Súhrn
- Vznik
- 19. 06. 20215 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 138 381 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- G-TomT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53829514
- daňové identifikačné číslo
- 2121514703
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121514703
- Sídlo
- Chotínska 1799/6, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
- Územie
- Hurbanovookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 06. 2021
- V registri
- 5 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 54732/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15748723
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba potravinárskych výrobkov | 19. 06. 2021 | — |
| Výroba nápojov | 19. 06. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 19. 06. 2021 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 19. 06. 2021 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 19. 06. 2021 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 10. 2022 | — |
| Pohostinská činnosť | 07. 10. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121514703 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121514703 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 07. 2026 (rok porušenia 2024).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −20 549 € a znížila tržby o ▼34 % na 138,4 tisíc eur.
Tržby
138 381 €
▼ 34,2 %Výsledok hospodárenia
−20 549 €
▲ 33,1 %Aktíva
10 642 €
▼ 65,9 %Vlastné imanie
−9 912 €
▲ 50,6 %Zadlženosť
193,1 %
Hrubá marža
−14,2 %
Čistá marža
−14,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 06/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 21,6 tis. | 73,7 tis. | 130,4 tis. | 210,5 tis. | 138,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,6 tis. | −35,7 tis. | −12,1 tis. | −30,7 tis. | −20,5 tis. |
| Aktíva | 14,3 tis. | 3,8 tis. | 7,5 tis. | 31,3 tis. | 10,6 tis. |
| Vlastné imanie | 10,6 tis. | −25 tis. | −7,1 tis. | −20,1 tis. | −9,9 tis. |
| Daň z príjmu | 994 | 0 | 0 | 0 | 960 |
| Zadlženosť | 25,6 % | 766,7 % | 194,8 % | 164,2 % | 193,1 % |
2025
- Tržby
- 138,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,5 tis.
- Aktíva
- 10,6 tis.
- Vlastné imanie
- −9,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 193,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 210,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −30,7 tis.
- Aktíva
- 31,3 tis.
- Vlastné imanie
- −20,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 164,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 130,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,1 tis.
- Aktíva
- 7,5 tis.
- Vlastné imanie
- −7,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 194,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 73,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35,7 tis.
- Aktíva
- 3,8 tis.
- Vlastné imanie
- −25 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 766,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
06/2021 — 12/2021
- Tržby
- 21,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 14,3 tis.
- Vlastné imanie
- 10,6 tis.
- Daň z príjmu
- 994
- Zadlženosť
- 25,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).