prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

HaLTreK s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54103771aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 10. 20215 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 13. 10. 2026
Tržby
335 365 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HaLTreK s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54103771
daňové identifikačné číslo
2121580681
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121580681
Sídlo
Trnavská cesta 362/6, 91965 Dolná Krupá, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 10. 2021
V registri
5 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 53415/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15890725
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: elektrotechnická časť08. 10. 2021—
Opravy vyhradených technických zariadení - elektrických08. 10. 2021—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických08. 10. 2021—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla08. 10. 2021—
Služby požičovní08. 10. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí08. 10. 2021—
Čistiace a upratovacie služby08. 10. 2021—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu08. 10. 2021—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov08. 10. 2021—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok08. 10. 2021—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí08. 10. 2021—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely08. 10. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 10. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave08. 10. 2021—
Sťahovacie služby08. 10. 2021—
Prevádzkovanie úschovní08. 10. 2021—
Kuriérske služby08. 10. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 10. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 10. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 10. 2021—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení08. 10. 2021—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 10. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 10. 2021—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom08. 10. 2021—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností08. 10. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 10. 2021—
Galvanizácia kovov08. 10. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121580681: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121580681: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121580681IČ DPH SK2121580681Obdobia daňových registráciíDIČ 2121580681: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121580681: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121580681IČ DPH SK2121580681Obdobia daňových registráciíDIČ 2121580681: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121580681: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121580681IČ DPH SK2121580681
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212158068111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2023
daňové identifikačné číslo212158068110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 13. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 13. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 13. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 13. 10. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 13. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼100 % na 215 € a znížila tržby o ▼41 % na 335,4 tisíc eur.

Tržby

335 365 €

▼ 40,5 %

Výsledok hospodárenia

215 €

▼ 99,8 %

Aktíva

180 446 €

▼ 18,5 %

Vlastné imanie

145 571 €

▲ 0,1 %

Zadlženosť

19,3 %

Hrubá marža

0,6 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 44 994 €. 2023: tržby 60 043 €. 2024: tržby 563 655 €. 2025: tržby 335 365 €.1 mil.500 tis.0045 tis.60 tis.563,7 tis.335,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 44 994 €. 2023: tržby 60 043 €. 2024: tržby 563 655 €. 2025: tržby 335 365 €.1 mil.500 tis.0045 tis.60 tis.563,7 tis.335,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 44 994 €. 2023: tržby 60 043 €. 2024: tržby 563 655 €. 2025: tržby 335 365 €.1 mil.500 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −890 €. 2022: výsledok hospodárenia 25 800 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 864 €. 2024: výsledok hospodárenia 95 579 €. 2025: výsledok hospodárenia 215 €.100 tis.0−1 tis.−890+25,8 tis.+19,9 tis.+95,6 tis.+21520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −890 €. 2022: výsledok hospodárenia 25 800 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 864 €. 2024: výsledok hospodárenia 95 579 €. 2025: výsledok hospodárenia 215 €.100 tis.0−1 tis.−890+25,8 tis.+19,9 tis.+95,6 tis.+21520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −890 €. 2022: výsledok hospodárenia 25 800 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 864 €. 2024: výsledok hospodárenia 95 579 €. 2025: výsledok hospodárenia 215 €.100 tis.0−1 tis.−890+215202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 260 €, vlastné imanie 4 110 €. 2022: aktíva 36 389 €, vlastné imanie 29 910 €. 2023: aktíva 59 192 €, vlastné imanie 49 775 €. 2024: aktíva 221 420 €, vlastné imanie 145 353 €. 2025: aktíva 180 446 €, vlastné imanie 145 571 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 260 €, vlastné imanie 4 110 €. 2022: aktíva 36 389 €, vlastné imanie 29 910 €. 2023: aktíva 59 192 €, vlastné imanie 49 775 €. 2024: aktíva 221 420 €, vlastné imanie 145 353 €. 2025: aktíva 180 446 €, vlastné imanie 145 571 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 260 €, vlastné imanie 4 110 €. 2022: aktíva 36 389 €, vlastné imanie 29 910 €. 2023: aktíva 59 192 €, vlastné imanie 49 775 €. 2024: aktíva 221 420 €, vlastné imanie 145 353 €. 2025: aktíva 180 446 €, vlastné imanie 145 571 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 260 €. 2022: dlhodobý majetok 24 319 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 873 €, finančné účty 4 197 €. 2023: dlhodobý majetok 17 493 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 253 €, finančné účty 5 445 €. 2024: dlhodobý majetok 20 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 127 783 €, finančné účty 72 661 €. 2025: dlhodobý majetok 12 032 €, zásoby 65 €, pohľadávky 128 537 €, finančné účty 39 812 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 260 €. 2022: dlhodobý majetok 24 319 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 873 €, finančné účty 4 197 €. 2023: dlhodobý majetok 17 493 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 253 €, finančné účty 5 445 €. 2024: dlhodobý majetok 20 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 127 783 €, finančné účty 72 661 €. 2025: dlhodobý majetok 12 032 €, zásoby 65 €, pohľadávky 128 537 €, finančné účty 39 812 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 260 €. 2022: dlhodobý majetok 24 319 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 873 €, finančné účty 4 197 €. 2023: dlhodobý majetok 17 493 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 253 €, finančné účty 5 445 €. 2024: dlhodobý majetok 20 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 127 783 €, finančné účty 72 661 €. 2025: dlhodobý majetok 12 032 €, zásoby 65 €, pohľadávky 128 537 €, finančné účty 39 812 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 29 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 478 €. 2023: vlastné imanie 49 775 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 9 390 €. 2024: vlastné imanie 145 353 €, dlhodobé záväzky 62 €, krátkodobé záväzky 76 005 €. 2025: vlastné imanie 145 571 €, dlhodobé záväzky 97 €, krátkodobé záväzky 34 778 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 29 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 478 €. 2023: vlastné imanie 49 775 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 9 390 €. 2024: vlastné imanie 145 353 €, dlhodobé záväzky 62 €, krátkodobé záväzky 76 005 €. 2025: vlastné imanie 145 571 €, dlhodobé záväzky 97 €, krátkodobé záväzky 34 778 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 110 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 29 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 478 €. 2023: vlastné imanie 49 775 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 9 390 €. 2024: vlastné imanie 145 353 €, dlhodobé záväzky 62 €, krátkodobé záväzky 76 005 €. 2025: vlastné imanie 145 571 €, dlhodobé záväzky 97 €, krátkodobé záväzky 34 778 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 4 530 €. 2023: daň z príjmu 6 877 €. 2024: daň z príjmu 28 494 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.50 tis.25 tis.004,5 tis.6,9 tis.28,5 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 4 530 €. 2023: daň z príjmu 6 877 €. 2024: daň z príjmu 28 494 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.50 tis.25 tis.004,5 tis.6,9 tis.28,5 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 4 530 €. 2023: daň z príjmu 6 877 €. 2024: daň z príjmu 28 494 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.50 tis.25 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby045 tis.60 tis.563,7 tis.335,4 tis.
Výsledok hospodárenia−89025,8 tis.19,9 tis.95,6 tis.215
Aktíva4,3 tis.36,4 tis.59,2 tis.221,4 tis.180,4 tis.
Vlastné imanie4,1 tis.29,9 tis.49,8 tis.145,4 tis.145,6 tis.
Daň z príjmu04,5 tis.6,9 tis.28,5 tis.1,9 tis.
Zadlženosť0,0 %17,8 %15,9 %34,4 %19,3 %

2025

Tržby
335,4 tis.
Výsledok hospodárenia
215
Aktíva
180,4 tis.
Vlastné imanie
145,6 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
19,3 %

2024

Tržby
563,7 tis.
Výsledok hospodárenia
95,6 tis.
Aktíva
221,4 tis.
Vlastné imanie
145,4 tis.
Daň z príjmu
28,5 tis.
Zadlženosť
34,4 %

2023

Tržby
60 tis.
Výsledok hospodárenia
19,9 tis.
Aktíva
59,2 tis.
Vlastné imanie
49,8 tis.
Daň z príjmu
6,9 tis.
Zadlženosť
15,9 %

2022

Tržby
45 tis.
Výsledok hospodárenia
25,8 tis.
Aktíva
36,4 tis.
Vlastné imanie
29,9 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
17,8 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−890
Aktíva
4,3 tis.
Vlastné imanie
4,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API