Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 20215 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 73 271 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Vision Park s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53747437
- daňové identifikačné číslo
- 2121489953
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121489953
- Sídlo
- Revúcka 2441/5A, 04011 Košice - mestská časť Pereš, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Perešokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2021
- V registri
- 5 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 56646/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15687253
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| 1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 05. 2021 | — |
| 2. Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 05. 05. 2021 | — |
| 3. Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny | 05. 05. 2021 | — |
| 4. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 05. 05. 2021 | — |
| 5. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 05. 05. 2021 | — |
| 6. Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 05. 2021 | — |
| 7. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 05. 2021 | — |
| 8. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 05. 2021 | — |
| 9. Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 05. 05. 2021 | — |
| 10. Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 05. 05. 2021 | — |
| 11. Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín | 05. 05. 2021 | — |
| 12. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 05. 2021 | — |
| 13. Čistiace a upratovacie služby | 05. 05. 2021 | — |
| 14. Sťahovacie služby | 05. 05. 2021 | — |
| 15. Reklamné a marketingové služby | 05. 05. 2021 | — |
| 16. Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 05. 05. 2021 | — |
| 17. Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 05. 05. 2021 | — |
| 18. Faktoring a forfaiting | 05. 05. 2021 | — |
| 19. Administratívne služby | 05. 05. 2021 | — |
| 20. Prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 05. 2021 | — |
| 21. Prenájom hnuteľných vecí | 05. 05. 2021 | — |
| 22. Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t | 05. 05. 2021 | — |
| 23. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 05. 05. 2021 | — |
| 24. Organizovanie kurzov, školení a seminárov | 05. 05. 2021 | — |
| 25. Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 05. 05. 2021 | — |
| 26. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 05. 2021 | — |
| 27. Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií | 05. 05. 2021 | — |
| 28. Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie | 05. 05. 2021 | — |
| 29. Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť | 05. 05. 2021 | — |
| 30. Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 05. 05. 2021 | — |
| 31. Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 05. 05. 2021 | — |
| 32. Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov | 04. 09. 2024 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a plastov | 04. 09. 2024 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 04. 09. 2024 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 04. 09. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121489953 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121489953 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −141 211 € a zvýšila tržby o ▲117 % na 73,3 tisíc eur.
Tržby
73 271 €
▲ 117,0 %Výsledok hospodárenia
−141 211 €
▼ 250,7 %Aktíva
106 320 €
▲ 47,4 %Vlastné imanie
−177 061 €
▼ 393,9 %Zadlženosť
266,5 %
Hrubá marža
−191,4 %
Čistá marža
−192,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 05/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 167 | 33,8 tis. | 73,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 0 | −579 | −40,3 tis. | −141,2 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 5 tis. | 4,4 tis. | 72,2 tis. | 106,3 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 5 tis. | 4,4 tis. | −35,8 tis. | −177,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 960 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 149,7 % | 266,5 % |
2025
- Tržby
- 73,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −141,2 tis.
- Aktíva
- 106,3 tis.
- Vlastné imanie
- −177,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 266,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 33,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40,3 tis.
- Aktíva
- 72,2 tis.
- Vlastné imanie
- −35,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 149,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 167
- Výsledok hospodárenia
- −579
- Aktíva
- 4,4 tis.
- Vlastné imanie
- 4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05/2021 — 12/2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.