Súhrn
- Vznik
- 04. 11. 20215 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 619 307 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ANTHONY COMPANY s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54190347
- daňové identifikačné číslo
- 2121593133
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- MUDr. Pribulu 335/1, 08901 Svidník, Slovenská republika
- Územie
- Svidníkokres SvidníkPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 11. 2021
- V registri
- 5 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 43078/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15959693
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 04. 11. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 04. 11. 2021 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 04. 11. 2021 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 04. 11. 2021 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 04. 11. 2021 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 04. 11. 2021 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 04. 11. 2021 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 04. 11. 2021 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 04. 11. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 04. 11. 2021 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 04. 11. 2021 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 11. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 04. 11. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 04. 11. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 04. 11. 2021 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 04. 11. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 04. 11. 2021 | — |
| Sťahovacie služby | 04. 11. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 04. 11. 2021 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 04. 11. 2021 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 04. 11. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 04. 11. 2021 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 04. 11. 2021 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 04. 11. 2021 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 04. 11. 2021 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 04. 11. 2021 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 04. 11. 2021 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 04. 11. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 04. 11. 2021 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 04. 11. 2021 | — |
| Administratívne služby | 04. 11. 2021 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 04. 11. 2021 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 04. 11. 2021 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 04. 11. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121593133 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila stratu na −4 805 € a znížila tržby o ▼26 % na 619,3 tisíc eur.
Tržby
619 307 €
▼ 25,6 %Výsledok hospodárenia
−4 805 €
▲ 36,1 %Aktíva
136 826 €
▲ 118,2 %Vlastné imanie
−12 736 €
▼ 60,6 %Zadlženosť
109,3 %
Hrubá marža
−0,2 %
Čistá marža
−0,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,1 tis. | 161,6 tis. | 832,7 tis. | 619,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −7 tis. | 1,6 tis. | −7,5 tis. | −4,8 tis. |
| Aktíva | 8,8 tis. | 21,6 tis. | 62,7 tis. | 136,8 tis. |
| Vlastné imanie | −2 tis. | −407 | −7,9 tis. | −12,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 554 | 572 | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 123,1 % | 101,9 % | 112,7 % | 109,3 % |
2024
- Tržby
- 619,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,8 tis.
- Aktíva
- 136,8 tis.
- Vlastné imanie
- −12,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 109,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 832,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,5 tis.
- Aktíva
- 62,7 tis.
- Vlastné imanie
- −7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 572
- Zadlženosť
- 112,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 161,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 21,6 tis.
- Vlastné imanie
- −407
- Daň z príjmu
- 554
- Zadlženosť
- 101,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7 tis.
- Aktíva
- 8,8 tis.
- Vlastné imanie
- −2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 123,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.