prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ASTeL Transport s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53590031aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 02. 20215 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
110 999 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ASTeL Transport s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53590031
daňové identifikačné číslo
2121419190
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121419190
Sídlo
64, 91922 Majcichov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 02. 2021
V registri
5 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 48530/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15215033
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)18. 02. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby18. 02. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom18. 02. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí18. 02. 2021—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu18. 02. 2021—
Prevádzka malých plavidiel18. 02. 2021—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 02. 2021—
Organizovanie kurzov, školení a seminárov18. 02. 2021—
Zasielateľstvo25. 03. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 03. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121419190: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121419190: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121419190IČ DPH SK2121419190Obdobia daňových registráciíDIČ 2121419190: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121419190: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121419190IČ DPH SK2121419190Obdobia daňových registráciíDIČ 2121419190: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121419190: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121419190IČ DPH SK2121419190
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212141919011. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2021
daňové identifikačné číslo212141919010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 04. 11. 2026, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 04. 11. 2026, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 04. 11. 2026, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátu16. 09. 2026 – 04. 11. 2026 ukončené03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • 16. 09. 2026 – 04. 11. 2026 ukončené

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −901 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 111 tisíc eur.

Tržby

110 999 €

▲ 17,3 %

Výsledok hospodárenia

−901 €

▼ 136,9 %

Aktíva

37 144 €

▼ 10,5 %

Vlastné imanie

12 839 €

▼ 6,6 %

Zadlženosť

65,4 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

−0,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby02/2021 — 12/2021: tržby 68 704 €. 2022: tržby 242 732 €. 2023: tržby 148 782 €. 2024: tržby 94 607 €. 2025: tržby 110 999 €.250 tis.125 tis.068,7 tis.242,7 tis.148,8 tis.94,6 tis.111 tis.02/2021 — 12/20212022202320242025Tržby02/2021 — 12/2021: tržby 68 704 €. 2022: tržby 242 732 €. 2023: tržby 148 782 €. 2024: tržby 94 607 €. 2025: tržby 110 999 €.250 tis.125 tis.068,7 tis.148,8 tis.111 tis.02/2021 — 12/202120232025Tržby02/2021 — 12/2021: tržby 68 704 €. 2022: tržby 242 732 €. 2023: tržby 148 782 €. 2024: tržby 94 607 €. 2025: tržby 110 999 €.250 tis.125 tis.020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia02/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 3 842 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 383 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 160 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 440 €. 2025: výsledok hospodárenia −901 €.5 tis.0−20 tis.+3,8 tis.−15,4 tis.−2,2 tis.+2,4 tis.−90102/2021 — 12/20212022202320242025Výsledok hospodárenia02/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 3 842 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 383 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 160 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 440 €. 2025: výsledok hospodárenia −901 €.5 tis.0−20 tis.+3,8 tis.−2,2 tis.−90102/2021 — 12/202120232025Výsledok hospodárenia02/2021 — 12/2021: výsledok hospodárenia 3 842 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 383 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 160 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 440 €. 2025: výsledok hospodárenia −901 €.5 tis.0−20 tis.−90120222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie02/2021 — 12/2021: aktíva 48 368 €, vlastné imanie 28 842 €. 2022: aktíva 227 788 €, vlastné imanie 13 459 €. 2023: aktíva 29 191 €, vlastné imanie 11 300 €. 2024: aktíva 41 510 €, vlastné imanie 13 740 €. 2025: aktíva 37 144 €, vlastné imanie 12 839 €.250 tis.125 tis.002/2021 — 12/20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie02/2021 — 12/2021: aktíva 48 368 €, vlastné imanie 28 842 €. 2022: aktíva 227 788 €, vlastné imanie 13 459 €. 2023: aktíva 29 191 €, vlastné imanie 11 300 €. 2024: aktíva 41 510 €, vlastné imanie 13 740 €. 2025: aktíva 37 144 €, vlastné imanie 12 839 €.250 tis.125 tis.002/2021 — 12/202120232025Aktíva a vlastné imanie02/2021 — 12/2021: aktíva 48 368 €, vlastné imanie 28 842 €. 2022: aktíva 227 788 €, vlastné imanie 13 459 €. 2023: aktíva 29 191 €, vlastné imanie 11 300 €. 2024: aktíva 41 510 €, vlastné imanie 13 740 €. 2025: aktíva 37 144 €, vlastné imanie 12 839 €.250 tis.125 tis.020222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív02/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 244 €, finančné účty 28 124 €. 2022: dlhodobý majetok 1 952 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 964 €, finančné účty 194 872 €. 2023: dlhodobý majetok 4 135 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 340 €, finančné účty 6 716 €. 2024: dlhodobý majetok 2 775 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 885 €, finančné účty 14 850 €. 2025: dlhodobý majetok 1 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 570 €, finančné účty 20 158 €.250 tis.125 tis.002/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra aktív02/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 244 €, finančné účty 28 124 €. 2022: dlhodobý majetok 1 952 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 964 €, finančné účty 194 872 €. 2023: dlhodobý majetok 4 135 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 340 €, finančné účty 6 716 €. 2024: dlhodobý majetok 2 775 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 885 €, finančné účty 14 850 €. 2025: dlhodobý majetok 1 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 570 €, finančné účty 20 158 €.250 tis.125 tis.002/2021 — 12/202120232025Štruktúra aktív02/2021 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 244 €, finančné účty 28 124 €. 2022: dlhodobý majetok 1 952 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 964 €, finančné účty 194 872 €. 2023: dlhodobý majetok 4 135 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 340 €, finančné účty 6 716 €. 2024: dlhodobý majetok 2 775 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 885 €, finančné účty 14 850 €. 2025: dlhodobý majetok 1 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 570 €, finančné účty 20 158 €.250 tis.125 tis.020222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív02/2021 — 12/2021: vlastné imanie 28 842 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 526 €. 2022: vlastné imanie 13 459 €, dlhodobé záväzky 956 €, krátkodobé záväzky 213 373 €. 2023: vlastné imanie 11 300 €, dlhodobé záväzky 47 €, krátkodobé záväzky 17 844 €. 2024: vlastné imanie 13 740 €, dlhodobé záväzky 2 427 €, krátkodobé záväzky 25 343 €. 2025: vlastné imanie 12 839 €, dlhodobé záväzky 336 €, krátkodobé záväzky 23 969 €.250 tis.125 tis.002/2021 — 12/20212022202320242025Štruktúra pasív02/2021 — 12/2021: vlastné imanie 28 842 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 526 €. 2022: vlastné imanie 13 459 €, dlhodobé záväzky 956 €, krátkodobé záväzky 213 373 €. 2023: vlastné imanie 11 300 €, dlhodobé záväzky 47 €, krátkodobé záväzky 17 844 €. 2024: vlastné imanie 13 740 €, dlhodobé záväzky 2 427 €, krátkodobé záväzky 25 343 €. 2025: vlastné imanie 12 839 €, dlhodobé záväzky 336 €, krátkodobé záväzky 23 969 €.250 tis.125 tis.002/2021 — 12/202120232025Štruktúra pasív02/2021 — 12/2021: vlastné imanie 28 842 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 526 €. 2022: vlastné imanie 13 459 €, dlhodobé záväzky 956 €, krátkodobé záväzky 213 373 €. 2023: vlastné imanie 11 300 €, dlhodobé záväzky 47 €, krátkodobé záväzky 17 844 €. 2024: vlastné imanie 13 740 €, dlhodobé záväzky 2 427 €, krátkodobé záväzky 25 343 €. 2025: vlastné imanie 12 839 €, dlhodobé záväzky 336 €, krátkodobé záväzky 23 969 €.250 tis.125 tis.020222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu02/2021 — 12/2021: daň z príjmu 1 021 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 366 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01 tis.036696096002/2021 — 12/20212022202320242025Daň z príjmu02/2021 — 12/2021: daň z príjmu 1 021 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 366 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01 tis.36696002/2021 — 12/202120232025Daň z príjmu02/2021 — 12/2021: daň z príjmu 1 021 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 366 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.0096020222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)02/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby68,7 tis.242,7 tis.148,8 tis.94,6 tis.111 tis.
Výsledok hospodárenia3,8 tis.−15,4 tis.−2,2 tis.2,4 tis.−901
Aktíva48,4 tis.227,8 tis.29,2 tis.41,5 tis.37,1 tis.
Vlastné imanie28,8 tis.13,5 tis.11,3 tis.13,7 tis.12,8 tis.
Daň z príjmu1 tis.0366960960
Zadlženosť40,4 %94,1 %61,3 %66,9 %65,4 %

2025

Tržby
111 tis.
Výsledok hospodárenia
−901
Aktíva
37,1 tis.
Vlastné imanie
12,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
65,4 %

2024

Tržby
94,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
41,5 tis.
Vlastné imanie
13,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
66,9 %

2023

Tržby
148,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
29,2 tis.
Vlastné imanie
11,3 tis.
Daň z príjmu
366
Zadlženosť
61,3 %

2022

Tržby
242,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,4 tis.
Aktíva
227,8 tis.
Vlastné imanie
13,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,1 %

02/2021 — 12/2021

Tržby
68,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
48,4 tis.
Vlastné imanie
28,8 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
40,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API