prezri.sk

platné k 09. 11. 2026

E.I - G.R.E.A.T s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53722604aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 04. 20215 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
22 018 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
E.I - G.R.E.A.T s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53722604
daňové identifikačné číslo
2121480724
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Rúbanisko II 421/31, 984 03 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 04. 2021
V registri
5 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 50122/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15680503
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Textilná výroba30. 04. 2021—
Odevná výroba30. 04. 2021—
Spracovanie kože30. 04. 2021—
Výroba obuvi a kompotentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi30. 04. 2021—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov30. 04. 2021—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok30. 04. 2021—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky30. 04. 2021—
Výroba bižutérie a suvenírov30. 04. 2021—
Výroba hračiek a hier30. 04. 2021—
Výroba sviečok a tieniacej techniky30. 04. 2021—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov30. 04. 2021—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení30. 04. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky30. 04. 2021—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti30. 04. 2021—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 08. 2024—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí23. 08. 2024—
Finančný lízing23. 08. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121480724: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121480724Obdobia daňových registráciíDIČ 2121480724: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121480724Obdobia daňových registráciíDIČ 2121480724: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121480724
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212148072410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk z nuly na 17 962 € a zvýšila tržby z nuly na 22 tisíc eur.

Tržby

22 018 €

Výsledok hospodárenia

17 962 €

Aktíva

31 696 €

▲ 296,9 %

Vlastné imanie

23 928 €

▲ 301,1 %

Zadlženosť

24,5 %

Hrubá marža

96,0 %

Čistá marža

81,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby04/2021 — 12/2021: tržby 7 016 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 22 018 €.25 tis.12,5 tis.07 tis.0022 tis.04/2021 — 12/2021202220232024Tržby04/2021 — 12/2021: tržby 7 016 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 22 018 €.25 tis.12,5 tis.0022 tis.20222024Tržby04/2021 — 12/2021: tržby 7 016 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 22 018 €.25 tis.12,5 tis.07 tis.04/2021 — 12/20212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia04/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 5 237 €. 2022: výsledok hospodárenia −445 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 962 €.20 tis.0−500+5,2 tis.−4450+18 tis.04/2021 — 12/2021202220232024Výsledok hospodárenia04/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 5 237 €. 2022: výsledok hospodárenia −445 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 962 €.20 tis.0−500−445+18 tis.20222024Výsledok hospodárenia04/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 5 237 €. 2022: výsledok hospodárenia −445 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 962 €.20 tis.0−50004/2021 — 12/20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie04/2021 — 12/2021: aktíva 13 180 €, vlastné imanie 10 237 €. 2022: aktíva 7 985 €, vlastné imanie 5 966 €. 2023: aktíva 7 985 €, vlastné imanie 5 966 €. 2024: aktíva 31 696 €, vlastné imanie 23 928 €.50 tis.25 tis.004/2021 — 12/2021202220232024Aktíva a vlastné imanie04/2021 — 12/2021: aktíva 13 180 €, vlastné imanie 10 237 €. 2022: aktíva 7 985 €, vlastné imanie 5 966 €. 2023: aktíva 7 985 €, vlastné imanie 5 966 €. 2024: aktíva 31 696 €, vlastné imanie 23 928 €.50 tis.25 tis.020222024Aktíva a vlastné imanie04/2021 — 12/2021: aktíva 13 180 €, vlastné imanie 10 237 €. 2022: aktíva 7 985 €, vlastné imanie 5 966 €. 2023: aktíva 7 985 €, vlastné imanie 5 966 €. 2024: aktíva 31 696 €, vlastné imanie 23 928 €.50 tis.25 tis.004/2021 — 12/20212024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív04/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 924 €, finančné účty 10 256 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 925 €, finančné účty 5 060 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 925 €, finančné účty 5 060 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 925 €, finančné účty 28 771 €.50 tis.25 tis.004/2021 — 12/2021202220232024Štruktúra aktív04/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 924 €, finančné účty 10 256 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 925 €, finančné účty 5 060 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 925 €, finančné účty 5 060 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 925 €, finančné účty 28 771 €.50 tis.25 tis.020222024Štruktúra aktív04/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 924 €, finančné účty 10 256 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 925 €, finančné účty 5 060 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 925 €, finančné účty 5 060 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 925 €, finančné účty 28 771 €.50 tis.25 tis.004/2021 — 12/20212024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív04/2021 — 12/2021: vlastné imanie 10 237 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 943 €. 2022: vlastné imanie 5 966 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 019 €. 2023: vlastné imanie 5 966 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 019 €. 2024: vlastné imanie 23 928 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 768 €.50 tis.25 tis.004/2021 — 12/2021202220232024Štruktúra pasív04/2021 — 12/2021: vlastné imanie 10 237 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 943 €. 2022: vlastné imanie 5 966 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 019 €. 2023: vlastné imanie 5 966 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 019 €. 2024: vlastné imanie 23 928 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 768 €.50 tis.25 tis.020222024Štruktúra pasív04/2021 — 12/2021: vlastné imanie 10 237 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 943 €. 2022: vlastné imanie 5 966 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 019 €. 2023: vlastné imanie 5 966 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 019 €. 2024: vlastné imanie 23 928 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 768 €.50 tis.25 tis.004/2021 — 12/20212024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu04/2021 — 12/2021: daň z príjmu 924 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 169 €.5 tis.2,5 tis.0924003,2 tis.04/2021 — 12/2021202220232024Daň z príjmu04/2021 — 12/2021: daň z príjmu 924 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 169 €.5 tis.2,5 tis.003,2 tis.20222024Daň z príjmu04/2021 — 12/2021: daň z príjmu 924 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 169 €.5 tis.2,5 tis.092404/2021 — 12/20212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)04/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby7 tis.0022 tis.
Výsledok hospodárenia5,2 tis.−445018 tis.
Aktíva13,2 tis.8 tis.8 tis.31,7 tis.
Vlastné imanie10,2 tis.6 tis.6 tis.23,9 tis.
Daň z príjmu924003,2 tis.
Zadlženosť22,3 %25,3 %25,3 %24,5 %

2024

Tržby
22 tis.
Výsledok hospodárenia
18 tis.
Aktíva
31,7 tis.
Vlastné imanie
23,9 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
24,5 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
8 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
25,3 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−445
Aktíva
8 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
25,3 %

04/2021 — 12/2021

Tržby
7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,2 tis.
Aktíva
13,2 tis.
Vlastné imanie
10,2 tis.
Daň z príjmu
924
Zadlženosť
22,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 09. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 09. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API