prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Radek Renáč, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54154952aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 10. 20215 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
70 585 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Radek Renáč, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54154952
daňové identifikačné číslo
2121585675
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
593, 92562 Váhovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 10. 2021
V registri
5 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 50217/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15916861
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu21. 10. 2021—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 10. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 10. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 10. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 10. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121585675: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121585675Obdobia daňových registráciíDIČ 2121585675: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121585675Obdobia daňových registráciíDIČ 2121585675: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121585675
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212158567510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲26 % na 6 112 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 70,6 tisíc eur.

Tržby

70 585 €

▲ 1,8 %

Výsledok hospodárenia

6 112 €

▲ 26,3 %

Aktíva

30 096 €

▲ 26,9 %

Vlastné imanie

21 033 €

▲ 41,0 %

Zadlženosť

30,1 %

Hrubá marža

10,0 %

Čistá marža

8,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby10/2021 — 12/2021: tržby 11 560 €. 2022: tržby 71 660 €. 2023: tržby 59 598 €. 2024: tržby 69 354 €. 2025: tržby 70 585 €.100 tis.50 tis.011,6 tis.71,7 tis.59,6 tis.69,4 tis.70,6 tis.10/2021 — 12/20212022202320242025Tržby10/2021 — 12/2021: tržby 11 560 €. 2022: tržby 71 660 €. 2023: tržby 59 598 €. 2024: tržby 69 354 €. 2025: tržby 70 585 €.100 tis.50 tis.011,6 tis.59,6 tis.70,6 tis.10/2021 — 12/202120232025Tržby10/2021 — 12/2021: tržby 11 560 €. 2022: tržby 71 660 €. 2023: tržby 59 598 €. 2024: tržby 69 354 €. 2025: tržby 70 585 €.100 tis.50 tis.020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia10/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 624 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 062 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 397 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 838 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 112 €.10 tis.5 tis.0+624+3,1 tis.+1,4 tis.+4,8 tis.+6,1 tis.10/2021 — 12/20212022202320242025Výsledok hospodárenia10/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 624 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 062 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 397 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 838 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 112 €.10 tis.5 tis.0+624+1,4 tis.+6,1 tis.10/2021 — 12/202120232025Výsledok hospodárenia10/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 624 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 062 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 397 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 838 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 112 €.10 tis.5 tis.020222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie10/2021 — 12/2021: aktíva 5 734 €, vlastné imanie 5 624 €. 2022: aktíva 33 668 €, vlastné imanie 8 686 €. 2023: aktíva 24 212 €, vlastné imanie 10 083 €. 2024: aktíva 23 707 €, vlastné imanie 14 921 €. 2025: aktíva 30 096 €, vlastné imanie 21 033 €.50 tis.25 tis.010/2021 — 12/20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie10/2021 — 12/2021: aktíva 5 734 €, vlastné imanie 5 624 €. 2022: aktíva 33 668 €, vlastné imanie 8 686 €. 2023: aktíva 24 212 €, vlastné imanie 10 083 €. 2024: aktíva 23 707 €, vlastné imanie 14 921 €. 2025: aktíva 30 096 €, vlastné imanie 21 033 €.50 tis.25 tis.010/2021 — 12/202120232025Aktíva a vlastné imanie10/2021 — 12/2021: aktíva 5 734 €, vlastné imanie 5 624 €. 2022: aktíva 33 668 €, vlastné imanie 8 686 €. 2023: aktíva 24 212 €, vlastné imanie 10 083 €. 2024: aktíva 23 707 €, vlastné imanie 14 921 €. 2025: aktíva 30 096 €, vlastné imanie 21 033 €.50 tis.25 tis.020222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív10/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 530 €, finančné účty 204 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 350 €, finančné účty 19 318 €. 2023: dlhodobý majetok 21 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 790 €, finančné účty 232 €. 2024: dlhodobý majetok 21 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 517 €. 2025: dlhodobý majetok 21 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 449 €, finančné účty 4 457 €.50 tis.25 tis.010/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra aktív10/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 530 €, finančné účty 204 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 350 €, finančné účty 19 318 €. 2023: dlhodobý majetok 21 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 790 €, finančné účty 232 €. 2024: dlhodobý majetok 21 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 517 €. 2025: dlhodobý majetok 21 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 449 €, finančné účty 4 457 €.50 tis.25 tis.010/2021 — 12/202120232025Štruktúra aktív10/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 530 €, finančné účty 204 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 350 €, finančné účty 19 318 €. 2023: dlhodobý majetok 21 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 790 €, finančné účty 232 €. 2024: dlhodobý majetok 21 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 517 €. 2025: dlhodobý majetok 21 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 449 €, finančné účty 4 457 €.50 tis.25 tis.020222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív10/2021 — 12/2021: vlastné imanie 5 624 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 110 €. 2022: vlastné imanie 8 686 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 982 €. 2023: vlastné imanie 10 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 129 €. 2024: vlastné imanie 14 921 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 786 €. 2025: vlastné imanie 21 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 063 €.50 tis.25 tis.010/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra pasív10/2021 — 12/2021: vlastné imanie 5 624 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 110 €. 2022: vlastné imanie 8 686 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 982 €. 2023: vlastné imanie 10 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 129 €. 2024: vlastné imanie 14 921 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 786 €. 2025: vlastné imanie 21 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 063 €.50 tis.25 tis.010/2021 — 12/202120232025Štruktúra pasív10/2021 — 12/2021: vlastné imanie 5 624 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 110 €. 2022: vlastné imanie 8 686 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 982 €. 2023: vlastné imanie 10 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 129 €. 2024: vlastné imanie 14 921 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 786 €. 2025: vlastné imanie 21 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 063 €.50 tis.25 tis.020222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu10/2021 — 12/2021: daň z príjmu 110 €. 2022: daň z príjmu 814 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 1 286 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01108143711,3 tis.96010/2021 — 12/20212022202320242025Daň z príjmu10/2021 — 12/2021: daň z príjmu 110 €. 2022: daň z príjmu 814 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 1 286 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.011037196010/2021 — 12/202120232025Daň z príjmu10/2021 — 12/2021: daň z príjmu 110 €. 2022: daň z príjmu 814 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 1 286 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.081496020222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)10/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby11,6 tis.71,7 tis.59,6 tis.69,4 tis.70,6 tis.
Výsledok hospodárenia6243,1 tis.1,4 tis.4,8 tis.6,1 tis.
Aktíva5,7 tis.33,7 tis.24,2 tis.23,7 tis.30,1 tis.
Vlastné imanie5,6 tis.8,7 tis.10,1 tis.14,9 tis.21 tis.
Daň z príjmu1108143711,3 tis.960
Zadlženosť1,9 %74,2 %58,4 %37,1 %30,1 %

2025

Tržby
70,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6,1 tis.
Aktíva
30,1 tis.
Vlastné imanie
21 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
30,1 %

2024

Tržby
69,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
23,7 tis.
Vlastné imanie
14,9 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
37,1 %

2023

Tržby
59,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
24,2 tis.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
371
Zadlženosť
58,4 %

2022

Tržby
71,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
33,7 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
814
Zadlženosť
74,2 %

10/2021 — 12/2021

Tržby
11,6 tis.
Výsledok hospodárenia
624
Aktíva
5,7 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
110
Zadlženosť
1,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API