prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

USTOHAL pieskovanie nátery s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54251176aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 03. 20224 roky 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
440 849 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
USTOHAL pieskovanie nátery s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54251176
daňové identifikačné číslo
2121699162
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121699162
Sídlo
Gudernova 294/16, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 03. 2022
V registri
4 roky 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 53758/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16173745
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 03. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby17. 03. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 03. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby17. 03. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 03. 2022—
Čistiace a upratovacie služby17. 03. 2022—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba17. 03. 2022—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva17. 03. 2022—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 05. 06. 2024

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121699162: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121699162: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121699162IČ DPH SK2121699162Obdobia daňových registráciíDIČ 2121699162: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121699162: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121699162IČ DPH SK2121699162Obdobia daňových registráciíDIČ 2121699162: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121699162: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121699162IČ DPH SK2121699162
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212169916211. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 12. 04. 2022
daňové identifikačné číslo212169916210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené18. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 267 % na 62 264 € a zvýšila tržby o ▲62 % na 440,8 tisíc eur.

Tržby

440 849 €

▲ 61,5 %

Výsledok hospodárenia

62 264 €

▲ 1 267,2 %

Aktíva

286 046 €

▼ 0,5 %

Vlastné imanie

137 783 €

▲ 82,4 %

Zadlženosť

51,8 %

Hrubá marža

18,0 %

Čistá marža

14,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 237 954 €. 2023: tržby 385 760 €. 2024: tržby 272 938 €. 2025: tržby 440 849 €.500 tis.250 tis.0238 tis.385,8 tis.272,9 tis.440,8 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 237 954 €. 2023: tržby 385 760 €. 2024: tržby 272 938 €. 2025: tržby 440 849 €.500 tis.250 tis.0238 tis.385,8 tis.272,9 tis.440,8 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 237 954 €. 2023: tržby 385 760 €. 2024: tržby 272 938 €. 2025: tržby 440 849 €.500 tis.250 tis.020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 23 509 €. 2023: výsledok hospodárenia 42 354 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 554 €. 2025: výsledok hospodárenia 62 264 €.100 tis.50 tis.0+23,5 tis.+42,4 tis.+4,6 tis.+62,3 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 23 509 €. 2023: výsledok hospodárenia 42 354 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 554 €. 2025: výsledok hospodárenia 62 264 €.100 tis.50 tis.0+23,5 tis.+42,4 tis.+4,6 tis.+62,3 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 23 509 €. 2023: výsledok hospodárenia 42 354 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 554 €. 2025: výsledok hospodárenia 62 264 €.100 tis.50 tis.020232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 168 371 €, vlastné imanie 28 509 €. 2023: aktíva 298 138 €, vlastné imanie 70 864 €. 2024: aktíva 287 363 €, vlastné imanie 75 519 €. 2025: aktíva 286 046 €, vlastné imanie 137 783 €.500 tis.250 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 168 371 €, vlastné imanie 28 509 €. 2023: aktíva 298 138 €, vlastné imanie 70 864 €. 2024: aktíva 287 363 €, vlastné imanie 75 519 €. 2025: aktíva 286 046 €, vlastné imanie 137 783 €.500 tis.250 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 168 371 €, vlastné imanie 28 509 €. 2023: aktíva 298 138 €, vlastné imanie 70 864 €. 2024: aktíva 287 363 €, vlastné imanie 75 519 €. 2025: aktíva 286 046 €, vlastné imanie 137 783 €.500 tis.250 tis.02022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 14 288 €, zásoby 0 €, pohľadávky 151 011 €, finančné účty 3 072 €. 2023: dlhodobý majetok 131 785 €, zásoby 0 €, pohľadávky 154 080 €, finančné účty 12 273 €. 2024: dlhodobý majetok 166 637 €, zásoby 3 668 €, pohľadávky 121 092 €, finančné účty −4 034 €. 2025: dlhodobý majetok 115 898 €, zásoby 0 €, pohľadávky 125 748 €, finančné účty 44 400 €.500 tis.0−5 tis.2022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 14 288 €, zásoby 0 €, pohľadávky 151 011 €, finančné účty 3 072 €. 2023: dlhodobý majetok 131 785 €, zásoby 0 €, pohľadávky 154 080 €, finančné účty 12 273 €. 2024: dlhodobý majetok 166 637 €, zásoby 3 668 €, pohľadávky 121 092 €, finančné účty −4 034 €. 2025: dlhodobý majetok 115 898 €, zásoby 0 €, pohľadávky 125 748 €, finančné účty 44 400 €.500 tis.0−5 tis.2022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 14 288 €, zásoby 0 €, pohľadávky 151 011 €, finančné účty 3 072 €. 2023: dlhodobý majetok 131 785 €, zásoby 0 €, pohľadávky 154 080 €, finančné účty 12 273 €. 2024: dlhodobý majetok 166 637 €, zásoby 3 668 €, pohľadávky 121 092 €, finančné účty −4 034 €. 2025: dlhodobý majetok 115 898 €, zásoby 0 €, pohľadávky 125 748 €, finančné účty 44 400 €.500 tis.0−5 tis.2022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 28 509 €, dlhodobé záväzky 3 833 €, krátkodobé záväzky 136 029 €. 2023: vlastné imanie 70 864 €, dlhodobé záväzky 67 991 €, krátkodobé záväzky 159 283 €. 2024: vlastné imanie 75 519 €, dlhodobé záväzky 82 897 €, krátkodobé záväzky 128 947 €. 2025: vlastné imanie 137 783 €, dlhodobé záväzky 56 967 €, krátkodobé záväzky 91 296 €.500 tis.250 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 28 509 €, dlhodobé záväzky 3 833 €, krátkodobé záväzky 136 029 €. 2023: vlastné imanie 70 864 €, dlhodobé záväzky 67 991 €, krátkodobé záväzky 159 283 €. 2024: vlastné imanie 75 519 €, dlhodobé záväzky 82 897 €, krátkodobé záväzky 128 947 €. 2025: vlastné imanie 137 783 €, dlhodobé záväzky 56 967 €, krátkodobé záväzky 91 296 €.500 tis.250 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 28 509 €, dlhodobé záväzky 3 833 €, krátkodobé záväzky 136 029 €. 2023: vlastné imanie 70 864 €, dlhodobé záväzky 67 991 €, krátkodobé záväzky 159 283 €. 2024: vlastné imanie 75 519 €, dlhodobé záväzky 82 897 €, krátkodobé záväzky 128 947 €. 2025: vlastné imanie 137 783 €, dlhodobé záväzky 56 967 €, krátkodobé záväzky 91 296 €.500 tis.250 tis.02022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 6 249 €. 2023: daň z príjmu 11 871 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 17 193 €.20 tis.10 tis.06,2 tis.11,9 tis.1,9 tis.17,2 tis.2022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 6 249 €. 2023: daň z príjmu 11 871 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 17 193 €.20 tis.10 tis.06,2 tis.11,9 tis.1,9 tis.17,2 tis.2022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 6 249 €. 2023: daň z príjmu 11 871 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 17 193 €.20 tis.10 tis.020232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby238 tis.385,8 tis.272,9 tis.440,8 tis.
Výsledok hospodárenia23,5 tis.42,4 tis.4,6 tis.62,3 tis.
Aktíva168,4 tis.298,1 tis.287,4 tis.286 tis.
Vlastné imanie28,5 tis.70,9 tis.75,5 tis.137,8 tis.
Daň z príjmu6,2 tis.11,9 tis.1,9 tis.17,2 tis.
Zadlženosť83,1 %76,2 %73,7 %51,8 %

2025

Tržby
440,8 tis.
Výsledok hospodárenia
62,3 tis.
Aktíva
286 tis.
Vlastné imanie
137,8 tis.
Daň z príjmu
17,2 tis.
Zadlženosť
51,8 %

2024

Tržby
272,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
287,4 tis.
Vlastné imanie
75,5 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
73,7 %

2023

Tržby
385,8 tis.
Výsledok hospodárenia
42,4 tis.
Aktíva
298,1 tis.
Vlastné imanie
70,9 tis.
Daň z príjmu
11,9 tis.
Zadlženosť
76,2 %

2022

Tržby
238 tis.
Výsledok hospodárenia
23,5 tis.
Aktíva
168,4 tis.
Vlastné imanie
28,5 tis.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
83,1 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API