Súhrn
- Vznik
- 01. 07. 20215 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 2 041 556 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ERING GROUP s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53868463
- daňové identifikačné číslo
- 2121519994
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121519994
- Sídlo
- 258, 08645 Marhaň, Slovenská republika
- Územie
- Marhaňokres BardejovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 07. 2021
- V registri
- 5 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 42469/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15768139
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 01. 07. 2021 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 07. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 01. 07. 2021 | — |
| Vedenie účtovníctva | 01. 07. 2021 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 01. 07. 2021 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 01. 07. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 01. 07. 2021 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 01. 07. 2021 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 01. 07. 2021 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 01. 07. 2021 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 01. 07. 2021 | — |
| Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie | 01. 07. 2021 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 01. 07. 2021 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 01. 07. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 07. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 01. 07. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 07. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 07. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 01. 07. 2021 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 01. 07. 2021 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 01. 07. 2021 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 01. 07. 2021 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 01. 07. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121519994 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 06. 08. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2121519994 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 827 % na 93 628 € a zvýšila tržby o ▲319 % na 2,04 mil. €.
Tržby
2 041 556 €
▲ 319,2 %Výsledok hospodárenia
93 628 €
▲ 1 826,9 %Aktíva
811 105 €
▲ 19,1 %Vlastné imanie
108 763 €
▲ 637,0 %Zadlženosť
86,6 %
Hrubá marža
5,8 %
Čistá marža
4,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 150,4 tis. | 247,6 tis. | 371 tis. | 487 tis. | 2,04 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | 1,1 tis. | 2,2 tis. | 4,9 tis. | 93,6 tis. |
| Aktíva | 70,8 tis. | 46,6 tis. | 101,6 tis. | 681,3 tis. | 811,1 tis. |
| Vlastné imanie | 6,6 tis. | 7,7 tis. | 9,9 tis. | 14,8 tis. | 108,8 tis. |
| Daň z príjmu | 421 | 359 | 612 | 1,9 tis. | 25 tis. |
| Zadlženosť | 90,7 % | 83,5 % | 90,3 % | 97,8 % | 86,6 % |
2025
- Tržby
- 2,04 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 93,6 tis.
- Aktíva
- 811,1 tis.
- Vlastné imanie
- 108,8 tis.
- Daň z príjmu
- 25 tis.
- Zadlženosť
- 86,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 487 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,9 tis.
- Aktíva
- 681,3 tis.
- Vlastné imanie
- 14,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 97,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 371 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 101,6 tis.
- Vlastné imanie
- 9,9 tis.
- Daň z príjmu
- 612
- Zadlženosť
- 90,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 247,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 46,6 tis.
- Vlastné imanie
- 7,7 tis.
- Daň z príjmu
- 359
- Zadlženosť
- 83,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 150,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 70,8 tis.
- Vlastné imanie
- 6,6 tis.
- Daň z príjmu
- 421
- Zadlženosť
- 90,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.