Súhrn
- Vznik
- 05. 03. 20215 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 87 680 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Lux Power s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53630149
- daňové identifikačné číslo
- 2121430575
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121430575
- Sídlo
- Kostolná 640/10, 99128 Vinica, Slovenská republika
- Územie
- Vinicaokres Veľký KrtíšBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 03. 2021
- V registri
- 5 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 40797/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15489590
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 05. 03. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 03. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 03. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 03. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 05. 03. 2021 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 03. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 03. 2021 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 05. 03. 2021 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 05. 03. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 05. 03. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121430575 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2121430575 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲87 % na 8 449 € a znížila tržby o ▼52 % na 87,7 tisíc eur.
Tržby
87 680 €
▼ 52,4 %Výsledok hospodárenia
8 449 €
▲ 86,9 %Aktíva
105 607 €
▼ 1,1 %Vlastné imanie
45 819 €
▲ 22,6 %Zadlženosť
56,6 %
Hrubá marža
10,8 %
Čistá marža
9,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 03/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 89,6 tis. | 345,4 tis. | 246,5 tis. | 184,2 tis. | 87,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 8,3 tis. | 13,2 tis. | 6,4 tis. | 4,5 tis. | 8,4 tis. |
| Aktíva | 19,9 tis. | 74,4 tis. | 96,9 tis. | 106,8 tis. | 105,6 tis. |
| Vlastné imanie | 13,3 tis. | 26,5 tis. | 32,8 tis. | 37,4 tis. | 45,8 tis. |
| Daň z príjmu | 2,3 tis. | 3,6 tis. | 1,7 tis. | 1,2 tis. | 1 tis. |
| Zadlženosť | 33,3 % | 64,4 % | 66,1 % | 65,0 % | 56,6 % |
2025
- Tržby
- 87,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,4 tis.
- Aktíva
- 105,6 tis.
- Vlastné imanie
- 45,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 56,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 184,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,5 tis.
- Aktíva
- 106,8 tis.
- Vlastné imanie
- 37,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 65,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 246,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,4 tis.
- Aktíva
- 96,9 tis.
- Vlastné imanie
- 32,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 66,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 345,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,2 tis.
- Aktíva
- 74,4 tis.
- Vlastné imanie
- 26,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 64,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
03/2021 — 12/2021
- Tržby
- 89,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,3 tis.
- Aktíva
- 19,9 tis.
- Vlastné imanie
- 13,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 33,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.