prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ORCA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53728491aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 04. 20215 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 05. 11. 2026
Tržby
683 907 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ORCA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53728491
daňové identifikačné číslo
2121480691
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121480691
Sídlo
Opletalová 104, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 04. 2021
V registri
5 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 152142/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15670418
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky27. 04. 2021—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 04. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí27. 04. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby27. 04. 2021—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 04. 2021—
Administratívne služby27. 04. 2021—
Faktoring a forfaiting27. 04. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 04. 2021—
Čistiace a upratovacie služby27. 04. 2021—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností27. 04. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 04. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby27. 04. 2021—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve27. 04. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 04. 2021—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností27. 04. 2021—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení27. 04. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 26. 04. 2025
Oprávnená osoba
RIBÁR & PARTNERS, s.r.o. · od 26. 04. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121480691: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121480691: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121480691IČ DPH SK2121480691Obdobia daňových registráciíDIČ 2121480691: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121480691: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121480691IČ DPH SK2121480691Obdobia daňových registráciíDIČ 2121480691: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121480691: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121480691IČ DPH SK2121480691
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212148069111. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 06. 2021
daňové identifikačné číslo212148069110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 05. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 05. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 05. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 05. 11. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 05. 11. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲4 036 % na 35 364 € a zvýšila tržby o ▲502 % na 683,9 tisíc eur.

Tržby

683 907 €

▲ 502,2 %

Výsledok hospodárenia

35 364 €

▲ 4 036,1 %

Aktíva

2 255 453 €

▼ 6,5 %

Vlastné imanie

424 338 €

▲ 3 948,5 %

Zadlženosť

81,2 %

Hrubá marža

6,6 %

Čistá marža

5,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 318 199 €. 2022: tržby 1 403 645 €. 2023: tržby 438 262 €. 2024: tržby 113 560 €. 2025: tržby 683 907 €.2 mil.1 mil.0318,2 tis.1,4 mil.438,3 tis.113,6 tis.683,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 318 199 €. 2022: tržby 1 403 645 €. 2023: tržby 438 262 €. 2024: tržby 113 560 €. 2025: tržby 683 907 €.2 mil.1 mil.0318,2 tis.1,4 mil.438,3 tis.113,6 tis.683,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 318 199 €. 2022: tržby 1 403 645 €. 2023: tržby 438 262 €. 2024: tržby 113 560 €. 2025: tržby 683 907 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −6 306 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 661 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 236 €. 2024: výsledok hospodárenia 855 €. 2025: výsledok hospodárenia 35 364 €.50 tis.0−20 tis.−6,3 tis.+7,7 tis.−18,2 tis.+855+35,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −6 306 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 661 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 236 €. 2024: výsledok hospodárenia 855 €. 2025: výsledok hospodárenia 35 364 €.50 tis.0−20 tis.−6,3 tis.+7,7 tis.−18,2 tis.+855+35,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −6 306 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 661 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 236 €. 2024: výsledok hospodárenia 855 €. 2025: výsledok hospodárenia 35 364 €.50 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 655 695 €, vlastné imanie −1 306 €. 2022: aktíva 2 099 564 €, vlastné imanie 6 354 €. 2023: aktíva 3 613 532 €, vlastné imanie −11 881 €. 2024: aktíva 2 412 089 €, vlastné imanie −11 026 €. 2025: aktíva 2 255 453 €, vlastné imanie 424 338 €.5 mil.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 655 695 €, vlastné imanie −1 306 €. 2022: aktíva 2 099 564 €, vlastné imanie 6 354 €. 2023: aktíva 3 613 532 €, vlastné imanie −11 881 €. 2024: aktíva 2 412 089 €, vlastné imanie −11 026 €. 2025: aktíva 2 255 453 €, vlastné imanie 424 338 €.5 mil.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 655 695 €, vlastné imanie −1 306 €. 2022: aktíva 2 099 564 €, vlastné imanie 6 354 €. 2023: aktíva 3 613 532 €, vlastné imanie −11 881 €. 2024: aktíva 2 412 089 €, vlastné imanie −11 026 €. 2025: aktíva 2 255 453 €, vlastné imanie 424 338 €.5 mil.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 285 719 €, zásoby 0 €, pohľadávky 330 429 €, finančné účty 39 547 €. 2022: dlhodobý majetok 306 352 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 773 526 €, finančné účty 18 691 €. 2023: dlhodobý majetok 776 402 €, zásoby 614 886 €, pohľadávky 2 210 780 €, finančné účty 8 791 €. 2024: dlhodobý majetok 731 484 €, zásoby 1 409 305 €, pohľadávky 245 798 €, finančné účty 25 242 €. 2025: dlhodobý majetok 503 794 €, zásoby 1 528 129 €, pohľadávky 197 628 €, finančné účty 25 890 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 285 719 €, zásoby 0 €, pohľadávky 330 429 €, finančné účty 39 547 €. 2022: dlhodobý majetok 306 352 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 773 526 €, finančné účty 18 691 €. 2023: dlhodobý majetok 776 402 €, zásoby 614 886 €, pohľadávky 2 210 780 €, finančné účty 8 791 €. 2024: dlhodobý majetok 731 484 €, zásoby 1 409 305 €, pohľadávky 245 798 €, finančné účty 25 242 €. 2025: dlhodobý majetok 503 794 €, zásoby 1 528 129 €, pohľadávky 197 628 €, finančné účty 25 890 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 285 719 €, zásoby 0 €, pohľadávky 330 429 €, finančné účty 39 547 €. 2022: dlhodobý majetok 306 352 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 773 526 €, finančné účty 18 691 €. 2023: dlhodobý majetok 776 402 €, zásoby 614 886 €, pohľadávky 2 210 780 €, finančné účty 8 791 €. 2024: dlhodobý majetok 731 484 €, zásoby 1 409 305 €, pohľadávky 245 798 €, finančné účty 25 242 €. 2025: dlhodobý majetok 503 794 €, zásoby 1 528 129 €, pohľadávky 197 628 €, finančné účty 25 890 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 657 001 €. 2022: vlastné imanie 6 354 €, dlhodobé záväzky 9 521 €, krátkodobé záväzky 2 083 689 €. 2023: vlastné imanie −11 881 €, dlhodobé záväzky 67 922 €, krátkodobé záväzky 3 557 491 €. 2024: vlastné imanie −11 026 €, dlhodobé záväzky 80 903 €, krátkodobé záväzky 2 342 212 €. 2025: vlastné imanie 424 338 €, dlhodobé záväzky 29 076 €, krátkodobé záväzky 1 802 039 €.5 mil.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 657 001 €. 2022: vlastné imanie 6 354 €, dlhodobé záväzky 9 521 €, krátkodobé záväzky 2 083 689 €. 2023: vlastné imanie −11 881 €, dlhodobé záväzky 67 922 €, krátkodobé záväzky 3 557 491 €. 2024: vlastné imanie −11 026 €, dlhodobé záväzky 80 903 €, krátkodobé záväzky 2 342 212 €. 2025: vlastné imanie 424 338 €, dlhodobé záväzky 29 076 €, krátkodobé záväzky 1 802 039 €.5 mil.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −1 306 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 657 001 €. 2022: vlastné imanie 6 354 €, dlhodobé záväzky 9 521 €, krátkodobé záväzky 2 083 689 €. 2023: vlastné imanie −11 881 €, dlhodobé záväzky 67 922 €, krátkodobé záväzky 3 557 491 €. 2024: vlastné imanie −11 026 €, dlhodobé záväzky 80 903 €, krátkodobé záväzky 2 342 212 €. 2025: vlastné imanie 424 338 €, dlhodobé záväzky 29 076 €, krátkodobé záväzky 1 802 039 €.5 mil.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 011 €. 2023: daň z príjmu 524 €. 2024: daň z príjmu 2 582 €. 2025: daň z príjmu 10 055 €.20 tis.10 tis.002 tis.5242,6 tis.10,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 011 €. 2023: daň z príjmu 524 €. 2024: daň z príjmu 2 582 €. 2025: daň z príjmu 10 055 €.20 tis.10 tis.002 tis.5242,6 tis.10,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 011 €. 2023: daň z príjmu 524 €. 2024: daň z príjmu 2 582 €. 2025: daň z príjmu 10 055 €.20 tis.10 tis.00524202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby318,2 tis.1,4 mil.438,3 tis.113,6 tis.683,9 tis.
Výsledok hospodárenia−6,3 tis.7,7 tis.−18,2 tis.85535,4 tis.
Aktíva655,7 tis.2,1 mil.3,61 mil.2,41 mil.2,26 mil.
Vlastné imanie−1,3 tis.6,4 tis.−11,9 tis.−11 tis.424,3 tis.
Daň z príjmu02 tis.5242,6 tis.10,1 tis.
Zadlženosť100,2 %99,7 %100,3 %100,5 %81,2 %

2025

Tržby
683,9 tis.
Výsledok hospodárenia
35,4 tis.
Aktíva
2,26 mil.
Vlastné imanie
424,3 tis.
Daň z príjmu
10,1 tis.
Zadlženosť
81,2 %

2024

Tržby
113,6 tis.
Výsledok hospodárenia
855
Aktíva
2,41 mil.
Vlastné imanie
−11 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
100,5 %

2023

Tržby
438,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,2 tis.
Aktíva
3,61 mil.
Vlastné imanie
−11,9 tis.
Daň z príjmu
524
Zadlženosť
100,3 %

2022

Tržby
1,4 mil.
Výsledok hospodárenia
7,7 tis.
Aktíva
2,1 mil.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
99,7 %

2021

Tržby
318,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
655,7 tis.
Vlastné imanie
−1,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API