V registri
- 4 roky 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 156813/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15991266
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb | 24. 11. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121615650 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121615650 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲5 % na 41 268 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 81,7 tisíc eur.
Tržby
81 739 €
▲ 10,1 %Výsledok hospodárenia
41 268 €
▲ 5,3 %Aktíva
418 048 €
▲ 25,7 %Vlastné imanie
274 314 €
▲ 17,7 %Zadlženosť
34,4 %
Hrubá marža
56,1 %
Čistá marža
50,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 11/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 132,7 tis. | 187,8 tis. | 74,2 tis. | 81,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,1 tis. | 72,9 tis. | 117,6 tis. | 39,2 tis. | 41,3 tis. |
| Aktíva | 22,2 tis. | 133 tis. | 266,6 tis. | 332,7 tis. | 418 tis. |
| Vlastné imanie | 2,9 tis. | 75,8 tis. | 193,4 tis. | 233 tis. | 274,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 18,8 tis. | 31,3 tis. | 10,4 tis. | 4,6 tis. |
| Zadlženosť | 87,1 % | 43,0 % | 27,5 % | 29,9 % | 34,4 % |
2025
- Tržby
- 81,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,3 tis.
- Aktíva
- 418 tis.
- Vlastné imanie
- 274,3 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 34,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 74,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 39,2 tis.
- Aktíva
- 332,7 tis.
- Vlastné imanie
- 233 tis.
- Daň z príjmu
- 10,4 tis.
- Zadlženosť
- 29,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 187,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 117,6 tis.
- Aktíva
- 266,6 tis.
- Vlastné imanie
- 193,4 tis.
- Daň z príjmu
- 31,3 tis.
- Zadlženosť
- 27,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 132,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 72,9 tis.
- Aktíva
- 133 tis.
- Vlastné imanie
- 75,8 tis.
- Daň z príjmu
- 18,8 tis.
- Zadlženosť
- 43,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
11/2021 — 12/2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 22,2 tis.
- Vlastné imanie
- 2,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.