Súhrn
- Vznik
- 04. 03. 20215 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 12 000 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ENERGY INDUSTRY SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53616481
- daňové identifikačné číslo
- 2121524053
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121524053
- Sídlo
- Budulovská 24, 04501 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
- Územie
- Moldava nad Bodvouokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 03. 2021
- V registri
- 5 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 50968/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15466684
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 04. 03. 2021 | — |
| Uskutoňovanie stavieb a ich zmien | 04. 03. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 04. 03. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 04. 03. 2021 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 04. 03. 2021 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 04. 03. 2021 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod) | 21. 03. 2023 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 21. 03. 2023 | — |
| skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 21. 03. 2023 | — |
| služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 21. 03. 2023 | — |
| činnosť podnikateľských,organizačných a ekonomických poradcov | 21. 03. 2023 | — |
| vykonávanie periodických prehliadok osobných ochranných pracovných prostriedkov proti pádu z výšky | 21. 03. 2023 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 06. 04. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121524053 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121524053 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −3 935 € a znížila tržby o ▼68 % na 12 tisíc eur.
Tržby
12 000 €
▼ 68,2 %Výsledok hospodárenia
−3 935 €
▼ 255,0 %Aktíva
25 631 €
▼ 28,0 %Vlastné imanie
9 483 €
▼ 29,3 %Zadlženosť
63,0 %
Hrubá marža
−30,0 %
Čistá marža
−32,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 03/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 56,6 tis. | 37,7 tis. | 12 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −50 | −317 | 6,2 tis. | 2,5 tis. | −3,9 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 4,9 tis. | 35,1 tis. | 35,6 tis. | 25,6 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 4,6 tis. | 10,9 tis. | 13,4 tis. | 9,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 1,7 tis. | 537 | 340 |
| Zadlženosť | 1,0 % | 5,9 % | 69,0 % | 62,3 % | 63,0 % |
2025
- Tržby
- 12 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,9 tis.
- Aktíva
- 25,6 tis.
- Vlastné imanie
- 9,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 63,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 37,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 35,6 tis.
- Vlastné imanie
- 13,4 tis.
- Daň z príjmu
- 537
- Zadlženosť
- 62,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 56,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,2 tis.
- Aktíva
- 35,1 tis.
- Vlastné imanie
- 10,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 69,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −317
- Aktíva
- 4,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
03/2021 — 12/2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −50
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.