Súhrn
- Vznik
- 26. 10. 20215 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 57 314 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Stavebná firma Renováta s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54137179
- daňové identifikačné číslo
- 2121585840
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121585840
- Sídlo
- Potočná ulica 540/22, 976 11 Selce, Slovenská republika
- Územie
- Selceokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 10. 2021
- V registri
- 5 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 42330/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15948694
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien | 26. 10. 2021 | — |
| Výkon činnosti stavbyvedúceho v rozsahu pozemné stavby - jednoduché a drobné stavby | 26. 10. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 26. 10. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 26. 10. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 26. 10. 2021 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 26. 10. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 26. 10. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121585840 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2026 |
| daňové identifikačné číslo | 2121585840 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené | 19. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −1 595 € a zvýšila tržby o ▲70 % na 57,3 tisíc eur.
Tržby
57 314 €
▲ 70,0 %Výsledok hospodárenia
−1 595 €
▲ 38,6 %Aktíva
1 100 €
▼ 65,4 %Vlastné imanie
−8 395 €
▼ 23,5 %Zadlženosť
863,2 %
Hrubá marža
−1,1 %
Čistá marža
−2,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 10/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19,3 tis. | 34 tis. | 12,9 tis. | 33,7 tis. | 57,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −8,6 tis. | 1,8 tis. | −2,5 tis. | −2,6 tis. | −1,6 tis. |
| Aktíva | 7 tis. | 734 | 1,4 tis. | 3,2 tis. | 1,1 tis. |
| Vlastné imanie | −3,6 tis. | −1,7 tis. | −4,2 tis. | −6,8 tis. | −8,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 174 | 0 | 340 | 960 |
| Zadlženosť | 150,8 % | 337,1 % | 409,1 % | 313,7 % | 863,2 % |
2025
- Tržby
- 57,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 1,1 tis.
- Vlastné imanie
- −8,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 863,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 33,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 3,2 tis.
- Vlastné imanie
- −6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 313,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 12,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 1,4 tis.
- Vlastné imanie
- −4,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 409,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 34 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 734
- Vlastné imanie
- −1,7 tis.
- Daň z príjmu
- 174
- Zadlženosť
- 337,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
10/2021 — 12/2021
- Tržby
- 19,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,6 tis.
- Aktíva
- 7 tis.
- Vlastné imanie
- −3,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 150,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).