prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MLSNÉ JAZÝČKY s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 54227810aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 11. 20214 roky 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 28. 10. 2026
Tržby
123 975 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MLSNÉ JAZÝČKY s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
54227810
daňové identifikačné číslo
2121610260
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121610260
Sídlo
Lakšárska Nová Ves 516, 90876 Lakšárska Nová Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 11. 2021
V registri
4 roky 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 50452/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15996014
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov25. 11. 2021—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu25. 11. 2021—
Prevádzkovanie výdajne stravy25. 11. 2021—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach25. 11. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby25. 11. 2021—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 11. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 11. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 11. 2021—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce25. 11. 2021—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 11. 2021—
Administratívne služby25. 11. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky25. 11. 2021—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok25. 11. 2021—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení25. 11. 2021—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu25. 11. 2021—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 11. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121610260: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121610260: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121610260IČ DPH SK2121610260Obdobia daňových registráciíDIČ 2121610260: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121610260: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121610260IČ DPH SK2121610260Obdobia daňových registráciíDIČ 2121610260: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121610260: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121610260IČ DPH SK2121610260
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212161026011. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 09. 06. 2022
daňové identifikačné číslo212161026010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 04. 01. 2024, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 28. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 21. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 28. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 21. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 28. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 21. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 28. 10. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňa21. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené25. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 28. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −4 410 € a zvýšila tržby o ▲16 % na 124 tisíc eur.

Tržby

123 975 €

▲ 16,1 %

Výsledok hospodárenia

−4 410 €

▲ 34,7 %

Aktíva

28 708 €

▼ 10,4 %

Vlastné imanie

6 031 €

▲ 63,5 %

Zadlženosť

79,0 %

Hrubá marža

−2,8 %

Čistá marža

−3,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby11/2021 — 12/2021: tržby 5 490 €. 2022: tržby 73 576 €. 2023: tržby 54 904 €. 2024: tržby 106 790 €. 2025: tržby 123 975 €.200 tis.100 tis.05,5 tis.73,6 tis.54,9 tis.106,8 tis.124 tis.11/2021 — 12/20212022202320242025Tržby11/2021 — 12/2021: tržby 5 490 €. 2022: tržby 73 576 €. 2023: tržby 54 904 €. 2024: tržby 106 790 €. 2025: tržby 123 975 €.200 tis.100 tis.05,5 tis.54,9 tis.124 tis.11/2021 — 12/202120232025Tržby11/2021 — 12/2021: tržby 5 490 €. 2022: tržby 73 576 €. 2023: tržby 54 904 €. 2024: tržby 106 790 €. 2025: tržby 123 975 €.200 tis.100 tis.020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia11/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 3 348 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 108 €. 2023: výsledok hospodárenia −13 439 €. 2024: výsledok hospodárenia −6 753 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 410 €.5 tis.0−20 tis.+3,3 tis.+2,1 tis.−13,4 tis.−6,8 tis.−4,4 tis.11/2021 — 12/20212022202320242025Výsledok hospodárenia11/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 3 348 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 108 €. 2023: výsledok hospodárenia −13 439 €. 2024: výsledok hospodárenia −6 753 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 410 €.5 tis.0−20 tis.+3,3 tis.−13,4 tis.−4,4 tis.11/2021 — 12/202120232025Výsledok hospodárenia11/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 3 348 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 108 €. 2023: výsledok hospodárenia −13 439 €. 2024: výsledok hospodárenia −6 753 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 410 €.5 tis.0−20 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie11/2021 — 12/2021: aktíva 9 782 €, vlastné imanie 8 348 €. 2022: aktíva 47 098 €, vlastné imanie 10 441 €. 2023: aktíva 52 679 €, vlastné imanie −2 998 €. 2024: aktíva 32 023 €, vlastné imanie 3 688 €. 2025: aktíva 28 708 €, vlastné imanie 6 031 €.100 tis.0−5 tis.11/2021 — 12/20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie11/2021 — 12/2021: aktíva 9 782 €, vlastné imanie 8 348 €. 2022: aktíva 47 098 €, vlastné imanie 10 441 €. 2023: aktíva 52 679 €, vlastné imanie −2 998 €. 2024: aktíva 32 023 €, vlastné imanie 3 688 €. 2025: aktíva 28 708 €, vlastné imanie 6 031 €.100 tis.0−5 tis.11/2021 — 12/202120232025Aktíva a vlastné imanie11/2021 — 12/2021: aktíva 9 782 €, vlastné imanie 8 348 €. 2022: aktíva 47 098 €, vlastné imanie 10 441 €. 2023: aktíva 52 679 €, vlastné imanie −2 998 €. 2024: aktíva 32 023 €, vlastné imanie 3 688 €. 2025: aktíva 28 708 €, vlastné imanie 6 031 €.100 tis.0−5 tis.20222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív11/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 2 937 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 408 €, finančné účty 2 437 €. 2022: dlhodobý majetok 26 538 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 637 €, finančné účty 13 923 €. 2023: dlhodobý majetok 37 671 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 102 €, finančné účty 8 906 €. 2024: dlhodobý majetok 24 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 453 €, finančné účty 1 340 €. 2025: dlhodobý majetok 15 585 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 244 €, finančné účty 1 879 €.100 tis.50 tis.011/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra aktív11/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 2 937 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 408 €, finančné účty 2 437 €. 2022: dlhodobý majetok 26 538 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 637 €, finančné účty 13 923 €. 2023: dlhodobý majetok 37 671 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 102 €, finančné účty 8 906 €. 2024: dlhodobý majetok 24 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 453 €, finančné účty 1 340 €. 2025: dlhodobý majetok 15 585 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 244 €, finančné účty 1 879 €.100 tis.50 tis.011/2021 — 12/202120232025Štruktúra aktív11/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 2 937 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 408 €, finančné účty 2 437 €. 2022: dlhodobý majetok 26 538 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 637 €, finančné účty 13 923 €. 2023: dlhodobý majetok 37 671 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 102 €, finančné účty 8 906 €. 2024: dlhodobý majetok 24 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 453 €, finančné účty 1 340 €. 2025: dlhodobý majetok 15 585 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 244 €, finančné účty 1 879 €.100 tis.50 tis.020222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív11/2021 — 12/2021: vlastné imanie 8 348 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 434 €. 2022: vlastné imanie 10 441 €, dlhodobé záväzky 16 540 €, krátkodobé záväzky 20 117 €. 2023: vlastné imanie −2 998 €, dlhodobé záväzky 12 334 €, krátkodobé záväzky 43 343 €. 2024: vlastné imanie 3 688 €, dlhodobé záväzky 7 113 €, krátkodobé záväzky 21 222 €. 2025: vlastné imanie 6 031 €, dlhodobé záväzky 3 972 €, krátkodobé záväzky 18 705 €.100 tis.0−5 tis.11/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra pasív11/2021 — 12/2021: vlastné imanie 8 348 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 434 €. 2022: vlastné imanie 10 441 €, dlhodobé záväzky 16 540 €, krátkodobé záväzky 20 117 €. 2023: vlastné imanie −2 998 €, dlhodobé záväzky 12 334 €, krátkodobé záväzky 43 343 €. 2024: vlastné imanie 3 688 €, dlhodobé záväzky 7 113 €, krátkodobé záväzky 21 222 €. 2025: vlastné imanie 6 031 €, dlhodobé záväzky 3 972 €, krátkodobé záväzky 18 705 €.100 tis.0−5 tis.11/2021 — 12/202120232025Štruktúra pasív11/2021 — 12/2021: vlastné imanie 8 348 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 434 €. 2022: vlastné imanie 10 441 €, dlhodobé záväzky 16 540 €, krátkodobé záväzky 20 117 €. 2023: vlastné imanie −2 998 €, dlhodobé záväzky 12 334 €, krátkodobé záväzky 43 343 €. 2024: vlastné imanie 3 688 €, dlhodobé záväzky 7 113 €, krátkodobé záväzky 21 222 €. 2025: vlastné imanie 6 031 €, dlhodobé záväzky 3 972 €, krátkodobé záväzky 18 705 €.100 tis.0−5 tis.20222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu11/2021 — 12/2021: daň z príjmu 603 €. 2022: daň z príjmu 1 405 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.06031,4 tis.096096011/2021 — 12/20212022202320242025Daň z príjmu11/2021 — 12/2021: daň z príjmu 603 €. 2022: daň z príjmu 1 405 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.0603096011/2021 — 12/202120232025Daň z príjmu11/2021 — 12/2021: daň z príjmu 603 €. 2022: daň z príjmu 1 405 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.096020222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)11/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,5 tis.73,6 tis.54,9 tis.106,8 tis.124 tis.
Výsledok hospodárenia3,3 tis.2,1 tis.−13,4 tis.−6,8 tis.−4,4 tis.
Aktíva9,8 tis.47,1 tis.52,7 tis.32 tis.28,7 tis.
Vlastné imanie8,3 tis.10,4 tis.−3 tis.3,7 tis.6 tis.
Daň z príjmu6031,4 tis.0960960
Zadlženosť14,7 %77,8 %105,7 %88,5 %79,0 %

2025

Tržby
124 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,4 tis.
Aktíva
28,7 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
79,0 %

2024

Tržby
106,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,8 tis.
Aktíva
32 tis.
Vlastné imanie
3,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
88,5 %

2023

Tržby
54,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,4 tis.
Aktíva
52,7 tis.
Vlastné imanie
−3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,7 %

2022

Tržby
73,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
47,1 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
77,8 %

11/2021 — 12/2021

Tržby
5,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
9,8 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
603
Zadlženosť
14,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API