prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Lightbox Flux, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 54015308aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 08. 20215 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
129 652 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lightbox Flux, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
54015308
daňové identifikačné číslo
2121552741
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121552741
Sídlo
329, 94701 Martovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 08. 2021
V registri
5 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 172677/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15837071
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 08. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby28. 08. 2021—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov28. 08. 2021—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov28. 08. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky28. 08. 2021—
Čistiace a upratovacie služby28. 08. 2021—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom28. 08. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave28. 08. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla28. 08. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí28. 08. 2021—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly28. 08. 2021—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení28. 08. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 08. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby28. 08. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 08. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121552741: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121552741: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121552741IČ DPH SK2121552741Obdobia daňových registráciíDIČ 2121552741: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121552741: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121552741IČ DPH SK2121552741Obdobia daňových registráciíDIČ 2121552741: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121552741: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121552741IČ DPH SK2121552741
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212155274111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2021
daňové identifikačné číslo212155274110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 3 630 € a zvýšila tržby o ▲1 664 % na 129,7 tisíc eur.

Tržby

129 652 €

▲ 1 664,2 %

Výsledok hospodárenia

3 630 €

▲ 269,5 %

Aktíva

129 689 €

▲ 4 870,8 %

Vlastné imanie

6 239 €

▲ 139,1 %

Zadlženosť

95,2 %

Hrubá marža

3,5 %

Čistá marža

2,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby08/2021 — 12/2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 7 349 €. 2024: tržby 129 652 €.200 tis.100 tis.0007,3 tis.129,7 tis.08/2021 — 12/2021202220232024Tržby08/2021 — 12/2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 7 349 €. 2024: tržby 129 652 €.200 tis.100 tis.00129,7 tis.20222024Tržby08/2021 — 12/2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 7 349 €. 2024: tržby 129 652 €.200 tis.100 tis.0008/2021 — 12/20212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia08/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −250 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 141 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 630 €.5 tis.0−2,5 tis.−2500−2,1 tis.+3,6 tis.08/2021 — 12/2021202220232024Výsledok hospodárenia08/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −250 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 141 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 630 €.5 tis.0−2,5 tis.0+3,6 tis.20222024Výsledok hospodárenia08/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −250 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 141 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 630 €.5 tis.0−2,5 tis.−25008/2021 — 12/20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie08/2021 — 12/2021: aktíva 4 750 €, vlastné imanie 4 750 €. 2022: aktíva 4 750 €, vlastné imanie 4 750 €. 2023: aktíva 2 609 €, vlastné imanie 2 609 €. 2024: aktíva 129 689 €, vlastné imanie 6 239 €.200 tis.100 tis.008/2021 — 12/2021202220232024Aktíva a vlastné imanie08/2021 — 12/2021: aktíva 4 750 €, vlastné imanie 4 750 €. 2022: aktíva 4 750 €, vlastné imanie 4 750 €. 2023: aktíva 2 609 €, vlastné imanie 2 609 €. 2024: aktíva 129 689 €, vlastné imanie 6 239 €.200 tis.100 tis.020222024Aktíva a vlastné imanie08/2021 — 12/2021: aktíva 4 750 €, vlastné imanie 4 750 €. 2022: aktíva 4 750 €, vlastné imanie 4 750 €. 2023: aktíva 2 609 €, vlastné imanie 2 609 €. 2024: aktíva 129 689 €, vlastné imanie 6 239 €.200 tis.100 tis.008/2021 — 12/20212024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív08/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 750 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 750 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 428 €, finančné účty 2 181 €. 2024: dlhodobý majetok 120 €, zásoby 80 480 €, pohľadávky 48 093 €, finančné účty 996 €.200 tis.100 tis.008/2021 — 12/2021202220232024Štruktúra aktív08/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 750 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 750 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 428 €, finančné účty 2 181 €. 2024: dlhodobý majetok 120 €, zásoby 80 480 €, pohľadávky 48 093 €, finančné účty 996 €.200 tis.100 tis.020222024Štruktúra aktív08/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 750 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 750 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 428 €, finančné účty 2 181 €. 2024: dlhodobý majetok 120 €, zásoby 80 480 €, pohľadávky 48 093 €, finančné účty 996 €.200 tis.100 tis.008/2021 — 12/20212024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív08/2021 — 12/2021: vlastné imanie 4 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 4 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 2 609 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 6 239 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 123 450 €.200 tis.100 tis.008/2021 — 12/2021202220232024Štruktúra pasív08/2021 — 12/2021: vlastné imanie 4 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 4 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 2 609 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 6 239 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 123 450 €.200 tis.100 tis.020222024Štruktúra pasív08/2021 — 12/2021: vlastné imanie 4 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 4 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 2 609 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 6 239 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 123 450 €.200 tis.100 tis.008/2021 — 12/20212024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu08/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 965 €.1 tis.500000096508/2021 — 12/2021202220232024Daň z príjmu08/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 965 €.1 tis.5000096520222024Daň z príjmu08/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 965 €.1 tis.5000096508/2021 — 12/20212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)08/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby007,3 tis.129,7 tis.
Výsledok hospodárenia−2500−2,1 tis.3,6 tis.
Aktíva4,8 tis.4,8 tis.2,6 tis.129,7 tis.
Vlastné imanie4,8 tis.4,8 tis.2,6 tis.6,2 tis.
Daň z príjmu000965
Zadlženosť0,0 %0,0 %0,0 %95,2 %

2024

Tržby
129,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
129,7 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
965
Zadlženosť
95,2 %

2023

Tržby
7,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
2,6 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
4,8 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

08/2021 — 12/2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−250
Aktíva
4,8 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API