Súhrn
- Vznik
- 24. 09. 20215 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 5 543 707 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Workers.com.ua s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54089361
- daňové identifikačné číslo
- 2121567855
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121567855
- Sídlo
- Furča 1591, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Dargovských hrdinovokres Košice IIIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 09. 2021
- V registri
- 5 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 66956/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15868856
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 24. 09. 2021 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 24. 09. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 24. 09. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 09. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 24. 09. 2021 | — |
| Administratívne služby | 24. 09. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 24. 09. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 09. 2021 | — |
| Sťahovacie služby | 24. 09. 2021 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 24. 09. 2021 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 24. 09. 2021 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 09. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 24. 09. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 09. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 24. 09. 2021 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 24. 09. 2021 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 24. 09. 2021 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 24. 09. 2021 | — |
| Textilná výroba | 24. 09. 2021 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 24. 09. 2021 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva, | 24. 09. 2021 | — |
| Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 24. 09. 2021 | — |
| výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov | 24. 09. 2021 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 24. 09. 2021 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 24. 09. 2021 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 24. 09. 2021 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 24. 09. 2021 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 24. 09. 2021 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 24. 09. 2021 | — |
| Kuriérske služby | 24. 09. 2021 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 24. 09. 2021 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 24. 09. 2021 | — |
| sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta | 20. 09. 2022 | — |
| odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem činnosti športového agenta | 20. 09. 2022 | — |
| vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 20. 09. 2022 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 11. 08. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121567855 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121567855 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼36 % na 5 729 € a zvýšila tržby o ▲22 % na 5,54 mil. €.
Tržby
5 543 707 €
▲ 22,4 %Výsledok hospodárenia
5 729 €
▼ 36,4 %Aktíva
775 101 €
▲ 16,0 %Vlastné imanie
415 538 €
▲ 1 997,6 %Zadlženosť
46,4 %
Hrubá marža
0,3 %
Čistá marža
0,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 09/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 45,2 tis. | 678,8 tis. | 2,01 mil. | 4,53 mil. | 5,54 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −871 | 482 | 6,2 tis. | 9 tis. | 5,7 tis. |
| Aktíva | 29,5 tis. | 183,2 tis. | 409,8 tis. | 668,3 tis. | 775,1 tis. |
| Vlastné imanie | 4,1 tis. | 4,6 tis. | 10,8 tis. | 19,8 tis. | 415,5 tis. |
| Daň z príjmu | 198 | 1,3 tis. | 4,6 tis. | 7 tis. | 8,9 tis. |
| Zadlženosť | 86,0 % | 97,5 % | 97,4 % | 97,0 % | 46,4 % |
2025
- Tržby
- 5,54 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 5,7 tis.
- Aktíva
- 775,1 tis.
- Vlastné imanie
- 415,5 tis.
- Daň z príjmu
- 8,9 tis.
- Zadlženosť
- 46,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 4,53 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 9 tis.
- Aktíva
- 668,3 tis.
- Vlastné imanie
- 19,8 tis.
- Daň z príjmu
- 7 tis.
- Zadlženosť
- 97,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,01 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 6,2 tis.
- Aktíva
- 409,8 tis.
- Vlastné imanie
- 10,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 97,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 678,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 482
- Aktíva
- 183,2 tis.
- Vlastné imanie
- 4,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 97,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
09/2021 — 12/2021
- Tržby
- 45,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −871
- Aktíva
- 29,5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 198
- Zadlženosť
- 86,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.