Súhrn
- Vznik
- 23. 04. 20215 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 27 232 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Fu Yao s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53736311
- daňové identifikačné číslo
- 2121473959
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121473959
- Sídlo
- Hlavné námestie 40, 060 01 Kežmarok, Slovenská republika
- Územie
- Kežmarokokres KežmarokPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 04. 2021
- V registri
- 5 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 42074/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15664799
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod) | 23. 04. 2021 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 23. 04. 2021 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov | 23. 04. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121473959 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2121473959 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 248 € a zvýšila tržby o ▲22 % na 27,2 tisíc eur.
Tržby
27 232 €
▲ 22,3 %Výsledok hospodárenia
3 248 €
▲ 123,8 %Aktíva
285 €
▼ 73,3 %Vlastné imanie
−1 294 €
▲ 71,5 %Zadlženosť
554,0 %
Hrubá marža
13,7 %
Čistá marža
11,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 04/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 9 tis. | 15,1 tis. | 53,4 tis. | 22,3 tis. | 27,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −317 | 199 | 4,2 tis. | −13,6 tis. | 3,2 tis. |
| Aktíva | 4,9 tis. | 4,9 tis. | 13,5 tis. | 1,1 tis. | 285 |
| Vlastné imanie | 4,7 tis. | 4,9 tis. | 9,1 tis. | −4,5 tis. | −1,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 35 | 1,6 tis. | 340 | 481 |
| Zadlženosť | 4,7 % | 1,0 % | 32,6 % | 526,0 % | 554,0 % |
2025
- Tržby
- 27,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 285
- Vlastné imanie
- −1,3 tis.
- Daň z príjmu
- 481
- Zadlženosť
- 554,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 22,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,6 tis.
- Aktíva
- 1,1 tis.
- Vlastné imanie
- −4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 526,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 53,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 13,5 tis.
- Vlastné imanie
- 9,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 32,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 15,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 199
- Aktíva
- 4,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 35
- Zadlženosť
- 1,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2021 — 12/2021
- Tržby
- 9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −317
- Aktíva
- 4,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.