Súhrn
- Vznik
- 22. 04. 20215 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 25 840 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Nature Spirit, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53630831
- daňové identifikačné číslo
- 2121481945
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121481945
- Sídlo
- Funduš 242/60, 93040 Štvrtok na Ostrove, Slovenská republika
- Územie
- Štvrtok na Ostroveokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 04. 2021
- V registri
- 5 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 48975/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15663312
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti | 22. 04. 2021 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 22. 04. 2021 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 22. 04. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121481945 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 03. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121481945 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2025 (rok porušenia 2023).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −33 886 € a znížila tržby o ▼41 % na 25,8 tisíc eur.
Tržby
25 840 €
▼ 41,1 %Výsledok hospodárenia
−33 886 €
▼ 40,2 %Aktíva
27 778 €
▼ 32,0 %Vlastné imanie
−28 386 €
▲ 11,0 %Zadlženosť
202,2 %
Hrubá marža
−129,8 %
Čistá marža
−131,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 04/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 36,5 tis. | 58,3 tis. | 48 tis. | 43,9 tis. | 25,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,6 tis. | −3,9 tis. | −11,5 tis. | −24,2 tis. | −33,9 tis. |
| Aktíva | 9,9 tis. | 17,5 tis. | 20,2 tis. | 40,9 tis. | 27,8 tis. |
| Vlastné imanie | 7,6 tis. | 3,8 tis. | −7,7 tis. | −31,9 tis. | −28,4 tis. |
| Daň z príjmu | 467 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 23,0 % | 78,3 % | 138,3 % | 178,1 % | 202,2 % |
2025
- Tržby
- 25,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −33,9 tis.
- Aktíva
- 27,8 tis.
- Vlastné imanie
- −28,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 202,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 43,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,2 tis.
- Aktíva
- 40,9 tis.
- Vlastné imanie
- −31,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 178,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 48 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,5 tis.
- Aktíva
- 20,2 tis.
- Vlastné imanie
- −7,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 138,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 58,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,9 tis.
- Aktíva
- 17,5 tis.
- Vlastné imanie
- 3,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 78,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2021 — 12/2021
- Tržby
- 36,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 9,9 tis.
- Vlastné imanie
- 7,6 tis.
- Daň z príjmu
- 467
- Zadlženosť
- 23,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.