Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 20215 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 30 000 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CC RAINFOREST, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53758382
- daňové identifikačné číslo
- 2121492714
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121492714
- Sídlo
- Ondrašovská 185/131, 031 05 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
- Územie
- Liptovský Mikulášokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2021
- V registri
- 5 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 77139/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15687401
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 05. 2021 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 05. 2021 | — |
| Finančný lízing | 05. 05. 2021 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 05. 05. 2021 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 05. 05. 2021 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 05. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 05. 2021 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 05. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 05. 05. 2021 | — |
| Administratívne služby | 05. 05. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 05. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 05. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 05. 2021 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 05. 05. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121492714 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2121492714 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲858 % na 8 597 € a znížila tržby o ▼17 % na 30 tisíc eur.
Tržby
30 000 €
▼ 16,7 %Výsledok hospodárenia
8 597 €
▲ 858,4 %Aktíva
56 349 €
▼ 19,6 %Vlastné imanie
17 889 €
▲ 92,5 %Zadlženosť
68,3 %
Hrubá marža
30,3 %
Čistá marža
28,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 43,2 tis. | 42,6 tis. | 66,3 tis. | 36 tis. | 30 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4 tis. | 2,5 tis. | −3,1 tis. | 897 | 8,6 tis. |
| Aktíva | 38,1 tis. | 27,7 tis. | 58,3 tis. | 70,1 tis. | 56,3 tis. |
| Vlastné imanie | 1 tis. | 3,5 tis. | 395 | 9,3 tis. | 17,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 246 | 150 | 340 | 492 |
| Zadlženosť | 97,3 % | 87,5 % | 99,3 % | 86,7 % | 68,3 % |
2025
- Tržby
- 30 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,6 tis.
- Aktíva
- 56,3 tis.
- Vlastné imanie
- 17,9 tis.
- Daň z príjmu
- 492
- Zadlženosť
- 68,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 36 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 897
- Aktíva
- 70,1 tis.
- Vlastné imanie
- 9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 86,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 66,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,1 tis.
- Aktíva
- 58,3 tis.
- Vlastné imanie
- 395
- Daň z príjmu
- 150
- Zadlženosť
- 99,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 42,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 27,7 tis.
- Vlastné imanie
- 3,5 tis.
- Daň z príjmu
- 246
- Zadlženosť
- 87,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 43,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4 tis.
- Aktíva
- 38,1 tis.
- Vlastné imanie
- 1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 97,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.