prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Budai Mont s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53631056aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 04. 20215 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
35 976 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Budai Mont s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53631056
daňové identifikačné číslo
2121467227
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121467227
Sídlo
Námestie Hrdinov 797/18, 99128 Vinica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 04. 2021
V registri
5 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 41095/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15654632
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 04. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby15. 04. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí15. 04. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom15. 04. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 12. 2021—
Prípravné práce k realizácií stavby09. 12. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov09. 12. 2021—
Poskytovanie služieb osobného charakteru09. 12. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 17. 05. 2022 do 03. 02. 2023 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121467227: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121467227: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121467227IČ DPH SK2121467227Obdobia daňových registráciíDIČ 2121467227: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121467227: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121467227IČ DPH SK2121467227Obdobia daňových registráciíDIČ 2121467227: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121467227: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121467227IČ DPH SK2121467227
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212146722711. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2021
daňové identifikačné číslo212146722710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲72 % na 1 731 € a zvýšila tržby o ▲61 % na 36 tisíc eur.

Tržby

35 976 €

▲ 61,4 %

Výsledok hospodárenia

1 731 €

▲ 71,9 %

Aktíva

103 440 €

▲ 1,6 %

Vlastné imanie

8 316 €

▲ 131,8 %

Zadlženosť

92,0 %

Hrubá marža

5,8 %

Čistá marža

4,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby04/2021 — 12/2021: tržby 156 780 €. 2022: tržby 32 594 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 22 294 €. 2025: tržby 35 976 €.200 tis.100 tis.0156,8 tis.32,6 tis.022,3 tis.36 tis.04/2021 — 12/20212022202320242025Tržby04/2021 — 12/2021: tržby 156 780 €. 2022: tržby 32 594 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 22 294 €. 2025: tržby 35 976 €.200 tis.100 tis.0156,8 tis.036 tis.04/2021 — 12/202120232025Tržby04/2021 — 12/2021: tržby 156 780 €. 2022: tržby 32 594 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 22 294 €. 2025: tržby 35 976 €.200 tis.100 tis.020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia04/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 578 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 903 €. 2023: výsledok hospodárenia −32 765 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 007 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 731 €.2 tis.0−50 tis.+578−14,9 tis.−32,8 tis.+1 tis.+1,7 tis.04/2021 — 12/20212022202320242025Výsledok hospodárenia04/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 578 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 903 €. 2023: výsledok hospodárenia −32 765 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 007 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 731 €.2 tis.0−50 tis.+578−32,8 tis.+1,7 tis.04/2021 — 12/202120232025Výsledok hospodárenia04/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 578 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 903 €. 2023: výsledok hospodárenia −32 765 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 007 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 731 €.2 tis.0−50 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie04/2021 — 12/2021: aktíva 104 761 €, vlastné imanie 5 578 €. 2022: aktíva 146 516 €, vlastné imanie −9 325 €. 2023: aktíva 103 679 €, vlastné imanie −42 090 €. 2024: aktíva 101 824 €, vlastné imanie −26 180 €. 2025: aktíva 103 440 €, vlastné imanie 8 316 €.200 tis.0−50 tis.04/2021 — 12/20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie04/2021 — 12/2021: aktíva 104 761 €, vlastné imanie 5 578 €. 2022: aktíva 146 516 €, vlastné imanie −9 325 €. 2023: aktíva 103 679 €, vlastné imanie −42 090 €. 2024: aktíva 101 824 €, vlastné imanie −26 180 €. 2025: aktíva 103 440 €, vlastné imanie 8 316 €.200 tis.0−50 tis.04/2021 — 12/202120232025Aktíva a vlastné imanie04/2021 — 12/2021: aktíva 104 761 €, vlastné imanie 5 578 €. 2022: aktíva 146 516 €, vlastné imanie −9 325 €. 2023: aktíva 103 679 €, vlastné imanie −42 090 €. 2024: aktíva 101 824 €, vlastné imanie −26 180 €. 2025: aktíva 103 440 €, vlastné imanie 8 316 €.200 tis.0−50 tis.20222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív04/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 4 121 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 957 €, finančné účty 683 €. 2022: dlhodobý majetok 3 046 €, zásoby 94 900 €, pohľadávky 45 749 €, finančné účty 2 821 €. 2023: dlhodobý majetok 1 971 €, zásoby 94 900 €, pohľadávky 4 697 €, finančné účty 2 111 €. 2024: dlhodobý majetok 896 €, zásoby 91 400 €, pohľadávky 5 428 €, finančné účty 4 100 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 79 100 €, pohľadávky 18 484 €, finančné účty 5 856 €.200 tis.100 tis.004/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra aktív04/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 4 121 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 957 €, finančné účty 683 €. 2022: dlhodobý majetok 3 046 €, zásoby 94 900 €, pohľadávky 45 749 €, finančné účty 2 821 €. 2023: dlhodobý majetok 1 971 €, zásoby 94 900 €, pohľadávky 4 697 €, finančné účty 2 111 €. 2024: dlhodobý majetok 896 €, zásoby 91 400 €, pohľadávky 5 428 €, finančné účty 4 100 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 79 100 €, pohľadávky 18 484 €, finančné účty 5 856 €.200 tis.100 tis.004/2021 — 12/202120232025Štruktúra aktív04/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 4 121 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 957 €, finančné účty 683 €. 2022: dlhodobý majetok 3 046 €, zásoby 94 900 €, pohľadávky 45 749 €, finančné účty 2 821 €. 2023: dlhodobý majetok 1 971 €, zásoby 94 900 €, pohľadávky 4 697 €, finančné účty 2 111 €. 2024: dlhodobý majetok 896 €, zásoby 91 400 €, pohľadávky 5 428 €, finančné účty 4 100 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 79 100 €, pohľadávky 18 484 €, finančné účty 5 856 €.200 tis.100 tis.020222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív04/2021 — 12/2021: vlastné imanie 5 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 99 183 €. 2022: vlastné imanie −9 325 €, dlhodobé záväzky 296 €, krátkodobé záväzky 155 545 €. 2023: vlastné imanie −42 090 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 145 448 €. 2024: vlastné imanie −26 180 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 127 683 €. 2025: vlastné imanie 8 316 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 94 803 €.200 tis.0−50 tis.04/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra pasív04/2021 — 12/2021: vlastné imanie 5 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 99 183 €. 2022: vlastné imanie −9 325 €, dlhodobé záväzky 296 €, krátkodobé záväzky 155 545 €. 2023: vlastné imanie −42 090 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 145 448 €. 2024: vlastné imanie −26 180 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 127 683 €. 2025: vlastné imanie 8 316 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 94 803 €.200 tis.0−50 tis.04/2021 — 12/202120232025Štruktúra pasív04/2021 — 12/2021: vlastné imanie 5 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 99 183 €. 2022: vlastné imanie −9 325 €, dlhodobé záväzky 296 €, krátkodobé záväzky 155 545 €. 2023: vlastné imanie −42 090 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 145 448 €. 2024: vlastné imanie −26 180 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 127 683 €. 2025: vlastné imanie 8 316 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 94 803 €.200 tis.0−50 tis.20222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu04/2021 — 12/2021: daň z príjmu 261 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 442 €. 2025: daň z príjmu 358 €.50025002610044235804/2021 — 12/20212022202320242025Daň z príjmu04/2021 — 12/2021: daň z príjmu 261 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 442 €. 2025: daň z príjmu 358 €.5002500261035804/2021 — 12/202120232025Daň z príjmu04/2021 — 12/2021: daň z príjmu 261 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 442 €. 2025: daň z príjmu 358 €.5002500035820222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)04/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby156,8 tis.32,6 tis.022,3 tis.36 tis.
Výsledok hospodárenia578−14,9 tis.−32,8 tis.1 tis.1,7 tis.
Aktíva104,8 tis.146,5 tis.103,7 tis.101,8 tis.103,4 tis.
Vlastné imanie5,6 tis.−9,3 tis.−42,1 tis.−26,2 tis.8,3 tis.
Daň z príjmu26100442358
Zadlženosť94,7 %106,4 %140,6 %125,7 %92,0 %

2025

Tržby
36 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
103,4 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
358
Zadlženosť
92,0 %

2024

Tržby
22,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
101,8 tis.
Vlastné imanie
−26,2 tis.
Daň z príjmu
442
Zadlženosť
125,7 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−32,8 tis.
Aktíva
103,7 tis.
Vlastné imanie
−42,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
140,6 %

2022

Tržby
32,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,9 tis.
Aktíva
146,5 tis.
Vlastné imanie
−9,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
106,4 %

04/2021 — 12/2021

Tržby
156,8 tis.
Výsledok hospodárenia
578
Aktíva
104,8 tis.
Vlastné imanie
5,6 tis.
Daň z príjmu
261
Zadlženosť
94,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API