prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

STAV PRODUCT s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53711793aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 04. 20215 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
140 779 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STAV PRODUCT s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53711793
daňové identifikačné číslo
2121470967
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sokolovská 10, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 04. 2021
V registri
5 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 65147/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15654335
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 04. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby15. 04. 2021—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 04. 2021—
Administratívne služby15. 04. 2021—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov15. 04. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky15. 04. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom15. 04. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí15. 04. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby15. 04. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 04. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 04. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 04. 2021—
Kuriérske služby03. 08. 2021—
Prevádzkovanie výdajne stravy03. 08. 2021—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach03. 08. 2021—
Čistiace a upratovacie služby03. 08. 2021—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 08. 2021—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov03. 08. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121470967: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121470967Obdobia daňových registráciíDIČ 2121470967: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121470967Obdobia daňových registráciíDIČ 2121470967: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121470967
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212147096710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 9 249 € a zvýšila tržby o ▲140 % na 140,8 tisíc eur.

Tržby

140 779 €

▲ 139,6 %

Výsledok hospodárenia

9 249 €

▲ 385,6 %

Aktíva

49 986 €

▲ 40,1 %

Vlastné imanie

13 378 €

▲ 224,0 %

Zadlženosť

73,2 %

Hrubá marža

7,3 %

Čistá marža

6,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby08/2021 — 12/2021: tržby 18 215 €. 2022: tržby 48 036 €. 2023: tržby 58 761 €. 2024: tržby 140 779 €.200 tis.100 tis.018,2 tis.48 tis.58,8 tis.140,8 tis.08/2021 — 12/2021202220232024Tržby08/2021 — 12/2021: tržby 18 215 €. 2022: tržby 48 036 €. 2023: tržby 58 761 €. 2024: tržby 140 779 €.200 tis.100 tis.048 tis.140,8 tis.20222024Tržby08/2021 — 12/2021: tržby 18 215 €. 2022: tržby 48 036 €. 2023: tržby 58 761 €. 2024: tržby 140 779 €.200 tis.100 tis.008/2021 — 12/20212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia08/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −21 891 €. 2022: výsledok hospodárenia −35 128 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 239 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 249 €.10 tis.0−50 tis.−21,9 tis.−35,1 tis.−3,2 tis.+9,2 tis.08/2021 — 12/2021202220232024Výsledok hospodárenia08/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −21 891 €. 2022: výsledok hospodárenia −35 128 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 239 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 249 €.10 tis.0−50 tis.−35,1 tis.+9,2 tis.20222024Výsledok hospodárenia08/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia −21 891 €. 2022: výsledok hospodárenia −35 128 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 239 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 249 €.10 tis.0−50 tis.08/2021 — 12/20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie08/2021 — 12/2021: aktíva 6 669 €, vlastné imanie 1 664 €. 2022: aktíva 14 766 €, vlastné imanie 7 369 €. 2023: aktíva 35 683 €, vlastné imanie 4 129 €. 2024: aktíva 49 986 €, vlastné imanie 13 378 €.50 tis.25 tis.008/2021 — 12/2021202220232024Aktíva a vlastné imanie08/2021 — 12/2021: aktíva 6 669 €, vlastné imanie 1 664 €. 2022: aktíva 14 766 €, vlastné imanie 7 369 €. 2023: aktíva 35 683 €, vlastné imanie 4 129 €. 2024: aktíva 49 986 €, vlastné imanie 13 378 €.50 tis.25 tis.020222024Aktíva a vlastné imanie08/2021 — 12/2021: aktíva 6 669 €, vlastné imanie 1 664 €. 2022: aktíva 14 766 €, vlastné imanie 7 369 €. 2023: aktíva 35 683 €, vlastné imanie 4 129 €. 2024: aktíva 49 986 €, vlastné imanie 13 378 €.50 tis.25 tis.008/2021 — 12/20212024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív08/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 3 214 €, zásoby 2 543 €, pohľadávky 282 €, finančné účty 630 €. 2022: dlhodobý majetok 9 538 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 845 €, finančné účty 305 €. 2023: dlhodobý majetok 24 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 119 €, finančné účty 578 €. 2024: dlhodobý majetok 30 452 €, zásoby 6 323 €, pohľadávky 5 092 €, finančné účty 8 119 €.50 tis.25 tis.008/2021 — 12/2021202220232024Štruktúra aktív08/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 3 214 €, zásoby 2 543 €, pohľadávky 282 €, finančné účty 630 €. 2022: dlhodobý majetok 9 538 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 845 €, finančné účty 305 €. 2023: dlhodobý majetok 24 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 119 €, finančné účty 578 €. 2024: dlhodobý majetok 30 452 €, zásoby 6 323 €, pohľadávky 5 092 €, finančné účty 8 119 €.50 tis.25 tis.020222024Štruktúra aktív08/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 3 214 €, zásoby 2 543 €, pohľadávky 282 €, finančné účty 630 €. 2022: dlhodobý majetok 9 538 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 845 €, finančné účty 305 €. 2023: dlhodobý majetok 24 986 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 119 €, finančné účty 578 €. 2024: dlhodobý majetok 30 452 €, zásoby 6 323 €, pohľadávky 5 092 €, finančné účty 8 119 €.50 tis.25 tis.008/2021 — 12/20212024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív08/2021 — 12/2021: vlastné imanie 1 664 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 4 980 €. 2022: vlastné imanie 7 369 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 7 354 €. 2023: vlastné imanie 4 129 €, dlhodobé záväzky 9 821 €, krátkodobé záväzky 21 733 €. 2024: vlastné imanie 13 378 €, dlhodobé záväzky 2 580 €, krátkodobé záväzky 34 028 €.50 tis.25 tis.008/2021 — 12/2021202220232024Štruktúra pasív08/2021 — 12/2021: vlastné imanie 1 664 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 4 980 €. 2022: vlastné imanie 7 369 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 7 354 €. 2023: vlastné imanie 4 129 €, dlhodobé záväzky 9 821 €, krátkodobé záväzky 21 733 €. 2024: vlastné imanie 13 378 €, dlhodobé záväzky 2 580 €, krátkodobé záväzky 34 028 €.50 tis.25 tis.020222024Štruktúra pasív08/2021 — 12/2021: vlastné imanie 1 664 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 4 980 €. 2022: vlastné imanie 7 369 €, dlhodobé záväzky 43 €, krátkodobé záväzky 7 354 €. 2023: vlastné imanie 4 129 €, dlhodobé záväzky 9 821 €, krátkodobé záväzky 21 733 €. 2024: vlastné imanie 13 378 €, dlhodobé záväzky 2 580 €, krátkodobé záväzky 34 028 €.50 tis.25 tis.008/2021 — 12/20212024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu08/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096008/2021 — 12/2021202220232024Daň z príjmu08/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000096020222024Daň z príjmu08/2021 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000096008/2021 — 12/20212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)08/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby18,2 tis.48 tis.58,8 tis.140,8 tis.
Výsledok hospodárenia−21,9 tis.−35,1 tis.−3,2 tis.9,2 tis.
Aktíva6,7 tis.14,8 tis.35,7 tis.50 tis.
Vlastné imanie1,7 tis.7,4 tis.4,1 tis.13,4 tis.
Daň z príjmu000960
Zadlženosť75,0 %50,1 %88,4 %73,2 %

2024

Tržby
140,8 tis.
Výsledok hospodárenia
9,2 tis.
Aktíva
50 tis.
Vlastné imanie
13,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
73,2 %

2023

Tržby
58,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,2 tis.
Aktíva
35,7 tis.
Vlastné imanie
4,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,4 %

2022

Tržby
48 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,1 tis.
Aktíva
14,8 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
50,1 %

08/2021 — 12/2021

Tržby
18,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,9 tis.
Aktíva
6,7 tis.
Vlastné imanie
1,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API