Súhrn
- Vznik
- 20. 05. 20215 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 8 136 382 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Ravex Web s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53675568
- daňové identifikačné číslo
- 2121499644
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121499644
- Sídlo
- Devínska cesta 54, 84104 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Devínokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 05. 2021
- V registri
- 5 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 152820/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15716005
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 20. 05. 2021 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 20. 05. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 20. 05. 2021 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 05. 2021 | — |
| Administratívne služby | 20. 05. 2021 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 20. 05. 2021 | — |
| Vedenie účtovníctva | 20. 05. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 20. 05. 2021 | — |
| Informačná činnosť | 20. 05. 2021 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 20. 05. 2021 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 20. 05. 2021 | — |
| Fotografické služby | 20. 05. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121499644 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2121499644 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila zisk o ▼12 % na 195 761 € a zvýšila tržby o ▲85 % na 8,14 mil. €.
Tržby
8 136 382 €
▲ 84,8 %Výsledok hospodárenia
195 761 €
▼ 11,9 %Aktíva
857 490 €
▼ 3,1 %Vlastné imanie
421 476 €
▲ 86,7 %Zadlženosť
50,8 %
Hrubá marža
3,0 %
Čistá marža
2,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 37,7 tis. | 4,4 mil. | 8,14 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −1,5 tis. | 222,2 tis. | 195,8 tis. |
| Aktíva | 13,3 tis. | 884,5 tis. | 857,5 tis. |
| Vlastné imanie | 3,5 tis. | 225,7 tis. | 421,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 59 tis. | 52 tis. |
| Zadlženosť | 73,6 % | 74,5 % | 50,8 % |
2023
- Tržby
- 8,14 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 195,8 tis.
- Aktíva
- 857,5 tis.
- Vlastné imanie
- 421,5 tis.
- Daň z príjmu
- 52 tis.
- Zadlženosť
- 50,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 4,4 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 222,2 tis.
- Aktíva
- 884,5 tis.
- Vlastné imanie
- 225,7 tis.
- Daň z príjmu
- 59 tis.
- Zadlženosť
- 74,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 37,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 13,3 tis.
- Vlastné imanie
- 3,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 73,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.