prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Vzducharis s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53824644aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 06. 20215 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 08. 2026
Tržby
1 171 198 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Vzducharis s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53824644
daňové identifikačné číslo
2121503142
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121503142
Sídlo
823, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 06. 2021
V registri
5 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 77361/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15725432
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 06. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb výroby01. 06. 2021—
Čistiace a upratovacie služby01. 06. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky01. 06. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí01. 06. 2021—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 06. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 06. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 06. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 06. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 06. 2021—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení01. 06. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 06. 2021—
Administratívne služby01. 06. 2021—
Vedenie účtovníctva01. 06. 2021—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve01. 06. 2021—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva01. 06. 2021—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom01. 06. 2021—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom01. 06. 2021—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok01. 06. 2021—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov01. 06. 2021—
Fotografické služby01. 06. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121503142: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121503142: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121503142IČ DPH SK2121503142Obdobia daňových registráciíDIČ 2121503142: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121503142: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121503142IČ DPH SK2121503142Obdobia daňových registráciíDIČ 2121503142: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121503142: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121503142IČ DPH SK2121503142
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212150314211. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2023
daňové identifikačné číslo212150314210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲64 % na 65 731 € a zvýšila tržby o ▲14 % na 1,17 mil. €.

Tržby

1 171 198 €

▲ 13,7 %

Výsledok hospodárenia

65 731 €

▲ 64,2 %

Aktíva

275 425 €

▲ 18,3 %

Vlastné imanie

148 532 €

▲ 81,6 %

Zadlženosť

46,1 %

Hrubá marža

7,1 %

Čistá marža

5,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 187 509 €. 2022: tržby 337 297 €. 2023: tržby 544 868 €. 2024: tržby 1 030 482 €. 2025: tržby 1 171 198 €.2 mil.1 mil.0187,5 tis.337,3 tis.544,9 tis.1,03 mil.1,17 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 187 509 €. 2022: tržby 337 297 €. 2023: tržby 544 868 €. 2024: tržby 1 030 482 €. 2025: tržby 1 171 198 €.2 mil.1 mil.0187,5 tis.337,3 tis.544,9 tis.1,03 mil.1,17 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 187 509 €. 2022: tržby 337 297 €. 2023: tržby 544 868 €. 2024: tržby 1 030 482 €. 2025: tržby 1 171 198 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 190 €. 2022: výsledok hospodárenia 28 845 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 942 €. 2024: výsledok hospodárenia 40 030 €. 2025: výsledok hospodárenia 65 731 €.100 tis.50 tis.0+9,2 tis.+28,8 tis.+6,9 tis.+40 tis.+65,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 190 €. 2022: výsledok hospodárenia 28 845 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 942 €. 2024: výsledok hospodárenia 40 030 €. 2025: výsledok hospodárenia 65 731 €.100 tis.50 tis.0+9,2 tis.+28,8 tis.+6,9 tis.+40 tis.+65,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 190 €. 2022: výsledok hospodárenia 28 845 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 942 €. 2024: výsledok hospodárenia 40 030 €. 2025: výsledok hospodárenia 65 731 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 374 €, vlastné imanie 9 190 €. 2022: aktíva 50 150 €, vlastné imanie 38 035 €. 2023: aktíva 120 891 €, vlastné imanie 44 977 €. 2024: aktíva 232 806 €, vlastné imanie 81 801 €. 2025: aktíva 275 425 €, vlastné imanie 148 532 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 374 €, vlastné imanie 9 190 €. 2022: aktíva 50 150 €, vlastné imanie 38 035 €. 2023: aktíva 120 891 €, vlastné imanie 44 977 €. 2024: aktíva 232 806 €, vlastné imanie 81 801 €. 2025: aktíva 275 425 €, vlastné imanie 148 532 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 374 €, vlastné imanie 9 190 €. 2022: aktíva 50 150 €, vlastné imanie 38 035 €. 2023: aktíva 120 891 €, vlastné imanie 44 977 €. 2024: aktíva 232 806 €, vlastné imanie 81 801 €. 2025: aktíva 275 425 €, vlastné imanie 148 532 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 756 €, finančné účty 1 618 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 571 €, finančné účty 31 579 €. 2023: dlhodobý majetok 53 547 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 594 €, finančné účty 58 750 €. 2024: dlhodobý majetok 132 584 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 927 €, finančné účty 82 295 €. 2025: dlhodobý majetok 91 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 247 €, finančné účty 123 224 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 756 €, finančné účty 1 618 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 571 €, finančné účty 31 579 €. 2023: dlhodobý majetok 53 547 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 594 €, finančné účty 58 750 €. 2024: dlhodobý majetok 132 584 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 927 €, finančné účty 82 295 €. 2025: dlhodobý majetok 91 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 247 €, finančné účty 123 224 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 756 €, finančné účty 1 618 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 571 €, finančné účty 31 579 €. 2023: dlhodobý majetok 53 547 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 594 €, finančné účty 58 750 €. 2024: dlhodobý majetok 132 584 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 927 €, finančné účty 82 295 €. 2025: dlhodobý majetok 91 954 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 247 €, finančné účty 123 224 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 190 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 184 €. 2022: vlastné imanie 38 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 115 €. 2023: vlastné imanie 44 977 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 914 €. 2024: vlastné imanie 81 801 €, dlhodobé záväzky 58 733 €, krátkodobé záväzky 92 272 €. 2025: vlastné imanie 148 532 €, dlhodobé záväzky 32 695 €, krátkodobé záväzky 94 198 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 190 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 184 €. 2022: vlastné imanie 38 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 115 €. 2023: vlastné imanie 44 977 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 914 €. 2024: vlastné imanie 81 801 €, dlhodobé záväzky 58 733 €, krátkodobé záväzky 92 272 €. 2025: vlastné imanie 148 532 €, dlhodobé záväzky 32 695 €, krátkodobé záväzky 94 198 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 190 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 184 €. 2022: vlastné imanie 38 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 115 €. 2023: vlastné imanie 44 977 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 914 €. 2024: vlastné imanie 81 801 €, dlhodobé záväzky 58 733 €, krátkodobé záväzky 92 272 €. 2025: vlastné imanie 148 532 €, dlhodobé záväzky 32 695 €, krátkodobé záväzky 94 198 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 443 €. 2022: daň z príjmu 7 667 €. 2023: daň z príjmu 1 870 €. 2024: daň z príjmu 10 640 €. 2025: daň z príjmu 17 472 €.20 tis.10 tis.02,4 tis.7,7 tis.1,9 tis.10,6 tis.17,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 443 €. 2022: daň z príjmu 7 667 €. 2023: daň z príjmu 1 870 €. 2024: daň z príjmu 10 640 €. 2025: daň z príjmu 17 472 €.20 tis.10 tis.02,4 tis.7,7 tis.1,9 tis.10,6 tis.17,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 443 €. 2022: daň z príjmu 7 667 €. 2023: daň z príjmu 1 870 €. 2024: daň z príjmu 10 640 €. 2025: daň z príjmu 17 472 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby187,5 tis.337,3 tis.544,9 tis.1,03 mil.1,17 mil.
Výsledok hospodárenia9,2 tis.28,8 tis.6,9 tis.40 tis.65,7 tis.
Aktíva16,4 tis.50,1 tis.120,9 tis.232,8 tis.275,4 tis.
Vlastné imanie9,2 tis.38 tis.45 tis.81,8 tis.148,5 tis.
Daň z príjmu2,4 tis.7,7 tis.1,9 tis.10,6 tis.17,5 tis.
Zadlženosť43,9 %24,2 %62,8 %64,9 %46,1 %

2025

Tržby
1,17 mil.
Výsledok hospodárenia
65,7 tis.
Aktíva
275,4 tis.
Vlastné imanie
148,5 tis.
Daň z príjmu
17,5 tis.
Zadlženosť
46,1 %

2024

Tržby
1,03 mil.
Výsledok hospodárenia
40 tis.
Aktíva
232,8 tis.
Vlastné imanie
81,8 tis.
Daň z príjmu
10,6 tis.
Zadlženosť
64,9 %

2023

Tržby
544,9 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
120,9 tis.
Vlastné imanie
45 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
62,8 %

2022

Tržby
337,3 tis.
Výsledok hospodárenia
28,8 tis.
Aktíva
50,1 tis.
Vlastné imanie
38 tis.
Daň z príjmu
7,7 tis.
Zadlženosť
24,2 %

2021

Tržby
187,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9,2 tis.
Aktíva
16,4 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
43,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API