prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

F - S - Trucks s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53981545aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 08. 20215 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
F - S - Trucks s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53981545
daňové identifikačné číslo
2121542874
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121542874
Sídlo
329, 90054 Jablonové, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 08. 2021
V registri
5 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 154449/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15806518
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 08. 2021—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 08. 2021—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla06. 08. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby06. 08. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave06. 08. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí06. 08. 2021—
Kuriérske služby06. 08. 2021—
Sťahovacie služby06. 08. 2021—
Poskytovanie služieb osobného charakteru06. 08. 2021—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami06. 08. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121542874: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121542874: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121542874IČ DPH SK2121542874Obdobia daňových registráciíDIČ 2121542874: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121542874: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121542874IČ DPH SK2121542874Obdobia daňových registráciíDIČ 2121542874: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121542874: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121542874IČ DPH SK2121542874
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212154287411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2022
daňové identifikačné číslo212154287410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 18. 09. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené18. 09. 2026
Finančná správa SR31. 08. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −3 840 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−3 840 €

▲ 31,7 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

−3 840 €

▼ 110,5 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby08/2021 — 12/2021: tržby 0 €. 2022: tržby 165 858 €. 2023: tržby 467 964 €. 2024: tržby 608 462 €. 2025: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00165,9 tis.468 tis.608,5 tis.008/2021 — 12/20212022202320242025Tržby08/2021 — 12/2021: tržby 0 €. 2022: tržby 165 858 €. 2023: tržby 467 964 €. 2024: tržby 608 462 €. 2025: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00468 tis.008/2021 — 12/202120232025Tržby08/2021 — 12/2021: tržby 0 €. 2022: tržby 165 858 €. 2023: tržby 467 964 €. 2024: tržby 608 462 €. 2025: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia08/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −237 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 342 €. 2023: výsledok hospodárenia 23 968 €. 2024: výsledok hospodárenia −5 621 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 840 €.25 tis.0−10 tis.−237+13,3 tis.+24 tis.−5,6 tis.−3,8 tis.08/2021 — 12/20212022202320242025Výsledok hospodárenia08/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −237 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 342 €. 2023: výsledok hospodárenia 23 968 €. 2024: výsledok hospodárenia −5 621 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 840 €.25 tis.0−10 tis.−237+24 tis.−3,8 tis.08/2021 — 12/202120232025Výsledok hospodárenia08/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −237 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 342 €. 2023: výsledok hospodárenia 23 968 €. 2024: výsledok hospodárenia −5 621 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 840 €.25 tis.0−10 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie08/2021 — 12/2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 763 €. 2022: aktíva 95 923 €, vlastné imanie 18 105 €. 2023: aktíva 289 104 €, vlastné imanie 42 073 €. 2024: aktíva 307 570 €, vlastné imanie 36 452 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie −3 840 €.500 tis.0−5 tis.08/2021 — 12/20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie08/2021 — 12/2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 763 €. 2022: aktíva 95 923 €, vlastné imanie 18 105 €. 2023: aktíva 289 104 €, vlastné imanie 42 073 €. 2024: aktíva 307 570 €, vlastné imanie 36 452 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie −3 840 €.500 tis.0−5 tis.08/2021 — 12/202120232025Aktíva a vlastné imanie08/2021 — 12/2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 763 €. 2022: aktíva 95 923 €, vlastné imanie 18 105 €. 2023: aktíva 289 104 €, vlastné imanie 42 073 €. 2024: aktíva 307 570 €, vlastné imanie 36 452 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie −3 840 €.500 tis.0−5 tis.20222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív08/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 56 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 952 €, finančné účty 4 971 €. 2023: dlhodobý majetok 214 945 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 406 €, finančné účty 17 753 €. 2024: dlhodobý majetok 266 788 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 813 €, finančné účty 11 969 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.008/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra aktív08/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 56 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 952 €, finančné účty 4 971 €. 2023: dlhodobý majetok 214 945 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 406 €, finančné účty 17 753 €. 2024: dlhodobý majetok 266 788 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 813 €, finančné účty 11 969 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.008/2021 — 12/202120232025Štruktúra aktív08/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 56 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 952 €, finančné účty 4 971 €. 2023: dlhodobý majetok 214 945 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 406 €, finančné účty 17 753 €. 2024: dlhodobý majetok 266 788 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 813 €, finančné účty 11 969 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.020222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív08/2021 — 12/2021: vlastné imanie 4 763 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 €. 2022: vlastné imanie 18 105 €, dlhodobé záväzky 48 880 €, krátkodobé záväzky 28 938 €. 2023: vlastné imanie 42 073 €, dlhodobé záväzky 130 500 €, krátkodobé záväzky 116 531 €. 2024: vlastné imanie 36 452 €, dlhodobé záväzky 135 858 €, krátkodobé záväzky 135 260 €. 2025: vlastné imanie −3 840 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 840 €.500 tis.0−5 tis.08/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra pasív08/2021 — 12/2021: vlastné imanie 4 763 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 €. 2022: vlastné imanie 18 105 €, dlhodobé záväzky 48 880 €, krátkodobé záväzky 28 938 €. 2023: vlastné imanie 42 073 €, dlhodobé záväzky 130 500 €, krátkodobé záväzky 116 531 €. 2024: vlastné imanie 36 452 €, dlhodobé záväzky 135 858 €, krátkodobé záväzky 135 260 €. 2025: vlastné imanie −3 840 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 840 €.500 tis.0−5 tis.08/2021 — 12/202120232025Štruktúra pasív08/2021 — 12/2021: vlastné imanie 4 763 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 €. 2022: vlastné imanie 18 105 €, dlhodobé záväzky 48 880 €, krátkodobé záväzky 28 938 €. 2023: vlastné imanie 42 073 €, dlhodobé záväzky 130 500 €, krátkodobé záväzky 116 531 €. 2024: vlastné imanie 36 452 €, dlhodobé záväzky 135 858 €, krátkodobé záväzky 135 260 €. 2025: vlastné imanie −3 840 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 840 €.500 tis.0−5 tis.20222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu08/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 475 €. 2023: daň z príjmu 6 705 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.003,5 tis.6,7 tis.3,8 tis.3,8 tis.08/2021 — 12/20212022202320242025Daň z príjmu08/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 475 €. 2023: daň z príjmu 6 705 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.006,7 tis.3,8 tis.08/2021 — 12/202120232025Daň z príjmu08/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 475 €. 2023: daň z príjmu 6 705 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.020222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)08/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0165,9 tis.468 tis.608,5 tis.0
Výsledok hospodárenia−23713,3 tis.24 tis.−5,6 tis.−3,8 tis.
Aktíva5 tis.95,9 tis.289,1 tis.307,6 tis.0
Vlastné imanie4,8 tis.18,1 tis.42,1 tis.36,5 tis.−3,8 tis.
Daň z príjmu03,5 tis.6,7 tis.3,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť4,7 %81,1 %85,4 %88,1 %—

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
0
Vlastné imanie
−3,8 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
—

2024

Tržby
608,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,6 tis.
Aktíva
307,6 tis.
Vlastné imanie
36,5 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
88,1 %

2023

Tržby
468 tis.
Výsledok hospodárenia
24 tis.
Aktíva
289,1 tis.
Vlastné imanie
42,1 tis.
Daň z príjmu
6,7 tis.
Zadlženosť
85,4 %

2022

Tržby
165,9 tis.
Výsledok hospodárenia
13,3 tis.
Aktíva
95,9 tis.
Vlastné imanie
18,1 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
81,1 %

08/2021 — 12/2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−237
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
4,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API