prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Exacta Consulting s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54233259aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 11. 20214 roky 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
34 733 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Exacta Consulting s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54233259
daňové identifikačné číslo
2121615837
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
368, 072 34 Zalužice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 11. 2021
V registri
4 roky 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 52968/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16004598
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 11. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby30. 11. 2021—
Administratívne služby30. 11. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky30. 11. 2021—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti30. 11. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121615837: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121615837: od 11. 09. 2026 do 01. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2121615837IČ DPH SK2121615837Obdobia daňových registráciíDIČ 2121615837: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121615837: od 11. 09. 2026 do 01. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2121615837IČ DPH SK2121615837Obdobia daňových registráciíDIČ 2121615837: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121615837: od 11. 09. 2026 do 01. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2121615837IČ DPH SK2121615837
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212161583711. 09. 202601. 10. 202630. 09. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2024
daňové identifikačné číslo212161583710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 23. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 23. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 23. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 23. 10. 2026 otvorený06. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −142 709 € a znížila tržby o ▼30 % na 34,7 tisíc eur.

Tržby

34 733 €

▼ 29,6 %

Výsledok hospodárenia

−142 709 €

▼ 18 490,3 %

Aktíva

83 106 €

▲ 111,6 %

Vlastné imanie

−136 683 €

▼ 2 368,2 %

Zadlženosť

264,5 %

Hrubá marža

−409,9 %

Čistá marža

−410,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 295 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 49 347 €. 2025: tržby 34 733 €.50 tis.25 tis.0295049,3 tis.34,7 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 295 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 49 347 €. 2025: tržby 34 733 €.50 tis.25 tis.0295049,3 tis.34,7 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 295 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 49 347 €. 2025: tržby 34 733 €.50 tis.25 tis.0020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 776 €. 2025: výsledok hospodárenia −142 709 €.1 tis.0−200 tis.+2500+776−142,7 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 776 €. 2025: výsledok hospodárenia −142 709 €.1 tis.0−200 tis.+2500+776−142,7 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 776 €. 2025: výsledok hospodárenia −142 709 €.1 tis.0−200 tis.020232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 5 295 €, vlastné imanie 5 250 €. 2023: aktíva 5 295 €, vlastné imanie 5 250 €. 2024: aktíva 39 270 €, vlastné imanie 6 026 €. 2025: aktíva 83 106 €, vlastné imanie −136 683 €.100 tis.0−200 tis.2022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 5 295 €, vlastné imanie 5 250 €. 2023: aktíva 5 295 €, vlastné imanie 5 250 €. 2024: aktíva 39 270 €, vlastné imanie 6 026 €. 2025: aktíva 83 106 €, vlastné imanie −136 683 €.100 tis.0−200 tis.2022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 5 295 €, vlastné imanie 5 250 €. 2023: aktíva 5 295 €, vlastné imanie 5 250 €. 2024: aktíva 39 270 €, vlastné imanie 6 026 €. 2025: aktíva 83 106 €, vlastné imanie −136 683 €.100 tis.0−200 tis.2022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 295 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 295 €. 2024: dlhodobý majetok 27 112 €, zásoby 0 €, pohľadávky −9 116 €, finančné účty 21 274 €. 2025: dlhodobý majetok 66 567 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 252 €, finančné účty 287 €.100 tis.0−10 tis.2022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 295 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 295 €. 2024: dlhodobý majetok 27 112 €, zásoby 0 €, pohľadávky −9 116 €, finančné účty 21 274 €. 2025: dlhodobý majetok 66 567 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 252 €, finančné účty 287 €.100 tis.0−10 tis.2022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 295 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 295 €. 2024: dlhodobý majetok 27 112 €, zásoby 0 €, pohľadávky −9 116 €, finančné účty 21 274 €. 2025: dlhodobý majetok 66 567 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 252 €, finančné účty 287 €.100 tis.0−10 tis.2022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 5 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 €. 2023: vlastné imanie 5 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 €. 2024: vlastné imanie 6 026 €, dlhodobé záväzky 20 744 €, krátkodobé záväzky 12 500 €. 2025: vlastné imanie −136 683 €, dlhodobé záväzky 68 139 €, krátkodobé záväzky 151 650 €.250 tis.0−200 tis.2022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 5 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 €. 2023: vlastné imanie 5 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 €. 2024: vlastné imanie 6 026 €, dlhodobé záväzky 20 744 €, krátkodobé záväzky 12 500 €. 2025: vlastné imanie −136 683 €, dlhodobé záväzky 68 139 €, krátkodobé záväzky 151 650 €.250 tis.0−200 tis.2022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 5 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 €. 2023: vlastné imanie 5 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 €. 2024: vlastné imanie 6 026 €, dlhodobé záväzky 20 744 €, krátkodobé záväzky 12 500 €. 2025: vlastné imanie −136 683 €, dlhodobé záväzky 68 139 €, krátkodobé záväzky 151 650 €.250 tis.0−200 tis.2022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 45 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025004503403402022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 45 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025004503403402022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 45 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025004503403402022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby295049,3 tis.34,7 tis.
Výsledok hospodárenia2500776−142,7 tis.
Aktíva5,3 tis.5,3 tis.39,3 tis.83,1 tis.
Vlastné imanie5,3 tis.5,3 tis.6 tis.−136,7 tis.
Daň z príjmu450340340
Zadlženosť0,8 %0,8 %84,7 %264,5 %

2025

Tržby
34,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−142,7 tis.
Aktíva
83,1 tis.
Vlastné imanie
−136,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
264,5 %

2024

Tržby
49,3 tis.
Výsledok hospodárenia
776
Aktíva
39,3 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
84,7 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5,3 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,8 %

2022

Tržby
295
Výsledok hospodárenia
250
Aktíva
5,3 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
45
Zadlženosť
0,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API