prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MUNDIR-STAV s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54067707aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 09. 20215 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 18. 09. 2026
Tržby
30 208 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MUNDIR-STAV s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54067707
daňové identifikačné číslo
2121559066
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121559066
Sídlo
Zámočnícka 164/34, 07222 Strážske, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 09. 2021
V registri
5 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 52381/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15853214
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 09. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121559066: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121559066: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121559066IČ DPH SK2121559066Obdobia daňových registráciíDIČ 2121559066: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121559066: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121559066IČ DPH SK2121559066Obdobia daňových registráciíDIČ 2121559066: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121559066: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121559066IČ DPH SK2121559066
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212155906611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212155906610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 18. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 18. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲45 % na 31 879 € a znížila tržby o ▼37 % na 30,2 tisíc eur.

Tržby

30 208 €

▼ 36,6 %

Výsledok hospodárenia

31 879 €

▲ 45,0 %

Aktíva

81 759 €

▲ 145,9 %

Vlastné imanie

61 203 €

▲ 107,4 %

Zadlženosť

25,1 %

Hrubá marža

117,9 %

Čistá marža

105,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 5 729 €. 2022: tržby 49 788 €. 2023: tržby 32 144 €. 2024: tržby 47 647 €. 2025: tržby 30 208 €.50 tis.25 tis.05,7 tis.49,8 tis.32,1 tis.47,6 tis.30,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 729 €. 2022: tržby 49 788 €. 2023: tržby 32 144 €. 2024: tržby 47 647 €. 2025: tržby 30 208 €.50 tis.25 tis.05,7 tis.49,8 tis.32,1 tis.47,6 tis.30,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 729 €. 2022: tržby 49 788 €. 2023: tržby 32 144 €. 2024: tržby 47 647 €. 2025: tržby 30 208 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 609 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 099 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 367 €. 2024: výsledok hospodárenia 21 987 €. 2025: výsledok hospodárenia 31 879 €.50 tis.25 tis.0+609+3,1 tis.+2,4 tis.+22 tis.+31,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 609 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 099 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 367 €. 2024: výsledok hospodárenia 21 987 €. 2025: výsledok hospodárenia 31 879 €.50 tis.25 tis.0+609+3,1 tis.+2,4 tis.+22 tis.+31,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 609 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 099 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 367 €. 2024: výsledok hospodárenia 21 987 €. 2025: výsledok hospodárenia 31 879 €.50 tis.25 tis.0+609202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 717 €, vlastné imanie 5 609 €. 2022: aktíva 50 750 €, vlastné imanie 8 099 €. 2023: aktíva 36 476 €, vlastné imanie 7 523 €. 2024: aktíva 33 248 €, vlastné imanie 29 510 €. 2025: aktíva 81 759 €, vlastné imanie 61 203 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 717 €, vlastné imanie 5 609 €. 2022: aktíva 50 750 €, vlastné imanie 8 099 €. 2023: aktíva 36 476 €, vlastné imanie 7 523 €. 2024: aktíva 33 248 €, vlastné imanie 29 510 €. 2025: aktíva 81 759 €, vlastné imanie 61 203 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 5 717 €, vlastné imanie 5 609 €. 2022: aktíva 50 750 €, vlastné imanie 8 099 €. 2023: aktíva 36 476 €, vlastné imanie 7 523 €. 2024: aktíva 33 248 €, vlastné imanie 29 510 €. 2025: aktíva 81 759 €, vlastné imanie 61 203 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 717 €. 2022: dlhodobý majetok 34 938 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 812 €. 2023: dlhodobý majetok 24 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 288 €. 2024: dlhodobý majetok 13 438 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 810 €. 2025: dlhodobý majetok 15 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 687 €, finančné účty 22 572 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 717 €. 2022: dlhodobý majetok 34 938 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 812 €. 2023: dlhodobý majetok 24 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 288 €. 2024: dlhodobý majetok 13 438 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 810 €. 2025: dlhodobý majetok 15 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 687 €, finančné účty 22 572 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 717 €. 2022: dlhodobý majetok 34 938 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 812 €. 2023: dlhodobý majetok 24 188 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 288 €. 2024: dlhodobý majetok 13 438 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 810 €. 2025: dlhodobý majetok 15 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 687 €, finančné účty 22 572 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 609 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 €. 2022: vlastné imanie 8 099 €, dlhodobé záväzky 35 109 €, krátkodobé záväzky 7 542 €. 2023: vlastné imanie 7 523 €, dlhodobé záväzky 21 950 €, krátkodobé záväzky 7 003 €. 2024: vlastné imanie 29 510 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 738 €. 2025: vlastné imanie 61 203 €, dlhodobé záväzky 11 888 €, krátkodobé záväzky 8 668 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 609 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 €. 2022: vlastné imanie 8 099 €, dlhodobé záväzky 35 109 €, krátkodobé záväzky 7 542 €. 2023: vlastné imanie 7 523 €, dlhodobé záväzky 21 950 €, krátkodobé záväzky 7 003 €. 2024: vlastné imanie 29 510 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 738 €. 2025: vlastné imanie 61 203 €, dlhodobé záväzky 11 888 €, krátkodobé záväzky 8 668 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 609 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 108 €. 2022: vlastné imanie 8 099 €, dlhodobé záväzky 35 109 €, krátkodobé záväzky 7 542 €. 2023: vlastné imanie 7 523 €, dlhodobé záväzky 21 950 €, krátkodobé záväzky 7 003 €. 2024: vlastné imanie 29 510 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 738 €. 2025: vlastné imanie 61 203 €, dlhodobé záväzky 11 888 €, krátkodobé záväzky 8 668 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 108 €. 2022: daň z príjmu 705 €. 2023: daň z príjmu 418 €. 2024: daň z príjmu 3 880 €. 2025: daň z príjmu 3 741 €.5 tis.2,5 tis.01087054183,9 tis.3,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 108 €. 2022: daň z príjmu 705 €. 2023: daň z príjmu 418 €. 2024: daň z príjmu 3 880 €. 2025: daň z príjmu 3 741 €.5 tis.2,5 tis.01087054183,9 tis.3,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 108 €. 2022: daň z príjmu 705 €. 2023: daň z príjmu 418 €. 2024: daň z príjmu 3 880 €. 2025: daň z príjmu 3 741 €.5 tis.2,5 tis.0108418202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,7 tis.49,8 tis.32,1 tis.47,6 tis.30,2 tis.
Výsledok hospodárenia6093,1 tis.2,4 tis.22 tis.31,9 tis.
Aktíva5,7 tis.50,8 tis.36,5 tis.33,2 tis.81,8 tis.
Vlastné imanie5,6 tis.8,1 tis.7,5 tis.29,5 tis.61,2 tis.
Daň z príjmu1087054183,9 tis.3,7 tis.
Zadlženosť1,9 %84,0 %79,4 %11,2 %25,1 %

2025

Tržby
30,2 tis.
Výsledok hospodárenia
31,9 tis.
Aktíva
81,8 tis.
Vlastné imanie
61,2 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
25,1 %

2024

Tržby
47,6 tis.
Výsledok hospodárenia
22 tis.
Aktíva
33,2 tis.
Vlastné imanie
29,5 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
11,2 %

2023

Tržby
32,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
36,5 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
418
Zadlženosť
79,4 %

2022

Tržby
49,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
50,8 tis.
Vlastné imanie
8,1 tis.
Daň z príjmu
705
Zadlženosť
84,0 %

2021

Tržby
5,7 tis.
Výsledok hospodárenia
609
Aktíva
5,7 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
108
Zadlženosť
1,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API