prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

MB1000 s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54108772aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 10. 20215 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
207 766 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MB1000 s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54108772
daňové identifikačné číslo
2121578657
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121578657
Sídlo
Gorkého 342/9, 078 01 Sečovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 10. 2021
V registri
5 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 52572/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15879800
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických05. 10. 2021—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 10. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby05. 10. 2021—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov05. 10. 2021—
Vedenie účtovníctva05. 10. 2021—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov05. 10. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky05. 10. 2021—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti05. 10. 2021—
Administratívne služby05. 10. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla05. 10. 2021—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu05. 10. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom05. 10. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí05. 10. 2021—
Čistiace a upratovacie služby05. 10. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 10. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby05. 10. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 10. 2021—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov05. 10. 2021—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí05. 10. 2021—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok05. 10. 2021—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí05. 10. 2021—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne05. 10. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121578657: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121578657: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121578657IČ DPH SK2121578657Obdobia daňových registráciíDIČ 2121578657: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121578657: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121578657IČ DPH SK2121578657Obdobia daňových registráciíDIČ 2121578657: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121578657: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121578657IČ DPH SK2121578657
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212157865711. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 08. 12. 2021
daňové identifikačné číslo212157865710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −10 744 € a znížila tržby o ▼1 % na 207,8 tisíc eur.

Tržby

207 766 €

▼ 0,8 %

Výsledok hospodárenia

−10 744 €

▼ 680,8 %

Aktíva

95 548 €

▼ 12,5 %

Vlastné imanie

13 176 €

▼ 44,9 %

Zadlženosť

86,2 %

Hrubá marža

−4,1 %

Čistá marža

−5,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby10/2021 — 12/2021: tržby 4 498 €. 2022: tržby 183 621 €. 2023: tržby 208 967 €. 2024: tržby 209 350 €. 2025: tržby 207 766 €.250 tis.125 tis.04,5 tis.183,6 tis.209 tis.209,3 tis.207,8 tis.10/2021 — 12/20212022202320242025Tržby10/2021 — 12/2021: tržby 4 498 €. 2022: tržby 183 621 €. 2023: tržby 208 967 €. 2024: tržby 209 350 €. 2025: tržby 207 766 €.250 tis.125 tis.04,5 tis.209 tis.207,8 tis.10/2021 — 12/202120232025Tržby10/2021 — 12/2021: tržby 4 498 €. 2022: tržby 183 621 €. 2023: tržby 208 967 €. 2024: tržby 209 350 €. 2025: tržby 207 766 €.250 tis.125 tis.020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia10/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 690 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 679 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 311 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 850 €. 2025: výsledok hospodárenia −10 744 €.20 tis.0−20 tis.+690+17,7 tis.−6,3 tis.+1,9 tis.−10,7 tis.10/2021 — 12/20212022202320242025Výsledok hospodárenia10/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 690 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 679 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 311 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 850 €. 2025: výsledok hospodárenia −10 744 €.20 tis.0−20 tis.+690−6,3 tis.−10,7 tis.10/2021 — 12/202120232025Výsledok hospodárenia10/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 690 €. 2022: výsledok hospodárenia 17 679 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 311 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 850 €. 2025: výsledok hospodárenia −10 744 €.20 tis.0−20 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie10/2021 — 12/2021: aktíva 11 556 €, vlastné imanie 5 690 €. 2022: aktíva 122 156 €, vlastné imanie 28 370 €. 2023: aktíva 113 666 €, vlastné imanie 22 066 €. 2024: aktíva 109 209 €, vlastné imanie 23 921 €. 2025: aktíva 95 548 €, vlastné imanie 13 176 €.200 tis.100 tis.010/2021 — 12/20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie10/2021 — 12/2021: aktíva 11 556 €, vlastné imanie 5 690 €. 2022: aktíva 122 156 €, vlastné imanie 28 370 €. 2023: aktíva 113 666 €, vlastné imanie 22 066 €. 2024: aktíva 109 209 €, vlastné imanie 23 921 €. 2025: aktíva 95 548 €, vlastné imanie 13 176 €.200 tis.100 tis.010/2021 — 12/202120232025Aktíva a vlastné imanie10/2021 — 12/2021: aktíva 11 556 €, vlastné imanie 5 690 €. 2022: aktíva 122 156 €, vlastné imanie 28 370 €. 2023: aktíva 113 666 €, vlastné imanie 22 066 €. 2024: aktíva 109 209 €, vlastné imanie 23 921 €. 2025: aktíva 95 548 €, vlastné imanie 13 176 €.200 tis.100 tis.020222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív10/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 6 253 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 256 €, finančné účty 2 047 €. 2022: dlhodobý majetok 25 531 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 854 €, finančné účty 22 771 €. 2023: dlhodobý majetok 33 899 €, zásoby 2 258 €, pohľadávky 75 656 €, finančné účty 1 853 €. 2024: dlhodobý majetok 20 578 €, zásoby 13 160 €, pohľadávky 69 479 €, finančné účty 5 992 €. 2025: dlhodobý majetok 10 855 €, zásoby 5 054 €, pohľadávky 76 441 €, finančné účty 3 198 €.200 tis.100 tis.010/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra aktív10/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 6 253 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 256 €, finančné účty 2 047 €. 2022: dlhodobý majetok 25 531 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 854 €, finančné účty 22 771 €. 2023: dlhodobý majetok 33 899 €, zásoby 2 258 €, pohľadávky 75 656 €, finančné účty 1 853 €. 2024: dlhodobý majetok 20 578 €, zásoby 13 160 €, pohľadávky 69 479 €, finančné účty 5 992 €. 2025: dlhodobý majetok 10 855 €, zásoby 5 054 €, pohľadávky 76 441 €, finančné účty 3 198 €.200 tis.100 tis.010/2021 — 12/202120232025Štruktúra aktív10/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 6 253 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 256 €, finančné účty 2 047 €. 2022: dlhodobý majetok 25 531 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 854 €, finančné účty 22 771 €. 2023: dlhodobý majetok 33 899 €, zásoby 2 258 €, pohľadávky 75 656 €, finančné účty 1 853 €. 2024: dlhodobý majetok 20 578 €, zásoby 13 160 €, pohľadávky 69 479 €, finančné účty 5 992 €. 2025: dlhodobý majetok 10 855 €, zásoby 5 054 €, pohľadávky 76 441 €, finančné účty 3 198 €.200 tis.100 tis.020222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív10/2021 — 12/2021: vlastné imanie 5 690 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 866 €. 2022: vlastné imanie 28 370 €, dlhodobé záväzky 11 066 €, krátkodobé záväzky 82 720 €. 2023: vlastné imanie 22 066 €, dlhodobé záväzky 7 933 €, krátkodobé záväzky 83 667 €. 2024: vlastné imanie 23 921 €, dlhodobé záväzky 5 046 €, krátkodobé záväzky 80 242 €. 2025: vlastné imanie 13 176 €, dlhodobé záväzky 2 263 €, krátkodobé záväzky 80 109 €.200 tis.100 tis.010/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra pasív10/2021 — 12/2021: vlastné imanie 5 690 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 866 €. 2022: vlastné imanie 28 370 €, dlhodobé záväzky 11 066 €, krátkodobé záväzky 82 720 €. 2023: vlastné imanie 22 066 €, dlhodobé záväzky 7 933 €, krátkodobé záväzky 83 667 €. 2024: vlastné imanie 23 921 €, dlhodobé záväzky 5 046 €, krátkodobé záväzky 80 242 €. 2025: vlastné imanie 13 176 €, dlhodobé záväzky 2 263 €, krátkodobé záväzky 80 109 €.200 tis.100 tis.010/2021 — 12/202120232025Štruktúra pasív10/2021 — 12/2021: vlastné imanie 5 690 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 866 €. 2022: vlastné imanie 28 370 €, dlhodobé záväzky 11 066 €, krátkodobé záväzky 82 720 €. 2023: vlastné imanie 22 066 €, dlhodobé záväzky 7 933 €, krátkodobé záväzky 83 667 €. 2024: vlastné imanie 23 921 €, dlhodobé záväzky 5 046 €, krátkodobé záväzky 80 242 €. 2025: vlastné imanie 13 176 €, dlhodobé záväzky 2 263 €, krátkodobé záväzky 80 109 €.200 tis.100 tis.020222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu10/2021 — 12/2021: daň z príjmu 194 €. 2022: daň z príjmu 8 301 €. 2023: daň z príjmu 2 329 €. 2024: daň z príjmu 3 912 €. 2025: daň z príjmu 2 265 €.10 tis.5 tis.01948,3 tis.2,3 tis.3,9 tis.2,3 tis.10/2021 — 12/20212022202320242025Daň z príjmu10/2021 — 12/2021: daň z príjmu 194 €. 2022: daň z príjmu 8 301 €. 2023: daň z príjmu 2 329 €. 2024: daň z príjmu 3 912 €. 2025: daň z príjmu 2 265 €.10 tis.5 tis.01942,3 tis.2,3 tis.10/2021 — 12/202120232025Daň z príjmu10/2021 — 12/2021: daň z príjmu 194 €. 2022: daň z príjmu 8 301 €. 2023: daň z príjmu 2 329 €. 2024: daň z príjmu 3 912 €. 2025: daň z príjmu 2 265 €.10 tis.5 tis.020222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)10/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,5 tis.183,6 tis.209 tis.209,3 tis.207,8 tis.
Výsledok hospodárenia69017,7 tis.−6,3 tis.1,9 tis.−10,7 tis.
Aktíva11,6 tis.122,2 tis.113,7 tis.109,2 tis.95,5 tis.
Vlastné imanie5,7 tis.28,4 tis.22,1 tis.23,9 tis.13,2 tis.
Daň z príjmu1948,3 tis.2,3 tis.3,9 tis.2,3 tis.
Zadlženosť50,8 %76,8 %80,6 %78,1 %86,2 %

2025

Tržby
207,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,7 tis.
Aktíva
95,5 tis.
Vlastné imanie
13,2 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
86,2 %

2024

Tržby
209,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
109,2 tis.
Vlastné imanie
23,9 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
78,1 %

2023

Tržby
209 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
113,7 tis.
Vlastné imanie
22,1 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
80,6 %

2022

Tržby
183,6 tis.
Výsledok hospodárenia
17,7 tis.
Aktíva
122,2 tis.
Vlastné imanie
28,4 tis.
Daň z príjmu
8,3 tis.
Zadlženosť
76,8 %

10/2021 — 12/2021

Tržby
4,5 tis.
Výsledok hospodárenia
690
Aktíva
11,6 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
194
Zadlženosť
50,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API