Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 20215 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 701 099 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PHL Log s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53744730
- daňové identifikačné číslo
- 2121483111
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Česká 1428/29, 92401 Galanta, Slovenská republika
- Územie
- Galantaokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2021
- V registri
- 5 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 60659/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15685955
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 05. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 05. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 05. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 05. 05. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 05. 05. 2021 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 05. 05. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 05. 05. 2021 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 05. 05. 2021 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 05. 2021 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 05. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 05. 05. 2021 | — |
| Administratívne služby | 05. 05. 2021 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 05. 2021 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 05. 2021 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 05. 05. 2021 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 05. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 05. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 05. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 05. 05. 2021 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 05. 05. 2021 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 05. 05. 2021 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 05. 05. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 05. 05. 2021 | — |
| Informačná činnosť | 05. 05. 2021 | — |
| Sťahovacie služby | 05. 05. 2021 | — |
| Kuriérske služby | 05. 05. 2021 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 05. 05. 2021 | — |
| Textilná výroba | 05. 05. 2021 | — |
| Odevná výroba | 05. 05. 2021 | — |
| Spracovanie kože | 05. 05. 2021 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 05. 05. 2021 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 05. 05. 2021 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 05. 05. 2021 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 05. 05. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121483111 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 12. 02. 2026 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 13 532 € a znížila tržby o ▼30 % na 701,1 tisíc eur.
Tržby
701 099 €
▼ 29,7 %Výsledok hospodárenia
13 532 €
▲ 109,1 %Aktíva
5 862 €
▼ 98,1 %Vlastné imanie
−85 403 €
▲ 13,7 %Zadlženosť
1 556,9 %
Hrubá marža
2,5 %
Čistá marža
1,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 33 tis. | 33 tis. | 997 tis. | 701,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 27,5 tis. | 28,1 tis. | −148,9 tis. | 13,5 tis. |
| Aktíva | 37,4 tis. | 65,6 tis. | 311,8 tis. | 5,9 tis. |
| Vlastné imanie | 32,5 tis. | 60,6 tis. | −98,9 tis. | −85,4 tis. |
| Daň z príjmu | 4,9 tis. | 5 tis. | 0 | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 13,0 % | 7,6 % | 131,7 % | 1 556,9 % |
2024
- Tržby
- 701,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,5 tis.
- Aktíva
- 5,9 tis.
- Vlastné imanie
- −85,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 1 556,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 997 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −148,9 tis.
- Aktíva
- 311,8 tis.
- Vlastné imanie
- −98,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 131,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 33 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,1 tis.
- Aktíva
- 65,6 tis.
- Vlastné imanie
- 60,6 tis.
- Daň z príjmu
- 5 tis.
- Zadlženosť
- 7,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 33 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 27,5 tis.
- Aktíva
- 37,4 tis.
- Vlastné imanie
- 32,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 13,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.