Súhrn
- Vznik
- 09. 07. 20215 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 10. 2026
- Tržby
- 409 073 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HOPRA-THERM s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53913841
- daňové identifikačné číslo
- 2121524999
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121524999
- Sídlo
- 120, 966 02 Vyhne, Slovenská republika
- Územie
- Vyhneokres Žiar nad HronomBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 07. 2021
- V registri
- 5 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 41653/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15779314
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 09. 07. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 09. 07. 2021 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 07. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 09. 07. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 09. 07. 2021 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 09. 07. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 09. 07. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121524999 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 03. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121524999 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 02. 10. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Union zdravotná poisťovňa | 25. 09. 2026 – 01. 10. 2026 ukončené | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼18 % na 7 500 € a znížila tržby o ▼33 % na 409,1 tisíc eur.
Tržby
409 073 €
▼ 33,4 %Výsledok hospodárenia
7 500 €
▼ 18,2 %Aktíva
237 636 €
▲ 20,8 %Vlastné imanie
175 581 €
▲ 4,5 %Zadlženosť
26,1 %
Hrubá marža
2,3 %
Čistá marža
1,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 200 | 446,2 tis. | 1,06 mil. | 613,9 tis. | 409,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −92 | 54,1 tis. | 99,9 tis. | 9,2 tis. | 7,5 tis. |
| Aktíva | 4,9 tis. | 100,9 tis. | 248,4 tis. | 196,7 tis. | 237,6 tis. |
| Vlastné imanie | 4,9 tis. | 59 tis. | 158,9 tis. | 168,1 tis. | 175,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 14,5 tis. | 27,5 tis. | 3,8 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 0,0 % | 41,5 % | 36,0 % | 14,6 % | 26,1 % |
2025
- Tržby
- 409,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,5 tis.
- Aktíva
- 237,6 tis.
- Vlastné imanie
- 175,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 26,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 613,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,2 tis.
- Aktíva
- 196,7 tis.
- Vlastné imanie
- 168,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 14,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,06 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 99,9 tis.
- Aktíva
- 248,4 tis.
- Vlastné imanie
- 158,9 tis.
- Daň z príjmu
- 27,5 tis.
- Zadlženosť
- 36,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 446,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 54,1 tis.
- Aktíva
- 100,9 tis.
- Vlastné imanie
- 59 tis.
- Daň z príjmu
- 14,5 tis.
- Zadlženosť
- 41,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 200
- Výsledok hospodárenia
- −92
- Aktíva
- 4,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.