Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 20215 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 20 768 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- To Work, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53766083
- daňové identifikačné číslo
- 2121484904
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Kátovská 1144, 90851 Holíč, Slovenská republika
- Územie
- Holíčokres SkalicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2021
- V registri
- 5 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 49107/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15685895
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 05. 05. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 05. 2021 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 05. 2021 | — |
| Odevná výroba | 05. 05. 2021 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 05. 2021 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 05. 05. 2021 | — |
| Textilná výroba | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 05. 05. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov | 05. 05. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 05. 05. 2021 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 17. 03. 2022 | — |
| Čistiace a upratovacie služby prostredníctvom horolezeckej techniky | 17. 03. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 20. 04. 2024 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 20. 04. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121484904 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 2 086 € a znížila tržby o ▼64 % na 20,8 tisíc eur.
Tržby
20 768 €
▼ 63,5 %Výsledok hospodárenia
2 086 €
▲ 2 250,5 %Aktíva
44 402 €
▲ 19,5 %Vlastné imanie
−31 369 €
▲ 6,2 %Zadlženosť
170,6 %
Hrubá marža
14,7 %
Čistá marža
10,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 05/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16,8 tis. | 44,6 tis. | 56,9 tis. | 20,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −14,4 tis. | −24 tis. | −97 | 2,1 tis. |
| Aktíva | 33,5 tis. | 31,7 tis. | 37,1 tis. | 44,4 tis. |
| Vlastné imanie | −9,4 tis. | −33,4 tis. | −33,5 tis. | −31,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 49 | 960 |
| Zadlženosť | 128,0 % | 205,2 % | 190,1 % | 170,6 % |
2024
- Tržby
- 20,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 44,4 tis.
- Vlastné imanie
- −31,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 170,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 56,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −97
- Aktíva
- 37,1 tis.
- Vlastné imanie
- −33,5 tis.
- Daň z príjmu
- 49
- Zadlženosť
- 190,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 44,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24 tis.
- Aktíva
- 31,7 tis.
- Vlastné imanie
- −33,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 205,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05/2021 — 12/2021
- Tržby
- 16,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,4 tis.
- Aktíva
- 33,5 tis.
- Vlastné imanie
- −9,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 128,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.