prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Sargas group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53783549aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 05. 20215 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
5 000 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Sargas group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53783549
daňové identifikačné číslo
2121492252
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121492252
Sídlo
Ružová 92, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 05. 2021
V registri
5 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 51537/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15712521
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 05. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 05. 2021—
Administratívne služby19. 05. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 05. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave19. 05. 2021—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 05. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 05. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí19. 05. 2021—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 05. 2021—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu19. 05. 2021—
Čistiace a upratovacie služby19. 05. 2021—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 05. 2021—
Vedenie účtovníctva19. 05. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 05. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 05. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 05. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 05. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 28. 05. 2021 do 24. 02. 2022 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121492252: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121492252: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121492252IČ DPH SK2121492252Obdobia daňových registráciíDIČ 2121492252: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121492252: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121492252IČ DPH SK2121492252Obdobia daňových registráciíDIČ 2121492252: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121492252: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121492252IČ DPH SK2121492252
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212149225211. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 03. 07. 2021
daňové identifikačné číslo212149225210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −1 124 € a znížila tržby o ▼97 % na 5 tisíc eur.

Tržby

5 000 €

▼ 97,3 %

Výsledok hospodárenia

−1 124 €

▼ 101,8 %

Aktíva

991 169 €

▲ 0,5 %

Vlastné imanie

973 889 €

▼ 0,1 %

Zadlženosť

1,7 %

Hrubá marža

−15,7 %

Čistá marža

−22,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby05/2021 — 12/2021: tržby 6 857 €. 2022: tržby 9 259 €. 2023: tržby 84 405 €. 2024: tržby 188 151 €. 2025: tržby 5 000 €.200 tis.100 tis.06,9 tis.9,3 tis.84,4 tis.188,2 tis.5 tis.05/2021 — 12/20212022202320242025Tržby05/2021 — 12/2021: tržby 6 857 €. 2022: tržby 9 259 €. 2023: tržby 84 405 €. 2024: tržby 188 151 €. 2025: tržby 5 000 €.200 tis.100 tis.06,9 tis.84,4 tis.5 tis.05/2021 — 12/202120232025Tržby05/2021 — 12/2021: tržby 6 857 €. 2022: tržby 9 259 €. 2023: tržby 84 405 €. 2024: tržby 188 151 €. 2025: tržby 5 000 €.200 tis.100 tis.020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia05/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −6 373 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 743 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 313 €. 2024: výsledok hospodárenia −557 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 124 €.0−20 tis.−6,4 tis.−14,7 tis.−3,3 tis.−557−1,1 tis.05/2021 — 12/20212022202320242025Výsledok hospodárenia05/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −6 373 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 743 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 313 €. 2024: výsledok hospodárenia −557 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 124 €.0−20 tis.−6,4 tis.−3,3 tis.−1,1 tis.05/2021 — 12/202120232025Výsledok hospodárenia05/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −6 373 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 743 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 313 €. 2024: výsledok hospodárenia −557 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 124 €.0−20 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie05/2021 — 12/2021: aktíva 1 009 844 €, vlastné imanie 993 627 €. 2022: aktíva 1 078 714 €, vlastné imanie 978 884 €. 2023: aktíva 1 148 496 €, vlastné imanie 975 571 €. 2024: aktíva 985 914 €, vlastné imanie 975 014 €. 2025: aktíva 991 169 €, vlastné imanie 973 889 €.2 mil.1 mil.005/2021 — 12/20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie05/2021 — 12/2021: aktíva 1 009 844 €, vlastné imanie 993 627 €. 2022: aktíva 1 078 714 €, vlastné imanie 978 884 €. 2023: aktíva 1 148 496 €, vlastné imanie 975 571 €. 2024: aktíva 985 914 €, vlastné imanie 975 014 €. 2025: aktíva 991 169 €, vlastné imanie 973 889 €.2 mil.1 mil.005/2021 — 12/202120232025Aktíva a vlastné imanie05/2021 — 12/2021: aktíva 1 009 844 €, vlastné imanie 993 627 €. 2022: aktíva 1 078 714 €, vlastné imanie 978 884 €. 2023: aktíva 1 148 496 €, vlastné imanie 975 571 €. 2024: aktíva 985 914 €, vlastné imanie 975 014 €. 2025: aktíva 991 169 €, vlastné imanie 973 889 €.2 mil.1 mil.020222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív05/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 001 152 €, finančné účty 8 692 €. 2022: dlhodobý majetok 52 512 €, zásoby 3 682 €, pohľadávky 1 017 421 €, finančné účty 5 099 €. 2023: dlhodobý majetok 52 512 €, zásoby 964 €, pohľadávky 1 087 372 €, finančné účty 7 648 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 964 €, pohľadávky 929 970 €, finančné účty 2 980 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 963 €, pohľadávky 930 120 €, finančné účty 8 086 €.2 mil.1 mil.005/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra aktív05/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 001 152 €, finančné účty 8 692 €. 2022: dlhodobý majetok 52 512 €, zásoby 3 682 €, pohľadávky 1 017 421 €, finančné účty 5 099 €. 2023: dlhodobý majetok 52 512 €, zásoby 964 €, pohľadávky 1 087 372 €, finančné účty 7 648 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 964 €, pohľadávky 929 970 €, finančné účty 2 980 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 963 €, pohľadávky 930 120 €, finančné účty 8 086 €.2 mil.1 mil.005/2021 — 12/202120232025Štruktúra aktív05/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 001 152 €, finančné účty 8 692 €. 2022: dlhodobý majetok 52 512 €, zásoby 3 682 €, pohľadávky 1 017 421 €, finančné účty 5 099 €. 2023: dlhodobý majetok 52 512 €, zásoby 964 €, pohľadávky 1 087 372 €, finančné účty 7 648 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 964 €, pohľadávky 929 970 €, finančné účty 2 980 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 52 963 €, pohľadávky 930 120 €, finančné účty 8 086 €.2 mil.1 mil.020222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív05/2021 — 12/2021: vlastné imanie 993 627 €, dlhodobé záväzky 15 000 €, krátkodobé záväzky 1 217 €. 2022: vlastné imanie 978 884 €, dlhodobé záväzky 77 203 €, krátkodobé záväzky 22 627 €. 2023: vlastné imanie 975 571 €, dlhodobé záväzky 71 869 €, krátkodobé záväzky 101 056 €. 2024: vlastné imanie 975 014 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 900 €. 2025: vlastné imanie 973 889 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 280 €.2 mil.1 mil.005/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra pasív05/2021 — 12/2021: vlastné imanie 993 627 €, dlhodobé záväzky 15 000 €, krátkodobé záväzky 1 217 €. 2022: vlastné imanie 978 884 €, dlhodobé záväzky 77 203 €, krátkodobé záväzky 22 627 €. 2023: vlastné imanie 975 571 €, dlhodobé záväzky 71 869 €, krátkodobé záväzky 101 056 €. 2024: vlastné imanie 975 014 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 900 €. 2025: vlastné imanie 973 889 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 280 €.2 mil.1 mil.005/2021 — 12/202120232025Štruktúra pasív05/2021 — 12/2021: vlastné imanie 993 627 €, dlhodobé záväzky 15 000 €, krátkodobé záväzky 1 217 €. 2022: vlastné imanie 978 884 €, dlhodobé záväzky 77 203 €, krátkodobé záväzky 22 627 €. 2023: vlastné imanie 975 571 €, dlhodobé záväzky 71 869 €, krátkodobé záväzky 101 056 €. 2024: vlastné imanie 975 014 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 900 €. 2025: vlastné imanie 973 889 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 280 €.2 mil.1 mil.020222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu05/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000096034005/2021 — 12/20212022202320242025Daň z príjmu05/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.50000034005/2021 — 12/202120232025Daň z príjmu05/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.5000034020222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)05/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,9 tis.9,3 tis.84,4 tis.188,2 tis.5 tis.
Výsledok hospodárenia−6,4 tis.−14,7 tis.−3,3 tis.−557−1,1 tis.
Aktíva1,01 mil.1,08 mil.1,15 mil.985,9 tis.991,2 tis.
Vlastné imanie993,6 tis.978,9 tis.975,6 tis.975 tis.973,9 tis.
Daň z príjmu000960340
Zadlženosť1,6 %9,3 %15,1 %1,1 %1,7 %

2025

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
991,2 tis.
Vlastné imanie
973,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
1,7 %

2024

Tržby
188,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−557
Aktíva
985,9 tis.
Vlastné imanie
975 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
1,1 %

2023

Tržby
84,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,3 tis.
Aktíva
1,15 mil.
Vlastné imanie
975,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
15,1 %

2022

Tržby
9,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,7 tis.
Aktíva
1,08 mil.
Vlastné imanie
978,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
9,3 %

05/2021 — 12/2021

Tržby
6,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,4 tis.
Aktíva
1,01 mil.
Vlastné imanie
993,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API