prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

ORAVA Consult s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53736893aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 04. 20215 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
54 062 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ORAVA Consult s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53736893
daňové identifikačné číslo
2121478359
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121478359
Sídlo
Štefanov nad Oravou 132, 02744 Štefanov nad Oravou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 04. 2021
V registri
5 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 77086/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15676466
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 04. 2021—
vedenie účtovníctva29. 04. 2021—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 04. 2021—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky29. 04. 2021—
administratívne služby29. 04. 2021—
faktoring a forfaiting29. 04. 2021—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 04. 2021—
informačná činnosť29. 04. 2021—
prenájom hnuteľných vecí29. 04. 2021—
čistiace a upratovacie služby29. 04. 2021—
dizajnérske činnosti29. 04. 2021—
fotografické služby29. 04. 2021—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení29. 04. 2021—
služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok29. 04. 2021—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 04. 2021—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby29. 04. 2021—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu17. 02. 2026—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť17. 02. 2026—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí17. 02. 2026—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 07. 2026—
Prípravné práce k realizácii stavby23. 07. 2026—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 07. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121478359: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121478359: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121478359IČ DPH SK2121478359Obdobia daňových registráciíDIČ 2121478359: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121478359: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121478359IČ DPH SK2121478359Obdobia daňových registráciíDIČ 2121478359: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121478359: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121478359IČ DPH SK2121478359
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212147835911. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2022
daňové identifikačné číslo212147835910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené25. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲175 % na 18 244 € a zvýšila tržby o ▲36 % na 54,1 tisíc eur.

Tržby

54 062 €

▲ 35,6 %

Výsledok hospodárenia

18 244 €

▲ 175,1 %

Aktíva

40 586 €

▲ 90,2 %

Vlastné imanie

35 951 €

▲ 103,0 %

Zadlženosť

11,4 %

Hrubá marža

37,5 %

Čistá marža

33,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 49 660 €. 2022: tržby 63 704 €. 2023: tržby 40 569 €. 2024: tržby 39 883 €. 2025: tržby 54 062 €.100 tis.50 tis.049,7 tis.63,7 tis.40,6 tis.39,9 tis.54,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 660 €. 2022: tržby 63 704 €. 2023: tržby 40 569 €. 2024: tržby 39 883 €. 2025: tržby 54 062 €.100 tis.50 tis.049,7 tis.63,7 tis.40,6 tis.39,9 tis.54,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 660 €. 2022: tržby 63 704 €. 2023: tržby 40 569 €. 2024: tržby 39 883 €. 2025: tržby 54 062 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 385 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 082 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 608 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 632 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 244 €.20 tis.10 tis.0+1,4 tis.+2,1 tis.+2,6 tis.+6,6 tis.+18,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 385 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 082 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 608 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 632 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 244 €.20 tis.10 tis.0+1,4 tis.+2,1 tis.+2,6 tis.+6,6 tis.+18,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 385 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 082 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 608 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 632 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 244 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 107 €, vlastné imanie 6 385 €. 2022: aktíva 13 259 €, vlastné imanie 8 468 €. 2023: aktíva 12 951 €, vlastné imanie 11 076 €. 2024: aktíva 21 338 €, vlastné imanie 17 707 €. 2025: aktíva 40 586 €, vlastné imanie 35 951 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 107 €, vlastné imanie 6 385 €. 2022: aktíva 13 259 €, vlastné imanie 8 468 €. 2023: aktíva 12 951 €, vlastné imanie 11 076 €. 2024: aktíva 21 338 €, vlastné imanie 17 707 €. 2025: aktíva 40 586 €, vlastné imanie 35 951 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 107 €, vlastné imanie 6 385 €. 2022: aktíva 13 259 €, vlastné imanie 8 468 €. 2023: aktíva 12 951 €, vlastné imanie 11 076 €. 2024: aktíva 21 338 €, vlastné imanie 17 707 €. 2025: aktíva 40 586 €, vlastné imanie 35 951 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 400 €, finančné účty 2 707 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 815 €, finančné účty 6 444 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 318 €, finančné účty 9 633 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 854 €, finančné účty 17 484 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 367 €, finančné účty 36 219 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 400 €, finančné účty 2 707 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 815 €, finančné účty 6 444 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 318 €, finančné účty 9 633 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 854 €, finančné účty 17 484 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 367 €, finančné účty 36 219 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 400 €, finančné účty 2 707 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 815 €, finančné účty 6 444 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 318 €, finančné účty 9 633 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 854 €, finančné účty 17 484 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 367 €, finančné účty 36 219 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 385 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 722 €. 2022: vlastné imanie 8 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 791 €. 2023: vlastné imanie 11 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 875 €. 2024: vlastné imanie 17 707 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 631 €. 2025: vlastné imanie 35 951 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 635 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 385 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 722 €. 2022: vlastné imanie 8 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 791 €. 2023: vlastné imanie 11 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 875 €. 2024: vlastné imanie 17 707 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 631 €. 2025: vlastné imanie 35 951 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 635 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 385 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 722 €. 2022: vlastné imanie 8 468 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 791 €. 2023: vlastné imanie 11 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 875 €. 2024: vlastné imanie 17 707 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 631 €. 2025: vlastné imanie 35 951 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 635 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 244 €. 2022: daň z príjmu 554 €. 2023: daň z príjmu 460 €. 2024: daň z príjmu 1 528 €. 2025: daň z príjmu 2 027 €.2,5 tis.1,3 tis.02445544601,5 tis.2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 244 €. 2022: daň z príjmu 554 €. 2023: daň z príjmu 460 €. 2024: daň z príjmu 1 528 €. 2025: daň z príjmu 2 027 €.2,5 tis.1,3 tis.02445544601,5 tis.2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 244 €. 2022: daň z príjmu 554 €. 2023: daň z príjmu 460 €. 2024: daň z príjmu 1 528 €. 2025: daň z príjmu 2 027 €.2,5 tis.1,3 tis.0244460202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,7 tis.63,7 tis.40,6 tis.39,9 tis.54,1 tis.
Výsledok hospodárenia1,4 tis.2,1 tis.2,6 tis.6,6 tis.18,2 tis.
Aktíva8,1 tis.13,3 tis.13 tis.21,3 tis.40,6 tis.
Vlastné imanie6,4 tis.8,5 tis.11,1 tis.17,7 tis.36 tis.
Daň z príjmu2445544601,5 tis.2 tis.
Zadlženosť21,2 %36,1 %14,5 %17,0 %11,4 %

2025

Tržby
54,1 tis.
Výsledok hospodárenia
18,2 tis.
Aktíva
40,6 tis.
Vlastné imanie
36 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
11,4 %

2024

Tržby
39,9 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
21,3 tis.
Vlastné imanie
17,7 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
17,0 %

2023

Tržby
40,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
13 tis.
Vlastné imanie
11,1 tis.
Daň z príjmu
460
Zadlženosť
14,5 %

2022

Tržby
63,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
13,3 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
554
Zadlženosť
36,1 %

2021

Tržby
49,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
8,1 tis.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
244
Zadlženosť
21,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API